Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie: ceny

10.833 Kč
průměr
50
podle
lékařů

Trápí Vás vypadávání vlasů? Každému člověku denně vypadávají vlasy a množství denně vypadlých vlasů se mění v závislosti na mnoha faktorech. Většina lidí si všimne nadměrného vypadávání vlasů několik měsíců po nějaké stresující události. Pokud dochází k nadměrnému vypadávání delší dobu, je třeba vyhledat pomoc. Lidé, kteří jsou neustále pod velkým stresem, mohou trpět dlouhodobým nadměrným vypadáváním vlasů. Pokud vás znepokojuje množství vypadávajících vlasů, obraťte se na dermatologa. Tito lékaři se specializují na diagnostiku a léčbu kůže, vlasů a nehtů. Dermatolog vám může říci, zda je vaše vypadávání vlasů nadměrné a pomůže vám odhalit jeho příčinu a pomoct s následnou léčbou. Existuje však řada účinných léčeb, jednou z nich je pomocí plazmaterapie. Čím dříve s léčbou začnete, tím lepší je prognóza. Průměrná cena léčby vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie je 5.500 Kč.

Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie: ceny
Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 12.000 Kč 15.000 Kč 18.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 4.000 Kč 7.500 Kč 11.000 Kč
Ceny ve městě Kopřivnice 5.000 Kč 10.000 Kč 15.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Cena za léčbu vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie

Plazmaterapie je tříkroková léčba, při které je člověku odebrána krev, zpracována a poté injikována do pokožky hlavy. Někdy je tento přístup kombinován s jinými postupy vypadávání vlasů nebo léky. Většinou stačí jen tři až čtyři ošetření v třítýdenních až měsíčních rozestupech. Za jedno sezenízaplatíte v průměru v České republice 3 500 Kč. V ceně zákroku je většinou započítaná první konzultace s lékařem. Některé kliniky konzultaci zpoplatňují a poté odečtou od konečné ceny zákroku. Cena konzultace se pohybuje mezi 300 až 1 500 Kč. Před zákrokem je nutné provést vyšetření a zvážit, jaká metoda je pro vás nejvhodnější. Cena odebrání krevní plazmy se pohybuje v rozmezí 500 až 1 500 Kč. Plazmaterapie se provádí v lokální anestezii, která vyjde na 300 až 1 000 Kč. Náklady na lékaře činí 1 000 až 3 000 Kč. Po plazmoterapii je nezbytná návštěva lékaře, aby vyhodnotil stav pacienta. Tato návštěva bývá zahrnuta v konečné ceně plazmoterapie. Pokud tomu tak na vámi vybrané klinice není, cena konzultace se pohybuje od 500 Kč.

Co je zahrnuto v ceně léčby vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie?

Cena zákroku většinou zahrnuje lokální či celkovou anestezii, vyšetření, výkon lékaře a jeho týmu. V ceně není vždy zahrnuta konzultace, hospitalizace či hojivé masti. Pro individuální cenovou nabídku je nutná konzultace s lékařem.

Co může zvýšit cenu léčby vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie?

Cena závisí na řadě faktorů, kterými jsou ubikace vybrané kliniky, kvalita vybavení, reputace místa ošetření, odbornost lékaře a počet provedených terapií. Cenu také určuje rozsah problému.

Ceny léčby vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie v České republice

V první řadě by vám měl dermatolog na konzultaci doporučit metodu, která je pro případ vašeho vypadávání vlasů nejideálnější. Dle zvolené metody se odvíjí cena zákroku. Cena plazmoterapie se v České republice pohybuje okolo 5.500 Kč. Zákrok podobného charakteru je mezoterapie a její průměrná cena je 3 000 Kč. Pro rozpočet plazmoterapie je nevyhnutelná osobní konzultace.

Je léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie hrazena pojišťovnou?

Bohužel léčbu vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie si musíte zaplatit sami, jelikož se jedná a kosmetický zákrok. Prostředky veřejného zdravotního pojištění kosmetické zákroky nehradí. Pojišťovna vám hradí jen konzultační návštěvu u smluvního dermatologa, která je ale klíčová před zahájením jakékoli terapie proti vypadávání vlasů.

Je možná léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie na splátky?

Nejlepší efekt plazmaterapie je dosažen, provádí-li se opakovaně, což vás může přijít na větší obnos peněz. Na většině klinik se však lze domluvit na platbě na splátky. Kliniky v České republice dnes běžně poskytují svým klientům možnost platby veškerých zákroků ve formě několika splátek. Výše splátek záleží na domluvě s konkrétním pracovištěm.

Nabídky pro zákrok Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
MUDr. Anna Zborovská nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u MUDr. Anna Zborovská. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
Zobrazit nabídky