Informace o ceně: Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie

5.202 Kč
průměr
19
odborníků

Trápí Vás vypadávání vlasů? Každému člověku denně vypadávají vlasy a množství denně vypadlých vlasů se mění v závislosti na mnoha faktorech. Většina lidí si všimne nadměrného vypadávání vlasů několik měsíců po nějaké stresující události. Pokud dochází k nadměrnému vypadávání, je třeba vyhledat pomoc. Lidé, kteří jsou neustále pod velkým stresem, mohou mít dlouhodobé nadměrné vypadávání vlasů. Pokud vás znepokojuje množství vypadávajících vlasů, obraťte se na dermatologa. Tito lékaři se specializují na diagnostiku a léčbu kůže, vlasů a nehtů. Dermatolog vám může říci, zda je Vaše vypadávání vlasů nadměrné. Dermatolog také může najít příčinu nebo příčiny a říct Vám, co můžete očekávat. Existuje však řada účinných léčeb. Čím dříve s ní začnete, tím lepší je prognóza.

Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 5.000 Kč 5.000 Kč 5.000 Kč
Ceny ve městě Praha 4.500 Kč 5.249 Kč 6.000 Kč
Ceny ve městě Prostějov 5.500 Kč 5.500 Kč 5.500 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 4500 - 3.900 Kč
3 Příběhy
Průměrná cena 3.901 Kč - 6.502 Kč
4 Příběhy
Nejvyšší cena 6.503 Kč - 6.000 Kč
2 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie cena

Plazmaterapie je tříkroková léčba, při které je člověku odebrána krev, zpracována a poté injikována do pokožky hlavy. Někdy je tento přístup kombinován s jinými postupy vypadávání vlasů nebo léky. Většinou stačí jen tři až čtyři ošetření v třítýdenních až měsíčních rozestupech. Za jedno zaplatíte v průměru v České republice 3 500 Kč. V ceně zákroku je většinou započítaná první konzultace s lékařem. Některé kliniky konzultaci zpoplatňují a poté odečtou od konečné ceny zákroku. Cena konzultace se pohybuje mezi 300 – 1 500 Kč. Před zákrokem je nutné provést vyšetření a zvážit, jaká metoda je pro Vás nejvhodnější. Cena vyšetření je v rozmezí 300 – 1 500 Kč. Cena odebrání krevní plazmy se pohybuje v rozmezí 500 – 1 500 Kč. Plazmaterapie se provádí v lokální anestezii, která vyjde na 300 – 1 000 Kč. Náklady na lékaře činí 1 000 – 3 000 Kč. Po plazmoterapii je nezbytná návštěva lékaře, aby vyhodnotil stav pacienta. Tato návštěva bývá zahrnuta v konečné ceně plazmoterapie. Pokud tomu tak na Vámi vybrané klinice není, cena konzultace se pohybuje od 500 Kč.

Co je zahrnuto v ceně léčby vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie?

Cena zákroku většinou zahrnuje lokální či celkovou anestezii, předoperační vyšetření, výkon lékaře a jeho týmu. V ceně není vždy zahrnuta konzultace, hospitalizace, elastické spodní prádlo a hojivé masti. Pro individuální cenovou nabídku je nutná konzultace s lékařem.

Co může zvýšit cenu léčby vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie?

Cena závisí na řadě faktorů, kterými jsou ubikace vybrané kliniky, kvalita vybavení, reputace místa ošetření, odbornost lékaře a počet provedených terapií. Cenu také určuje rozsah problému.

Ceny léčby vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie v ČR

V první řadě by Vám měl dermatolog na konzultaci doporučit metodu, která je pro případ Vašeho vypadávání vlasů nejideálnější. Dle zvolené metody se odvíjí cena zákroku. Cena plazmoterapie se v České republice pohybuje okolo 5 000 Kč. Zákrok podobného charakteru je mezoterapie a její průměrná cena je 3 000 Kč. Pro rozpočet plazmoterapie je nevyhnutelná osobní konzultace.

Je léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie hrazena pojišťovnou?

Bohužel léčbu vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie si musíte zaplatit sami, jelikož se jedná a kosmetický zákrok. Prostředky veřejného zdravotního pojištění kosmetické zákroky nehradí. Pojišťovna Vám hradí jen konzultační návštěvu u smluvního dermatologa, která je ale klíčová před zahájením jakékoli terapie proti vypadávání vlasů.

Je možná léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie na splátky?

Nejlepší efekt plazmaterapie je dosažen, provádí-li se opakovaně, což Vás může přijít na větší obnos peněz. Na většině klinik se však lze domluvit na platbě na splátky. Kliniky v České republice dnes běžně poskytují svým klientům možnost platby veškerých zákroků ve formě několika splátek. Výše splátek záleží na domluvě s konkrétním pracovištěm.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
faq

Jak mám pečovat o pokožku hlavy po plazmaterapii? Musím počítat s nějakým omezením? (mytí šamponem až po nějaké době, nepoužívat fén ...?)

Dobrý den, po plazmaterapii doporučujeme první den umývat vlasy bez šamponu, ale to jen z opatrnosti. Oficiálně žádné restrikce nejsou dány. Krásné dny přeje, MUDr. M. Vojtíšková www.aurumaesthetic.cz

1 odpověď číst dál
faq

Kdy nelze plazmaterapii vlasové pokožky doporučit? Kdo pro ní není vhodný pacient?

Dobrý den, asi vás potěším, nejsou popsány případy, kdy by se aplikace PRP plazmy bohaté na trombocyty nedoporučovala pro léčbu vlasové pokožky. Klientům - pacientům se aplikuje jejich vlastní plazma a ta je naprosto bezpečná, takže nevhodný pacient neexistuje! Krásné dny přeje MUDr. M. Vojtíšková www.aurumaesthetic.cz

1 odpověď číst dál
faq

Je plazmaterapie vhodná i na zlepšení kvality vlasů? Vlasů mám dostatek, ale jsou slabé a lámavé. Může mi plazmaterapii pomoci k silnějším vlasům?

Dobrý den, ano, aplikace PRP plazmy bohaté na trombocyty s úspěchem používáme i na zlepšení kvality vlasů. Klienti se vracejí s tím, že padání vlasů se u nich minimalizovalo a kvalita - síla vlasů je o poznání lepší, že si toho všiml i jejich kadeřník, což nás těší! Krásné dny přeje MUDr. M. Vojtíšková www.aurumaesthetic.cz

1 odpověď číst dál

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Dobrý den, podstoupil jsem zákrok proti vypadávání vlasů. Jednalo se o nové buňky vpravené jehlou do pokožky. Výsledek se neobjevil ani po roce. Možná mi tímto nešetrným zákrokem ještě nějaké vlasy vypadly. Jsem velmi nespokojen a ještě jsem se dočetl, že zvýšili cenu na 7.500,- Kč. To je vrchol. Fotografie na letáku jsou okopírovaní z jiných reklamních letáků, jiných taktéž podvodných firem.

Cena 5.500 Kč

Určitě doporučuji na zlepšení kvality a množství vlasů. Nově existuje bezbolestná metoda pomoci injekční pistole. Je lepší kombinovat s bezbolestnou mezoterapií. Odborný, kvalitní a osobní přístup s příjemnou cenou. Dopřejte si, dokud máte vlasy a chcete je posílit, tak jistá volba, zachovejte přírodní krásu

Cena 2.800 Kč