Informace o ceně léčba vypadávání vlasů

3 083 Kč
průměr
36
odborníků
Léčba vypadávání vlasů Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 1 500 Kč 3 165 Kč 4 500 Kč
Cena v Brno 4 500 Kč 4 500 Kč 4 500 Kč
Cena v Olomouc 2 650 Kč 3 210 Kč 3 600 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 1500 - 2 311 Kč
5 Zkušenosti
Průměrná cena 2 312 Kč - 3 853 Kč
10 Zkušenosti
Nejvyšší cena 3 854 Kč - 4 500 Kč
1 Zkušenost

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, asi pes půl rokem mi začaly výrazněji vypadávat vlasy. Teď mám tak o polovinu méně než třeba před rokem. Taky jsem si začla všímat výrazného přibývají na váze. Nikdy jsem nebyla úplně hubená, vždycky jsem si držela svoji váhu. Ovšem za ten půlrok jsem přibrala 20 kg, na oblečení jedna velikost. Také mám výrazně horší zažívání. Často průjem nebo řidší stolici, často mi bývá špatně od žaludku. Na odběrech krve a moči jsem byla, ale prý všechno v pořádku. Můžete mi nějak poradit? Děkuji

Dobrý den, z toho co zde popisujete, je jednoznačné, že vypadávání vlasů je u Vás následek nějakého zdravotního problému. Rozhodně doporučuji celkově dovyšetřit přes praktického lékaře- zkontrolovat hladiny hormonů, popřípadě gastroenterologické vyšetření, atd. Určitě vyšetření dotáhněte do konce, najít příčinu je pro Vás teď priorita. S pozd ... číst dál

2 odpovědi číst dál
Svědění hlavy ve vlasech ValIceli · 3 srp 2016

Dobrý den, neustále mě svědí hlava. Vši nemám a lupy taky ne, nevíte čím to může být ? Nejvíc mě to svědí uprostřed hlavy a nad uchem. Může to být i psychikou ?

Dobrý den, příčin může být několik. Může to být psychikou, ale také stravou, užíváním léků apod. nebo nadměrnou činností mazové žlázy což může být prvním příznakem seboroické dermatitidy. Proto doporučuji absolvovat trichologické vyšetření, při kterém lze odhalit pravou příčinu svědění vlasové pokožky a zacílit na odstranění problému. Pokud máte ... číst dál

1 odpověď číst dál

Mám problém s vypadáváním vlasů,byla jsem na mezoterapii,poúžívám šampon Anaphase,podstoupila jsem aplikaci injekcí vitamínu B,žádné výsledky děkuji za radu Hanka

Dobrý den Hanko, při dlouhodobém vypadávání vlasů je důležité zjistit příčinu, z jaké se toto děje. Doporučuji Vám absolvovat trichologické vyšetření vlasů a vlasové pokožky, během kterého lze zjistit, z jakého důvodu vlasy padají. Díky výsledkům je možné nastavit trichologickou kúru, která je přesně zacílená na Váš konkrétní problém. Trichologick ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Prosím o odpověď....jak se dá řešit u 26ti leté ženy vypadávání vlasů na temeni (mnoho mužského hormonu)...je téměř plešatá (stejná situace, jako když se tvoří mladým mužům pleš) a netrpí viditelně žádnou nemocí, je štíhlá, žije velmi zdravě....údajně implantace vlas.kořínků u žen nefunguje....je jiné řešení? A kdo se na to u nás v republice specializuje?

L centrum Pardubice

Nejlepší odpověď

Dobrý den.Provádíme trichologickou léčbu podobných stavů již řadu let. Vlasy jsou vyšetřeny specielní trichologickou kamerou a po důkladné anamnéze se stanoví léčebný plán.Zlepšení můžeme očekávat řádově po 3-6 měsících .Cena vyšetření a konzultace je 490,- a komplex preparátů stojí od 4000,- do 6000,-.Je důležitý zodpovědný přístup a pečlivá apli ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Léčba vypadávání vlasů

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Léčba vypadávání vlasů. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Léčba vypadávání vlasů. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Na doporučení jsem navštívila Trichologickou polikliniku v Brně a jsem nadmíru spokojená jak s přístupem personálu, tak s následnou doporučenou léčbou. Vše vám řádně vysvětlí a sestaví léčebný plán konkrétně pro vás na míru. Doporučuji každému, kdo řeší problém vlasů, zde vám určitě pomohou. Děkuji vám.

Cena 4 000 Kč

Již delší dobu mě trápil problém s vypadáváním vlasů. Podstoupila jsem laserové vyšetření i vyšetření krve a následně doporučenou léčebnou kůru. Po trichologickém vyšetření na klinice v Brně, jsem dostala léčebné přípravky a vitamíny, které zmírnily vypadávání vlasů a posílily růst nových. Jsem spokojená.

Cena 15 000 Kč

Vlasy mi začaly hodně padat po porodu, ale ani po letech padání nepřestalo. Vyskoušela jsem všechny produkty z lékárny, ale nic nezabralo. Mojí poslední nadějí bylo trichologické vyšetření v Clinical Hair and Health. Neočekávala jsem zázraky. Ale je pravda, že už po prvním umytí doporučeného přípravku Glycosan Plus Anti-caduta a ampulek padání přestalo.

Cena 5 000 Kč

Byla jsem příjemně překvapená přístupem! Paní doktorka byla skvělá, příjemná a hlavně ochotná. Všechno mi v klidu vysvětlila. Opravdu probraly jsme každou moji otázku)). Dostala jsem rady, co a jak mám použivat, tak doufám, že můj problém padání vlasů bude vyřešen)). Tak že za mě úplná spokojenost)))

Cena 5 000 Kč