26. 9. 2018 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Recenze zvětšení prsou Premier Clinic 390 ml Anatomický tvar

Recenze zvětšení prsou Premier Clinic 390 ml Anatomický tvar

Pan doktor Payer je proste jednička ,nemůžu si ho vynachválit, pozitivní člověk takove slunicko ,které vám zvedne náladu , zvětšení prsou jsem podstoupila 5.9.2018 a už teď jsem naprosto spokojena a výsledkem , kliniku Premiér Clinic a pana doktora mužů jen a jen doporučit ??❤️ P.S. Mám anatomicky tvar částečně pod sval a velikost 390 m.

Zasílám fotografie po augmentaci prsou ,anatomicky tvar značky Mentor, první fotografie je den po operaci,další 5 a 9 den ,další jsou 17 den, jsem nad míru spokojena ❤️??
Vendulko, musím říci, že je se panu doktoru podařil velmi pěkný výsledek. Postupně odchází i otok a krásně se rýsuje tvar. Jakou metodu jste zvolili, pod sval nebo pod žlázu? Všimla jsem si kompresního prádla. Jak jste s ním spokojená? Některé ženy se svěřují, že jim chvilku trvá než si na prádlo zvyknou, ale potom bez něj ani ránu:)
Mám anatomicky tvar částečně pod sval a velikost 390 ml ,jsem velice spokojena a kompresní pradlo je úžasné ,krásné sedí ,netlaci a opravdu když ho sundam a dam zpátky tak cítím úlevu ❤️??
Mate prekrasny ty prsa.
Zasilam další změny ,prsa jsou každým dnem krásnější ?
To je super, jen v tom pokračuj, tady je krásně vidět, jak si ta prsa sedají každým dnem a jak to, co vidíme těsně po operaci, může být za měsíc úplně jiné. :-) Já mám třeba nízko posazenou bradavku, takže se strašně bojím toho, že ty bradavky budou "trčet" dolů nebo moc nízko posazené. :-) Ale zatím je u všech recenzí, kdy ženy dávají fotky před a po delším časovém horizontu, vidět, že lidské tělo je chytré a poradí si. :-) Moc hezké! ?
hezky večer ,chtěla jsem se zeptat ,jsou viditelné otoky prsou ?
Nemohla byste mi poslat do zprávy, jak prsa vypadala předtím prosím? :-)

Reoperace nepovedného poprsí

Absolutně spokojená, měla jsem již jednu plastiku za sebou a ta se nepovedla (neříkám či vinou, prostě jedno prso zdeformovane druhé dolů, tak po 7 letech sem se rozhodla, že si je nechám opravit), nevěřila jsem že pan dr. Zakout dokáže tak...