Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

15. 7. 2013 · Aktualizováno: 10. 4. 2017

Mezonitě - bezprostřední zážitek a lepší sebevědomí

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Mezonitě - bezprostřední zážitek a lepší sebevědomí
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Hezký den, dnes jsem byla na aplikaci mezonití u MUDr. Zuzany Vykutilové v Brně. Jsem nadšená, chtěla jsem vypnout oblast spodní čelisti a výsledek je vidět okamžitě. Vše se bude ještě časem zlepšovat. Zákrok byl bezbolestný, překvapila mě časová nenáročnost (samotný zákrok asi 20 minut, předtím anest. mast). Anestezie pozvolna přestává působit,tak cítím jen mírné napnutí v ošetřené oblasti. Oceňuji i skvělý přístup paní doktorky, všechno mi podrobně vysvětlila a komentovala. Jednoznačně doporučuji jak kliniku Dermaestet, tak tento zákrok - velmi rychle zvedne sebevědomí.

5

Komentářů (5)

Dobrý den, vím, že je to dlouho, co jste zákrok podstoupila. Mám pátý den po zákroku a tvář opuchlou, citlivou, nemůžu se jí ani dotknout. Nejhorší je, že mám nataženou nit ve spodní čelisti - ukotvenou pod uchem a tam mě to nesmírně bolí. Nemůžu otočit hlavou a místečko je velmi bolestivé. Doufám, že otoky zmizí, ale nevím, jestli se zhojí i místo kolem uší... Všude se píše, že nic nebolí a mě hooodně. Vás to nebolelo? Pomůže něco od bolesti - lokálně? Heparoid? Nimesil jsem jedla čtyři dny, bez něj bych to nedala. Připadám si jako exot. <br />
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Mezonitě, paní doktorka je pečlivá a milá
Po zkušenostech s touto klinikou jsem už do budoucna rozhodnutá, že jinou kliniku nemám za potřebí vyhledávat. Paní doktora je velmi pečlivá a citlivá. Chovala se velmi mile a byl to na jednu stranu i příjemně strávený čas.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.