Zastavení plešatění

Simona

Chtěla bych moc poděkovat firmě Clinical Hair, která mi jako jediná pomohla s mým problémem "plešatění".
Začalo to docela nevinně, jednoho dne mi sestra říká, pojď sem, tady něco máš ve vlasech, a byla to začínající pleš.
Byl to opravdu jen malinký bílý flíček, tak jsem si z toho nic nedělala. Později přibližně za dva týdny jsem si začala všímat většího množství vypadávajících vlasů, a rázem jsem měla na temeni hlavy pleš o velikosti 4 cm. Nevěděla jsem co s tím. Pro mě jako mladou holku to byl opravdu šok, musela jsem ji všelijak zakrývat, tak jsem nosila neustále upnutý culík. Zašla jsem ihned k lékaři, dělali mi všelijaké testy, ale zjistilo se, že to je nespíše nervového původu a tak prý se s tím nedalo nic dělat... To mě opravdu vylekalo. Řekla jsem to mé kamarádce, která mi doporučila Clinical Hair a můžu říct, že to bylo úplně o něčem jiném, než jednání s doktory. Objednali mě a hned první sezení mě paní Kašpaříková uvedla do klidu, že se s tím dá něco dělat, jen to bude chtít trpělivost. Nasadili jsme různé doplňky stravy a přípravky proti vypadávání vlasů. Chodila jsem na pravidelné kontroly a přesně jak řekla paní Kašpaříková, chtělo to trpělivost... po třech měsících mi opět začaly růst vlasy.
V tuhle chvíli jsou mé "nové vlasy" dlouhé asi 5 cm a já jsem konečně opět usměvavá. Nikdy dřív bych neřekla, že jsou pro mě vlasy tak důležité..ale po zkušenosti, kdy si sáhnu do hlavy a tam cítím jen pleš...jsem opravdu vděčná lidem, kteří se tímto problémem zabývají..
Zároveň bych tímto chtěla poděkovat paní Lence Kašpaříkové, která se mnou měla trpělivost a v té nejhorší chvíli mi pomohla.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí