Trichologické vyšetření - Recenze pacientů

Recenze pacientů, kteří zákrok Trichologické vyšetření podstoupili, jsou k nezaplacení. Píší své zkušenosti s výběrem lékaře, se zákrokem Trichologické vyšetření, vkládají před a po fotky Trichologické vyšetření a u 61 recenzí uvádí cenu Trichologické vyšetření . Estheticon pro vás nabízí 105 recenzí. Pod recenzemi Trichologické vyšetření můžete společně diskutovat a přečíst si reakce lékařů. Pokud zákrok Trichologické vyšetření sami podstoupíte, pomozte ostatním v jejich rozhodování a napište svou recenzi.

Spokojený/á     

Kliniku v Praze jsem začala navštěvovat před necelým rokem. Několik let si mi tvořily ložiska vypadaných vlasů, které vždy zarostly a teď vypadaly vlasy téměř všechny. Po konzultaci s paní doktorkou mi byly doporučeny vi... Více 

Spokojený/á     

Konečně jsem našla někoho, kdo je ochotný mi pomoct. Před časem jsem byla na jiné trichologii a tam můj stav bohužel jen zhoršili. Pak jsem přišla sem a viděla, že jsem na správném místě. Paní doktorka je velmi milá a ro... Více 

Trichologické vyšetření v Brně

Spokojený/á     

Dobrý den, navštívila jsem kliniku v Brně na doporučení kamarádky, které tyto přípravky pomohly s problémy s vlasy. Velmi příjemný a kvalifikovaný personál.

Zesílení vlasů díky speciálnímu šampónu a kapičkám

Spokojený/á     

Skvělý a ochotný přístup všech, byly mi doporučeny produkty, šampon a kapičky, již po měsíčním používání mi vlasy zesílily a začaly mi růst nové. Vřele všem doporučuji.

Slabé vlasy - doporučené přípravky, které opravdu pomáhají

Spokojený/á     

Skvělý přístup, vše pěkně ukázáno a vysvětleno, doporučeny přípravky, které opravdu pomáhají, i když jejich cena na první nákup je poněkud vyšší.

Trichologické vyšetření, několik návrhů možností léčby

Spokojený/á     

Velice příjemný přístup, paní doktorka se dopodrobna vyptala na věškeré obtíže a zároveň nabídla několik možností léčby.

Jsem spokojená, vypadávání vlsů se snad zastavilo

Spokojený/á     

Jsem spokojená, vypadávání vlsů se snad zastavilo, a i když není možný jejich opětovný růst, paní doktorka mi vyléčila seboroický ekzém.

Spokojený/á     

Služby clinical hair využívám již několik let. Teď už chodím jen na kontroly a udržovací kúry, proto investice nejsou tak velké, pouze na začátku, ale problém se rychle vyřešil a tím pádem už nemusím tolik investovat a h... Více 

Paní tricholožka odhalila přesně příčinu vypadávání vlasů, po roce vlasy zhoustly

Spokojený/á     

Paní tricholožka odhalila přesně příčinu vypadávání vlasů. Po roce používání přípravků Clinical se mi vlasy viditelně zlepšily a zhoustly. Tytéž přípravky pomohly také mojí dceři.

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní