pasuch

Moc děkuji Mudr. Vyšohlídovi za provedenou operaci. Výsledek vynikající, operace téměř bez bolesti, prostředí vynikající. Sám pan doktor byl spokojený. Kdybych viděla fotografie svých nohou před a po operaci v časopise, myslela bych si, že to je podvod.

pavelbilik

Krecova zila na prave noze. Nemyslim si ze mam nejake zdravotni problemy, zila neni bolestiva ani nezpusobuje zadne komplikace, snad jen pigmentaci objevujici se na kotniku prave nohy. Jde mi predevsim o estetickou stranku.

poa

Maximální spokojenost s přístupem lékaře i s výsledkem operace. Mám teprve 3 týdny po operaci.Ještě mě objednal na sklerotizaci menších žilek. Operace není zcela bezbolestná,(to nelze reálně očekávat u žádné operace, pokud nemáte narkózu, nebo celkové znecitlivění) ale pokud řeknete, že to někde bolí, tak okamžitě přidá lokální anestetikum. Klidně bych šel na operaci znova. Nejdříve jsem po internetu našel kliniku v HK, ale tam to bylo hlavně o penězích, doslova nám tam při vyšetření byly vnuceny vitamíny a punčochy. V Rychnove jsem se nesetkal ani s náznakem něčeho podobného. Jediné co by se dalo vytknout je delší čekání v čekárně, ale zase je výhoda, že se nemusíte objednávat na vyšetření. U MUDr. David Wadie Shihaty oceňuji opravdu, opravdu klidné chování a to, že pacienta respektuje a snaží se vyhovět. Pavel 

foj

Chválím, kudy chodím. Jsem 14 dnů po laserové operaci varixů na jedné noze. Od první chvíle po zákroku žádná bolest, žádné omezení. Jen modřiny a ty postupně mizí. Moc děkuji MUDr.Ptákovi a Pacákovi za krásně odvedenou práci a úžasný přístup. Taktéž patří dík sestřičce Holíkové.

zden6162257

Čtyři týdny po zákroku jsem spokojený stejně jako během celé doby od první konzultace. Zákrok jsem měl současně na obou nohách a od druhého dne jsem se necítil nijak zásadně omezen, prášky na bolest jsem žádné nepotřeboval a nejvíc mě asi potrápilo oblékání punčoch, neboť jako chlap v tom nemám žádnou zručnost.

sissi

Vše hodnotím velmi pozitivně, velice příjemný a přátelský personál, pan MUDr. Vlachovský Ph.D. velice milý, usměvavý, ochotný zodpovídat dotazy, výborná komunikace a profesionální přístup. Jsem maximálně spokojená s průběhem celého zákroku a nadšená z výsledku. Z vlastní zkušenosti mohu jen a jen vřele doporučit. Děkuji a přeji hodně pracovních úspěchů.

kovo6190811

Chtěla bych poděkovat doktoru Pirklovi za sebe a manžela.Podstoupila jsem metodu RFA,která byla šetrná a rychle se hojící.Manžel byl na klasické operaci bez problémů a téměř bez bolesti.Oba jsme se zákroky spokojeni.Pan doktor je příjemný,lidský a hlavně profesionální cévař.Je to pan doktor s velkým D,kéž by takových bylo...Ještě jednou vřelý dík a doporučujeme!!!Prokopovi.

slava914028

U pana MUDr. Vyšohlída jsem absolvoval operaci křečových žil, a to od vstupního vyšetření, přes operaci až po pooperační kontroly. Všichni, s kým jsem se setkal, byli příjemní, všechno mi vysvětlili, otázky zodpověděli, příjemně mě překvapila rychlost, se kterou mi pan doktor odpověděl na všetečné emailové dotazy. Operace samotná bezbolestná, do půl hodiny jsem odcházel z pooperačního pokoje a po "vlastních", prakticky bez jakéhokoliv omezení. Po křečových žilách ani památky. Můžu jenom doporučit, ty peníze za to určitě stojí.

Po druhém těhotenství se doposud bezbolestivé křečové žíly začaly více projevovat, tak jsem se rozhodla to řesit. V nemocnici mi nabídli termín za rok a půl, proto jsem se obrátila na soukromou kliniku Venart na Smíchově, konkrétně na pana doktora Vyšohlída, a udělala jsem dobře. Termín zákroku jsem dostala za pár týdnů. Samotný zákrok jsem prospala, takže si nemůžu stěžovat na nějakou bolest nebo nepříjemnosti. Stejně tak i po zákroku doma mě nic netrápilo. I nošení kompresní punčochy nebylo nic nepříjemného. Výsledek předčil má očekávání, noha je jako nová, můžu sportovat, nosit mini a fungovat jako "za mlada":). Jsem velmi spokojená a doporučuji kliniku Venart i pana doktora Vyšohlída všema deseti.

anicka_111829067

Před 11 lety jsem byla operovaná v nemocnici na Kladně kde mě operoval pan Dr. Bureš.Na internetu jsem si našla pana doktora a domluvila si vyšetření.Byla jsem objednaná za krátko, což jsem byla velmi překvapená.Pan doktor mě vyšetřil a vysvětlil jaká operace mě čeká a ještě mi doporučil léčbu laserem, kdy se už křečová žíla neudělá.Jelikož jsem měla jednu nohu již před lety operovanou, tak ta už se laserem operovat nedala, ale tu druhou jsem si touto metodou nechala operovat a dobře jsem se rozhodla . Pan doktor měl pravdu.Jak již píši, uběhlo 11 let a mě se na té operované noze běžnou operací udělala křečová žíla opět a přes koleno Já jsem si vybrala po vyšetření doporučenou léčbu i přesto že ji musím hradit, mám zde dobrou zkušenost.Pan doktor Bureš je vyjimečný lékař na správném místě, a to nejen ve svém oboru.Nyní má ordinaci přechodně ve Slaném a věřte mi, tuto recenzi píši od srdce. Pana doktora vřele doporučuji.I přesto že v České republice je spousta zdravotních zařízení, kde se zabývají křečovými žílami, ale já jsem si pana doktora vyhledala a ještě jsem ho doporučila dalším pacientům, kteří mají stejné problémy jako já.Jsem už starší osoba, je mi 73 let a když posoudím jednání lékařů k důchodcům v mém bydlišti, kde se ze starými lidmi nechtějí vůbec zabývat, jen Vám řeknou , ( jste už stará, musíte se s tím naučit žít, s tím už nejde nic dělat.) Já si velmi vážím pana doktora i jeho sestřiček, jak mile pacienty přivítají a věnují se jim.Pokud pan doktor na Kladně dokončí zdravotní zařízení, které jak jsem slyšela buduje, určitě je budu doporučovat všem známým , protože my všichni máme jen jedno zdraví a toho je třeba si vážit a také si dobře vybrat toho správného lékaře, který je nejen výborný lékař, ale také člověk, který má ve svém srdci zájem o své pacienty, jak se jim daří a titul lékaře má opravdu zasloužený .Mimo jiné spolupracuje s výbornými kolegy i z jiných oborů, a to je na tom to krásné a lidské v dnešní těžké době. Doufám, že až pan doktor dokončí zařízení, které na Kladně buduje uveřejní na internetu i s recenzemi, které dosud má .Přeji panu doktorovi a celému jeho kolektivu pevné zdraví a hodně spokojených pacientů . S pozdravem A.A. Most

Trpěla jsem bolestmi a otoky nohou, začaly se mi dělat vystouplé křečové žíly. Byla mi doporučena GIA clinic v Prostějově. Tam jsem potkala paní MUDr. Evu Kostrhunovou, která mi velmi profesionálně provedla operaci křečových žil. Po zákroku se mi hodně ulevilo, moje nohy lépe vypadají a bolesti se výrazně zmírnily. Přístup celého personálu kliniky byl velmi lidský a milý, atmosféra velice příjemná. Při každé návštěvě se cítím dobře. Sestřičky i paní doktorka mi vše vysvětlily, perfektně se postaraly. Nevěděla jsem, co očekávat, ale paní doktorka mne odzbrojila jejím humorem a přístupem tak, že veškerá nervozita šla stranou. Po mých zkušenostech kliniku vřele doporučuji.

nikolaso

Dobrý den, zákrok EVLT u MUDr. Vlachovského hodnotím velmi pozitivně. Dodržení času objednání, velmi pěkné prostředí, vystupování všech pracovníků kliniky velmi příjemné, se zájmem řeší všechny problémy, bolestivost minimální. Jsem velmi spokojená. Děkuji.