Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

2 příspěvky · Shrnutí příběhu:

První krok na cestě za vysněnými prsy - konzultace - těším se na operaci

Nepřesvědčivý výsledek
Průměrná cena: 81.050 Kč
118172
92718
92717
92716
89638
89639
4 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj...
4. 9. 2020 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

_splněný sen_ by Martin Chorvát

118172
92718
92717
92716
89638
89639

Dobrý den, již 16 dní jsem po zvětšení prsou a myslím, že je na čase, podělit se s vámi o průběžný výsledek.

Zákrok proběhl 19.8. 2020 na prémiové Premier Clinic v Praze. Na kliniku jsem se dostavila dle zaslaných pokynů ráno v půl 7. Při příchodu na kliniku mě přivítala usměvavá paní recepční, která již pro mě měla připravené smlouvy a souhlasy se zákrokem. Po vyplnění všech požadovaných papírů a odevzdaní předoperačního vyšetření si pro mě přišla krásná a velmi příjemná sestřička, která mě doprovodila do místnosti, ve které se nacházely skřínky. Tam jsem si odložila oblečení, náušnice, kabelku... Dostala jsem jednorázové kalhotky, identifikační náramek, čepičku, košilku a byla jsem odvedena na pokoj. Musím vám říct, že pokoj a koupelna na Premier Clinic vám dá pocit, že jste na nějakém báječném wellness pobytu. Sestřička mě uložila na lůžko, vysvětlila co se bude dít, zajistila žilní vstup, podala premedikaci a já odpočívala. Po chvilce za mnou přišla anestezioložka, která se mnou probrala průběh a typ anestezie. Nemalou chvíli na to přišel pan doktor Martin Chorvát. Přišel s úsměvem, v dobré naladě, velice milý. Nakreslil si mě, potvrdili jsme si velikost, a rozloučil se se slovy, že se za pár minut uvidíme na sále. Musím říct, že pan doktor je opravdu skvělý člověk, hodný, milý a vtipný. Není to žádný suchar nebo namyšlený a povýšený člověk, to vůbec. Je lidský a přátelský.

Na operačním sále, kam mě doprovodila anestezioložka, mě položili na vyhřívané operační lůžko a velmi příjemně si se mnou povídali. Já se ujistila, že mají pro mě připravenou požadovanou značku a velikost implantátů...zvolili jsme totiž s panem doktorem to nejlepší, co může být...anatomický Mentor, 330 ml. Byla jsem si trošku nejistá, když jsem neviděla na operačním sále pana doktora, ale pravděpodobně se oblékal a připravoval, což je pochopitelné. Po pár momentech už nic nevím, probudila jsem na pokoji v posteli. Necítila jsem žádnou bolest, žádný tlak, prostě nic. Cítila jsem se báječně. Pan doktor operoval, až do večerních hodin, ale i v tom ruchu a sousty práce si našel chvilinku, aby se přišel zeptat, jak se mám a jestli je vše v pořádku.

Závěrem bych chtěla říct, že jestli někdo váhá a neví jakého lékaře zvolit, s čistým svědomím vám pana doktora Martina Chorváta doporučuji! Pan doktor je báječný, milý, a laskavý. Doporučí to nejlepší a odvede parádní práci, po které nebudete mít bolesti a ve fázi hojení žádné modřiny. Jedním slovem profík! Pane doktore ještě jednou Vám z celého srdce děkuji, jste jedinečný! A těším se na kontrole.

Velké díky patří samozřejmě celému fantastickému týmu z Premier Clinic! Ne nadarmo se říká, že Premier Clinic je prémiová! Je to to nejlepší místo, kde se plní sny!

1

Komentář (1)

Milá Domi!
Nádherná prsa a opravdu krásný příběh. Moc děkujeme za sdílení. Přeci už je to nějaký ten měsíc... Povězte nám, jak proběhlo hojení a už si prsa sedla?
Nepodělila byste se s námi opět o nějakou pěknou fotku?
Odpovědět
23. 5. 2020 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

První krok na cestě za vysněnými prsy - konzultace - těším se na operaci

Dobrý den, dnes jsem podstoupila konzultaci na Premier clinic u pana doktora Martina Chorváta a ráda bych se s vámi podělila o své dojmy a pocity. Začnu tedy od začátku. Jsem velmi náročný klient, nespokojím se jen tak s něčím, vždy chci víc. Proto volba kliniky a přednostně operatéra byla pro mě nejdůležitější věcí. Pečlivě jsem zvažovala výběr, četla recenze, studovala zázemí kliniky, informace o implantátech a pozorně prohlížela fotky provedené augmentace jednotlivých lékařů. Po nějaké době jsem se rozhodla pro dvě kliniky, obě dvě z Prahy, jedna z nich je právě zmiňovaná Premier clinic a pan doktor Martin Chorvat, kterého jsem si vyžádala již při objednání na konzultaci. Shodou okolností jsem měla konzultace den po sobě (na nejmenované klinice o den dříve) a proto mohu objektivně a zcela pravdivě říci, že pan doktor Chorvát je úžasný a sympatický člověk, velký profesionál a odborník. Po pár minutách konzultace jsem si řekla ano, tohle je člověk, který mě bude operovat. Okamžitě jsem mu začala důvěřovat a vím, že u něj jsem v dobrých rukách. Konzultace s ním byla velmi přínosná, příjemná a cítila jsem se velice dobře, protože jsem věděla, že panu doktorovi opravdu záleží na mé spokojenosti a udělá pro to maximum. Opravdu se mi pečlivě a pozorně věnoval. Proto jsem byla okamžitě přesvědčena, zamluvila termín operace a už se moc těším, protože vím, že budu mít nádherná prsa. (Samozřejmě se s vámi o výsledek podělím.) Takže holky, jestli některá váháte, navštivte pana doktora Martina Chorváta a bude mít hned jasno. Pane doktore ještě jednou Vám moc děkuji a těším se.

7

Komentářů (7)

Ahoj Smile.D, díky za příspěvek! To je super, že začínáš psát ještě před operací, to je pro ostatní pacientky velmi přínosné! Vidím, že sis vybrala značku Mentor. Víš že nabízí nejširší a zároveň bezplatný záruční program MentorPromise? Doporučuji nastudovat ještě před operací (pokud už nemáš načteno:-) ), tady je link https://www.medimplant.cz/novy-zarucni-program-mentorpromise/. Myslím, že výběr značky byl správný, pro implantáty MENTOR® se rozhodlo již více než 5 milionů žen na celém světě. Za jejich vývojem stojí rozsáhlé klinické studie, které potvrzují jejich bezpečnost a účinnost při augmentacích. A jakou velikost implantátů jste zvolili? Už se těším, až se pak s námi podělíš o tvou zkušenost a držím palce !
Odpovědět
Ahoj Alice, děkuji. Záruční program jsem pročítala již při rozhodování, kterou značku zvolit. Mentor je jednoznačně TOP a jsem ráda, že jsme se s panem doktorem shodli, že pro mě bude nejlepší. Vybrali jsme předběžně velikost 295 ml...Ve hře je ještě implantát o velikosti 330 ml, ale to už rozhodne pan doktor přímo při operaci... A já mu plně důvěřuji, že vybere to nej. ☺️
Odpovědět
Smile.D. tak to se fakt těším na tvoji zkušenost !! A kdy máš termín?
Odpovědět
I já se moc těším a samozřejmě se podělím i o foto před a po, pro srovnání. <br />
Jdu 19.8., doufám, ze to uteče. Nemůžu se dočkat. Kdyby to bylo možné, jdu hned. ?
Odpovědět
Ahoj, to uteče neboj. Držim palce ať vše proběhne rychle a bezbolestně a pak se ozvi:-)
Odpovědět
jsem hrozně zvědavá... Najde se tu někdo, kdo má se mnou stejný termín augmentace prsou v Premier Clinic dne 19.8.2020?
Odpovědět
Aktualizovala jsem příběh a přidala aktuální foto... 10 týdnu od operace 🙌
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Dr.Hyza mi dělal mnoho zákroků

Dr.Hyza je neskutocne dobry plasticky chirurg , s vynimocnou operacnou technikou a s humannym laskavym pristupom a ochotou vyjst v akomkolvek smere v ustrety pacientovi.Fantasticky personal,zohraty a laskavy team ,nadherne ciste a prijemne prostredie...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.