Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
 • 5 odpovědí

Perfect Salon péče & krásy

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Perfect Salon péče & krásy a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Perfect Salon péče & krásy

Motto:

S námi budete zářit

Více o nás

Bělení zubů

Pouze v našem Studiu dostanete individuální přístup a péči! Při první návštěvě sledujeme, jak na Vaše zuby celý bělící proces působí a při 2. návštěvě přizpůsobíme intenzitu a délku bělení Vašemu odstínu a zdraví zubů, abychom dosáhli maximálního bělícího efektu, aniž by došlo k poškození zubů. Pouze v našem Studiu dostanete nadstandardně kvalitní služby, přitom za ceny, které si může dovolit každý.

V našem studiu  dosahujeme pomocí kombinace peroxidového gelu a modrého světla (studené, intenzivní) zářivě bílého úsměvu.

Bezpečná a efektivní technologie, s kterou lze dosáhnout zářivě bílého úsměvu. Aktivovaný peroxidový gel je bezesporu nejefektivnější, nejrychlejší prostředek k dokonale bílým zubům. Procedura probíhá bezbolestně a cca necelou hodinu. Výsledný efekt zůstává i řadu let. Tato technologie neškodí struktuře zubu ani sklovině.

Krásný bělostný zářivý úsměv Vás omladí, společnost Vás bude vnímat jako zdravé, krásné a úspěšné. Po našem bělícím zákroku budete vypadat lépe a budete se cítit lépe – vaše okolí to pozná. Pokud chcete vypadat reprezentativně, váš vzhled bude dokonalý pouze tehdy, pokud váš úsměv bude zářit!

Poskytujeme  možnost zakoupení dárkových poukázek na bělení.  V případě, kdy Váš zaměstnavatel vyžaduje Váš velmi reprezentativní vzhled, může Vám tuto proceduru uhradit a je pro něj běžnou nákladovou položkou.
Při každém dalším bělení zubů u nás máte  10 % slevu na tento úkon. Skupinám (více než tři zákazníci) se tato 10 % sleva poskytuje též (vždy se sleva počítá ze základní ceny úkonu prvního).

Dále nabízíme
 • kavitační liposukci bezbolestná (neinvazivní) liposukce 3. generace. Tato metoda je rychlá a efektivní, zároveň jsou zde také minimální rizika. Délka jedné procedury je 40 minut, dojde k zeštíhlení o 4-8 cm (dle partie). Můžete se těšit také na profesionální personál, který se neustále vzdělává, aby poskytl pacientům jen tu nejlepší péči. Dále také na skvělý odtučňovací čaj a příjemné prostředí s relaxační hudbou.

 • Face Lifting bez skalpelu - Radiofrekvence je metodou, která je též známá jako nechirurgický lifting. Pomáhá k lepšímu vypnutí pleti, zeštíhlení obličeje a zároveň odstraňuje vrásky. s touto metodou tedy snadno dosáhnete mladšího a dokonalejšího vzhledu obličeje. Toto ošetření je ideální především pro klienty s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, kteří by rádi zlepšili vzhled svého zevnějšku, ale zároveň se chtějí vyhnout chirurgickému zákroku. Efekt tohoto ošetření lze pozorovat nejčastěji po dobu 2 let.

 • Prodlužování řas

  • Permanentní přírodní prodlužování a zahušťování řas Perfekt Eyes - Převratná novinka! Pro božsky svůdný, přesto neuvěřitelně přirozený pohled aplikujeme řasu určenou k prodloužení, na Vaši přírodní řasu (nejedná se o lepení trsů!!!). Celé permanentní přírodní prodlužování a zahušťování řas stojí 600 Kč, za doplnění, které je k perfektnímu vzhledu nutné po 2 - 4 týdnech zaplatíte pouze 400 Kč. K aplikaci se používá hypoalergenní adhesivum, speciálně vyvinuté k prodlužování řas. Aplikace trvá 1 až 2 hodiny, dle potřeby počtu aplikovaných řas.

  • Prodlužování řas pomocí kapiček - Aktuálně největší americký hit - kapičky na růst řas. Pro řasy hustší, mnohonásobně delší a tmavší. Nechte si narůst své vlastní řasy za rozumnou cenu!

 • Samoopalovací sprcha -  jen jedna návštěva a budete opálená po několik týdnů. Cena: nyní jen 260,- Kč

 • Kosmetika - nabízíme kvalitní kosmetické služby za přístupné ceny s použitím špičkových přístrojů a zcela přírodní kosmetiky.

 • Masáže - Masáže provádí diplomovaný fyzioterapeut s osmiletou praxí.

 • Vibrační posilovací stroj + kardiozóna - inSPORTline Masay funguje na principu vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů. Stačí pouhých 5 min stoje s mírně pokrčenými koleny a výsledky se okamžitě dostavují! Aby bylo posilování co nejúčinnější, je dobré ho spojit s aerobní zahřívací zátěží. I na to myslíme, proto v našem Perfect salonu máte k dispozici také běhací pás!

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy jeden zákrok Od 2 500 Kč
Kavitace ultrazvuková
Prodlužování řas Od 600 Kč Do 2 100 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Palackého třída 124
612 00 Brno
Královo Pole
Česká republika