prim. MUDr. Bronislav Vřeský
prim. MUDr. Bronislav Vřeský

prim. MUDr. Bronislav Vřeský Premium

(61 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Velká 17, Ostrava, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Rezervovat konzultaci Zobrazit kalendář
Odpovídá za více než 72 hodin
prim. MUDr. Bronislav Vřeský
prim. MUDr. Bronislav Vřeský Premium
(61 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 22934 návštěv profilu

MUDr. Bronislav Vřeský je primářem na Oddělení plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Ostrava. Lékařskou fakultu dostudoval v roce 1983. V roce 1986 získal atestaci z chirurgie I. stupně, dále v roce 1993 dokončil atestaci z chirurgie II. stupně. V roce 1999 získal atestaci z plastické chirurgie (Institut pro další vzdělávání lékařů a farmaceutů).

Profesní historie

V letech 1983-1986 působil na Chirurgickém oddělení KÚNZ Ostrava na pozici sekundárního lékaře. V roce 1983-1984 byl zástupcem náčelníka zdravotnické služby v Humenné, Od roku 1986 do roku 1991získával praxi jako samostatně pracující lékař na Chirurgickém oddělení KÚNZ v Ostravě. V letech 1994-1996 byl zástupcem primáře ve Fakultní nemocnici Ostrava na Oddělení plastické chirurgie. Od roku 1996 pracuje jako primář Oddělení plastické chirurgie FN Ostrava.

Pedagogická činnost

Kromě své praxe věnuje hodně času vzděláváním. Vyučoval na pedagogické fakultě (obor fysiologie), přednášel v Brně, Ostravě, vedl odborné semináře pro lékaře v předatestační přípravě z plast. chirurgie na oddělení plastické chirurgie v Ostravě.

I on sám se dále vzdělává, dokončil i kurz na sanitáře, řidiče RZP Ostrava, od roku 1996-doposud školí Horskou službu v Beskydech (první pomoc). Stal se i odborným konzultantem diplomových prací: obor rehabilitace a fyzioterapie FZS OU.

Členství, stáže, kurzy

Prim. MUDr. Bronislav Vřeský je členem výboru odborné společnosti JEP a také členem odborné komise MZ ČR (akreditační komise pro plast. chirurgii)

Zúčastnil se celé řady kurzů: Kurz osteosyntéz v traumatologii, Laserová technika v dermatologii a plast. chirurgii, kurz letecké záchranné služby a práce v podvěsu, kurz chirurgie ruky, kurz laserové techniky v estetické chirurgii, kurz mammoplastiky fy McGhan (Praha) a kurz rekonstrukce prsou fy Mentor (Vídeň).

V současné době působí na LLC klinice. Nejčastějším výkonem, který MUDr. Vřeský provádí na LLC, je plastika prsou. Klinika ale nabízí veškeré výkony plastické chirurgie : rejuvenace, liftingy, plastiky nosu, operace transsexuálů. Nechybí ani zákroky v lokální anestezii. 

prim. MUDr. Bronislav Vřeský nemůže říci, jaké operace má nejraději. Ale výzvou jsou operace, kdy není jistota výsledku a sám je potěšený, když to dopadne tak, jak si s pacientem / pacientkou nastaví na konzultaci.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Estetická medicína

Požádat o konzultaci

Recenze (61)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pan doktor mi dělal před 6 měsíci augmentaci prsou. Je skvělý a moc milý. Strašně pěkný přístup, vše mi vysvětlil, že jsem se vůbec nebála a taky to stálo za to. Mám 700ml a prsa jsou super.

Je mi 60+, odstoupila jsem zmenšení prsou panem doktorem Vřeským s jsem nadmíru spokojená. Pooperační péče byla rovněž na 1*. Moc děkuji.

Skvělý člověk! Dr. Vresky je nejlepší. Vytvořil mi krásná prsa bez implantátů. Jel jsem 400 km k lékaři, stálo to za to. Děkuji * přeloženo z polského jazyka Wspaniały człowiek ! Doktor Vresky jest najlepszy. Zrobił mi piękne piersi bez użyci...Číst dál

Pan doktor Vřeský mi vrátil sebevědomí po odkojených 3 dětech. Nejlepší nejempatičtejší doktor s kterým jsem se setkala a nemám co vytknout proste TOP!!!

Zobrazit další recenze
Požádejte: prim. MUDr. Bronislav Vřeský o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (51)

Pěkné trojky - zvětšení prsou

U pana primáře jsem byla velice spokojená, skvělý přístup jeho i sestřiček z kliniky Silesia Medical. Ani jsem nečekala takový výsledek, z jedniček vykouzlili pěkné trojky. Pana doktora určitě doporučuji, poradí, všechno vysvětlí, velikost implantátů...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (3)

Videa (1)

Požádejte: prim. MUDr. Bronislav Vřeský o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (26)

Druh operace nosu?
Odpověď odborníka · 29. 3. 2018

Vážená, k dosažení optimal. výsledku tvaru nosu se domnívám po shlédnutí FOTO, že je nutná komplexní operace nosu, to znamená měkká i tvrdá část...

Číst dál
Druh operace nosu? Druh operace nosu? Druh operace nosu? Druh operace nosu? Druh operace nosu?
Augmentace s leidenskou mutací
Odpověď odborníka · 19. 10. 2018
Vážená, ke konzultaci ke mně se můžete objednat a následně se dostavit na Kliniku plast. chir.Ostrava 1, ul. Velká 17, tel. na recepci ´:********** v pracovní dny 7-18 hod. S pozdravem prim. MUDr.Bronislav Vřeský
Implantáty 800ml - co největší prsa
Odpověď odborníka · 7. 3. 2016

Vážená, několikrát ročně provádím augmentace v současné době největšími dostupnými implantáty prsními – něco přes 1.000 ml, klientky jsou spokojené, tzn. Že máme zkušenosti s implantáma nad 800 ml, ty jsou častější, pokud by jste měla o op....

Číst dál
Péče o dítě měsíc po augmentaci
Odpověď odborníka · 7. 3. 2016

Vážená, zásady zátěže po augmentaci mají jisté standarty, však zátěž pooperační může být limitována – např. umístěním implantátu aj., jednoznačné odpovědi se dočkáte jen u lékaře, který operaci prováděl, na toho se obraťte s dotazem, konkrétní...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Spolupracuje s

Klinika LLC

Klinika LLC

Požádejte: prim. MUDr. Bronislav Vřeský o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!