16. 11. 2018 · Aktualizováno: 4. 10. 2023

Recenze zvětšení prsou necelé dva měsíce po augmentaci

Recenze zvětšení prsou necelé dva měsíce po augmentaci

Zákrok jsem podstoupila 27.9. na klinice Premier Clinic v Praze. Paní doktorka byla moje jasná a jediná volba na základě doporučení a zkušenosti kamarádky. :-) Prsa jsem skoro žádná nikdy neměla a jelikož hodně sportuji, tak implantáty Motiva Ergonimix byly perfektni varianta. Konkrétně mám 300 ml pod svalem. Přístup paní doktorky, sestriček a vlastně všech na klinice můžu jen vychvalit a doporučit dále! Přikládám foto ze dne operace a po 6 týdnech. Prsa si pořád ještě sedaji a pomalu měknou , ale aspoň pro představu ;-)

Po 9 týdnech vše v pořádku, výsledek působí přirozeně. .. Určitě šlo o jedno z mých nejlepších rozhodnutí :-)
Dobrý den, operace Vám dopadla krásně.:-) Měla bych dotaz. Byla jsem na zákroku 18.10.2018 a tak jsem dnes 12 týdnů od zákroku. Celkově se mi vše pomaleji hojilo, prsa pomalu měkla, celkem dlouho mě pobolívala a sem tam ještě teď, ale to po větší námaze. Teď už jsou i celkem měkká. Jen zespodu od bradavky dolu nemám pořád cit a bradavky mě občas ještě trochu pobolívají. Chtěla bych se zeptat, jak to proběhlo u Vás a jestli už je máte dostatečně měkká a citlivost je úplná? Moc děkuji za reakci. Lenka
Dobrý den, u mě nyní po 4 a půl měsících je všechno v normálu. Jak citlivost je zpátky na sto procentech a prsa už jsou krásné měkká. Chce to prostě jen trpělivost a cas?
Děkuji moc za odpověď :-). Já tedy 4 měsíce a citlivost ještě není zespodu. Byla jsem na kontrole teď a jinak je vše v naprostém pořádku. Prsa jsou měkká a ta necitlivost je ještě furt v normálu v této době. Může to trvat až rok než je úplně finální, jak vzhled, tak citlivost říkal pan doktor. Tak mě to uklidnilo :-)
Ahoj, mám úplně stejný “problém” jako ty, jen jsem už 6 měsíců po operaci...takže mám ještě doufat ve zlepšení?
Jasně me se uplna citlivost vratila temer po3/4 roce ....nebojte se toho...prsa promazavejte cimkoli ja obycejnou Niveou a promasirovavejte...Ne velky tlaky jen doteky...
Podle toho co mi řekl doktor, tak by se to mělo do toho roka vrátit. Budeme v to doufat ,-)