Informace o ceně plazmaterapie

5.269 Kč
průměr
90
odborníků

PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) je moderní metoda, při které dochází k aplikaci vlastní krevní plazmy k revitalizaci kůže, podkoží i kloubů. Estetická dermatologie používá plazmaterapii především k omlazení obličejové pokožky, k vyhlazení vrásek a jizev, ošetření strií, či k léčbě ztráty vlasů. Pacientovi se nejprve odebere vlastní krevní plazma a následně se obohatí o krevní destičky, které pak stimulují kmenové buňky tkáně, což vede k celkové regeneraci ošetřeného místa.

Plazmaterapie Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 4.000 Kč 5.342 Kč 6.500 Kč
Cena v Brno 4.500 Kč 5.155 Kč 6.500 Kč
Cena v Orlová 4.000 Kč 4.000 Kč 4.000 Kč
Cena v Frýdlant nad Ostravicí 6.000 Kč 6.000 Kč 6.000 Kč
Cena v Prostějov 5.500 Kč 5.500 Kč 5.500 Kč
Cena v Frýdek-Místek 4.500 Kč 4.500 Kč 4.500 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 4000 - 3.950 Kč
3 Příběhy
Průměrná cena 3.951 Kč - 6.586 Kč
9 Příběhů
Nejvyšší cena 6.587 Kč - 6.500 Kč
5 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Co je zahrnuto v ceně PRP – Plazma terapie?

Cena se liší zejména v závislosti na klinice, na které plazmaterapie probíhá. V ceně PRP – Plazma terapie je obecně zahrnuto následující:

  • Úvodní odborná konzultace: PRP – Plazma terapii předchází konzultace s dermatologem, během které lékař provede kompletní diagnostiku pokožky, rozhodně o vhodnosti plazmaterapie a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta.
  • Anestezie: k plazmaterapii se užívá místní anestezie – 30 až 40 minut před samotnou aplikací plazmy se daná oblast znecitliví speciálním krémem.
  • Samotný zákrok: aplikace plazmy se provádí mikrojehlami zaváděnými do kůže a podkoží. Zákrok trvá asi 15 minut.

Co může zvýšit cenu PRP – Plazma terapie?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Dermatolog, který plazmaterapii provádí, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, na které plazmaterapie probíhá.
  • Pacient, jeho zdravotní stav a kvalita pokožky i individuální potřeby.
  • Složitost a rozsah zákroku, atd.

Ceny dalších metod omlazení pokožky

Kromě plazmaterapie, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 5 400 Kč, existují i jiné metody omlazení pokožky.

Pro srovnání níže naleznete orientační některých z nich:

  • Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou): cca 3 100 Kč.
  • Ošetření intenzivním pulzním světlem (IPL): cca 2 620 Kč.
  • Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu: cca 2 900 Kč.

Hradí PRP – Plazma terapii pojišťovna?

Ne, PRP – Plazmaterapie je inovativní biologická léčba, kterou zdravotní pojišťovny neproplácí a pacient si ji plně hradí sám.

Existuje možnost financování PRP – Plazma terapie?

Ano, klienti některých klinik mají možnost financování PRP – Plazma terapie. V případě zájmu o tuto možnost by pacienti měli kontaktovat konkrétní kliniku, která financování nabízí.

Obecná doporučení

Pacienti by si vhodnou kliniku k podstoupení plazmaterapie měli vedle ceny vyvírat i podle konkrétního lékaře, jeho zkušeností i výsledků a na základě recenzí či pocitů jednotlivých pacientů, kteří terapii již prodělali.

Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
idunn

Dobrý den, jaký je, prosím, rozdíl mezi Plazma terapií a RegenPlazmou, potažmo PRP a A-PRP? Z popisu zákroku jsem to nepochopila. Děkuji

MUDr. Nina Koutná

MUDr. Nina Koutná

Nejlepší odpověď

Dobrý den, Vše je platelet rich plasma, tedy "vlastní plasma", připravená po odběru malého množství krve klientky/klienta. Jsou ale různí výrobci, od kterých zařízení, která metodu provádějí, kupují pomůcky potřebné na přípravu této plasmy. Jednotliví výrobci se snaží nabídnout vše tak, aby výsledná plasma byla co nejkvalitnější. ACP (zjednodušeně ... číst dál

1 odpověď číst dál
ela788582
Kombinace PRP a radiofrekvence Ela788582 · 24. 3. 2019

Doporučujete kombinovat plazmaterapii PRP a radiofrekvenční metodu SECRET při záměru zmírnit, redukovat či odstranit jizvičky po akné (nejčastěji typu rolling scar, také ice pick) a neštovicích, výrazně rozšířené póry, lokální pigmentace a rýhy na čele (po 30. roku věku)a v neposlední řadě regenerovat pokožku po chem. peelingu TCA (na který jsem měla alergickou reakci)? Či jaká je podle Vás nyní vhodná strategie? Ráda bych znala více názorů. Peeling 15% TCA s fenolem mi dermatoložka aplikovala již před měsícem a půl, kromě krému s vysokým SPF a původně i kortikoidů (nyní již neužívám) mi ovšem žádnou jinou následnou péči nedoporučila. Peeling mi s mými původními potížemi bohužel nepomohl - vrátily se do 14 dnů po zhojení, navíc vidím, že se pleť vyčerpala a regenerace dvou malých probarvených lézí (nad horním rtem a vedle nosu, které zatím zůstaly po alergické reakci) pokračuje jen velmi pozvolna. Ráda bych svou pleť dostala do lepší kondice, ještě než sluníčko začne silněji působit. Předem děkuji za Váš odborný názor, zkušenosti a především pak za Vaši empatii.

Body&Face clinique

Body&Face clinique

Nejlepší odpověď

Dobrý den Elo, tento problém velmi úspěšně řešíme klasickou PRP plazmaterapií, kterou aplikujeme hned několika speciálními mezotechnikami najednou. Chce to obrnit se trpělivostí, protože výsledky se dostavují postupně ale pak jsou opravdu pěkné a zejména trvalé. Obvykle plazmaterapie s ničím nekombinujeme, případně až po léčbě můžeme opravit ty p ... číst dál

2 odpovědi číst dál
Plazmalifting - borelioza Anonymní · 8. 3. 2018

Dobrý den, mohu se zeptat, jestli lze podstoupit plazmalifting po prodělané borelioze? Děkuji. Myšková

Ještě přikládám fotky z ošetření plazmagelem - na fotografii je ošetření jedna strana nosoretních rýh. Mgr. Pavlína Blažek

5 odpovědÍ číst dál
Plasmalifting s kyselinou hylarunovou - negativní účinky? Jana61626
Doporučený člen
· 17. 1. 2018

Dobrý den, před časem jsem podstoupila aplikaci Metacrillu na rodové kruhy pod očima. Po čase se mi utvořily hrudky a bulky. Zachránila mě nakonec paní profesorka Markéta Dušková v nemocnici Královské Vinohrady. Bohužel bez jizev a prohlubni se to neobešlo! Jsem nyní 2,5 roku po operaci. Byl mi nabídnut na jedné klinice zákrok plasmaliftink s mezoterapii kyseliny hylarunove. Jaký prosím na to máte názor? Může se něco přihodit má to nějaké zápory? Po metacrillu již se bojím. Moc děkuji za odpověďi.

AURUM AESTHETIC CLINIC

AURUM AESTHETIC CLINIC

Nejlepší odpověď

Dobrý den, plazmaterapie i aplikace výplní na bázi kyseliny hyaluronové patří k bezpečným zákrokům. Lze použít samostatně i v kombinaci, záleží, v jakém stavu kůži po zákroku máte a důležitá jsou i vaše očekávání. Rozumím, že se nyní bojíte do oblasti zasahovat, začněte opatrně po malých dávkách, abyste viděla efekt a ten vás jistě přesvědčí. Krás ... číst dál

5 odpovědÍ číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O PLAZMATERAPIE

Klinika PRP - recenze - operace vlasů
Dobrý den, je tu někdo kdo by doporučil kliniku na prp operaci. Máme za sebou nastrřlení vlasu. Bylo nám...
Erika711646
Poslední komentář: 11. 6. 2018 ·
0
Jizvicky po mezopistoli
Dobry den, pred mesicem jsem byla na plazme doktorka mi to delala mezopistoli skoro po celem obliceji....
anicka247932
Poslední komentář: 9. 6. 2017 ·
0

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Plazmaterapie. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Plazmalifting mi na klinice doporučili jako ideální zákrok na vyřešení mých problémů s pletí a celkové omlazení tváře. Právě úvodní konzultace mě opravdu potěšila. Vůbec se nezdálo, že by ze mě klinika tahala peníze a doporučovala jen drahé zákroky. Samotná procedura proběhla bez problémů a výsledky jsem zaznamenala prakticky ihned. Můžu doporučit.

Cena 9.000 Kč

Dobry den, Vasu kliniku som navstivila uz viackrat. Pani doktorka (MUDr. Helena Reisengerova), ktora sa ma ujala, je velmi prijemna, ochotna poradit a po profesionalnej stranke absolutne 100% spolahliva odbornicka. Prostredie kliniky je velmi moderne a prijemne - je to naozaj zazitok prist k Vam. Vasu kliniku urcite odporucam komukolvek, kto hlada tento typ sluzieb na najvyssej urovni. Dakujem a budem Vasou stalou klientkou uz vzdy.

Cena 11.000 Kč

Využila jsem akce, kterou nabídla tato klinika 1.3.2020 Pana doktora jsem neznala, ale přečetla jsem si vše o této možnosti ošetření. Loni v červnu jsem podstoupila Aptos a chtěla jsem nyní nějak vyladit tváře. S přístupem pana doktora jsem byla nadšená. Přidal mi do mé plazmy i kyselinu hyal a ozon. Jeho lehká hbitá ruka rychle, ale citlivě ošetřila hlavně střed mého obličeje, vyplnila nosoretky a já myslím, že pracoval se zájmem a ohodnotil se mnou nejdříve stav současný a který by měl následovat. Vím, že plazmaterepie není trvalá, ale byla jsem před měsícem na plazmě jinde a byla jsem velmi zklamaná. Ani jsem neviděla, zda mi do plazmy přidali kyselinu, vše proběhlo vlastně jinak. Zde pan doktor přede mnou všechno "míchal", na ruku mi nalepil štítek použité kys.hyal. Nakonec jsem sice vypadala jako cedníček, ale jen takové mini vpichy, leč jeden vedle druhého. Na cestu domů mi doktor nabídl roušku a já jí s úsměvem přijala a vyrazila do ulice s rouškou na ústech. V dnešní době koronaviru, jsem si užila pohledů lidí.....určitě nikoho nenapadlo, co vlastně pod schovávám. A jak mám ve zvyku, když mi byla učiněna "bolest" šla jsem si koupit do Tchiba pěknou podprsenku, jako bolestné. A jasně i s tou rouškou. Ovšem samotné ošetření mi od Dr. Mihaila Tujicova nijak nebolelo a já jsem byla spokojená. Nyní jsem den PO a až na mini modřinky sem tam, se vpichy tváří méně viditelně a a já se těším, jak to dopadne až si to celé sedne. Pana doktora doporučuji a děkuji mu za péči. Dělal vše sám, žádné asistentky mu nepomáhaly, což mne na klinice udivilo. Jen tam byla k dispozici chvíli překladatelka, protože lékař je Rus nebo Armén. Ale já postupně oprášila ruštinu a docela dobře jsme se pak domlouvali. Děkuji pane doktore.

Cena 4.400 Kč

Měla jsem velké bolesti palce a při návštěvě lékaře mi bylo sděleno, že mám rhisarthrosu a léčit se to dá pouze léky od bolesti, nebo výměnou kloubu. Proto jsem začala hledat jinou metodu léčení. Byla mi doporučená Mudr.Hana Klosová,Ph.D. . Po konzultaci jsem se rozhodla podstoupit plazmaterapie. Již po první aplikaci jsem pozorovala zlepšení a ústup bolesti. Po třech týdnech jsem toto podstoupila znova a jsem po druhém zákroku cca 14 dní a cítím velkou úlevu od bolesti. Všem kteří řeší bolesti tohoto typu vřele doporučuji. Paní doktorce Klosové mockrát děkuji.

Cena 9.000 Kč