Liposonix je neinvazivní a nechirurgický postup, kterým se odstraňuje tuk kolem pasu prostřednictvím ultrazvukové energie. Postup zbavuje tukové tkáně bez vpichů a bez porušení povrchu kůže. Při aplikaci metody Liposonix se ultrazvuková energie zaměří na specifické oblasti těla, kde extrémně zahřeje a zničí podkožní tuk. Tuk poté z těla v průběhu 8 až 12 týdnů vyjde prostřednictvím přirozeného tělesného procesu eliminace tuku.

Ošetření metodou Liposonix trvá přibližně hodinu a provádí se po předchozí konzultaci s lékařem. Průměrným výsledkem je redukce tuku okolo pasu přibližně o 2,5 cm. Během ošetření se může objevit mírný pocit nepohodlí v podobě lehkého bodání a rovněž pocit tepla nebo chladu. Po ošetření může dojít k mírnému zarudnutí, vzniku modřin či otoku kolem ošetřené oblasti. Využití metody Liposonix je povoleno v USA, Kanadě a Evropě.

Aktualizováno: 24.6.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní