Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Laserové odstranění rozšířených žilek: ceny

1.757 Kč
průměr
109
podle
lékařů

Laserové odstranění rozšířených žilek v obličeji, na dolních končetinách i kdekoli jinde na těle probíhá pomocí speciálního cévního laseru. V důsledku snižování pružnost cévních stěn se jemné kapilární cévy rozšiřují a začínají praskat. Cévním laser účinně odstraňuje tento estetický problém, ošetření je bezbolestné, rychlé a s dlouhodobým efektem. Průměrná cena laserového odstranění rozšířených žilek je 1.757 Kč. V některých případech je nutné ošetření několikrát opakovat.

Laserové odstranění rozšířených žilek: ceny
Laserové odstranění rozšířených žilek Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě České Budějovice 800 Kč 1.900 Kč 3.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 500 Kč 750 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Praha 500 Kč 2.250 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 500 Kč 2.100 Kč 3.700 Kč
Ceny ve městě Plzeň 2.000 Kč 2.250 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě Znojmo 500 Kč 1.650 Kč 2.800 Kč
Ceny ve městě Trutnov 800 Kč 1.400 Kč 2.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Co je zahrnuto v ceně laserového odstranění rozšířených žilek?

Cena se liší v závislosti na rozsahu ošetřené plochy a typu použitého laserového přístroje. V ceně laserového odstranění rozšířených žilek je obecně zahrnuto následující:

 • Anestezie: v převážné většině případů probíhá ošetření laserem bez anestezie. V případě zvýšené citlivosti pacienta na bolest lze po domluvě s lékařem použít anestetický krém.
 • Samotné laserové ošetření: Ošetření se provádí ambulantně a trvá přibližně 30 minut v závislosti na velikosti ošetřené plochy.

Co může zvýšit cenu laserového odstranění žilek?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař provádějící ošetření, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které laserové odstranění žilek probíhá.
 • Pacient, stav jeho pokožky a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd. Cena zákroku se liší v závislosti na velikosti ošetřené plochy.
 • Počet opakování, pro trvalý efekt je v některých případech zapotřebí ošetření opakovat.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

 • Úvodní odborná konzultace: laserovému odstranění rozšířených žilek předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. Během této konzultace lékař vyhodnotí celkový stav pokožky a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta. Některé kliniky nabízejí úvodní konzultaci v případě následného ošetření zdarma.

Ceny podobných metod odstranění nežádoucích kožních vad v České republice

Kromě laserového odstranění rozšířených žilek, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 1.757 Kč za jedno sezení, existují i jiné metody odstranění nechtěných kožních vad. Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných metod ošetření:

 • Laserové odstranění znamének a pih: cca 1 500 Kč
 • Laserové odstranění jizev: cca 1 900 Kč
 • Léčba křečových žil: cca 10 000 Kč
 • Laserová operace křečových žil: cca 18 000 Kč

Hradí laserové odstranění rozšířených žilek pojišťovna?

Nikoliv, laserové odstranění rozšířených žilek se obecně považuje za estetické ošetření. Jeho provedení tudíž zdravotní pojišťovny neproplácí a pacient si jednotlivá sezení plně hradí sám. V případě nejasností je vhodné kontaktovat přímo zdravotní pojišťovnu.

Existuje možnost financování laserového odstranění rozšířených žilek?

Určité kliniky nabízí svým klientům možnost financování jednotlivých zákroků. Také existují kliniky, které svým klientům nabízejí slevy na určité zákroky. Pro více informací je výhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která financování zákroků a slevy nabízí.

Obecná doporučení

Volba vhodné kliniky, která odborně provede laserové odstranění rozšířených žilek, by se měla odvíjet nejen od ceny, ale také v závislosti na konkrétním lékaři, jeho zkušenostech i výsledcích a na základě recenzí jednotlivých pacientů, kteří odstranění žilek prodělali.

Nabídky pro zákrok Laserové odstranění rozšířených žilek

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Laserové odstranění rozšířených žilek. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabí... Aether Aesthetic and Beauty Clinic Stálá nabídka
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Laserová dermatologická klinika ALTOS Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-5%
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok. PLATONOVA clinic Stálá nabídka
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok. Stálá nabídka
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
Zobrazit nabídky