Informace o ceně vlasová mezoterapie

3.101 Kč
průměr
39
odborníků

Moderní estetická medicína nabízí účinné řešení ustupování, slábnutí a řídnutí vlasů u žen i mužů – a to pomocí vlasové mezotarapie, během které dochází k aplikaci aktivní látky přímo k vlasovým kořínkům do pokožky hlavy. Aplikovaná léčivá látka na bázi kyseliny hyalurovoné obohacená o kmenové buňky, živiny, vitamíny a minerály proniká k vlasovým kořínkům a stimuluje růst nových vlasů. Výsledkem je hustší, silnější a zdravější vlasový porost.

Vlasová mezoterapie Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 2.500 Kč 3.072 Kč 3.750 Kč
Cena v Brno 2.990 Kč 3.560 Kč 3.750 Kč
Cena v Olomouc 2.500 Kč 3.030 Kč 3.600 Kč
Cena v Ostrava 2.900 Kč 2.900 Kč 2.900 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 2500 - 2.324 Kč
4 Příběhy
Průměrná cena 2.325 Kč - 3.876 Kč
4 Příběhy
Nejvyšší cena 3.877 Kč - 3.750 Kč
3 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Co je zahrnuto v ceně vlasové mezoterapie?

Cena se liší v závislosti na klinice, ve které se vlasová mezoterapie podstupuje. V konečné ceně procedury je obecně zahrnuto následující:

  • Ošetření vlasové pokožky před procedurou: nejprve je pokožka důkladně umyta.

Samotná procedura: pomocí malých jehliček se aktivní látka aplikuje do té části vlasové pokožky, které vyživuje vlasové kořínky.

Co může zvýšit cenu vlasové mezoterapie?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Ošetřující dermatolog, který vlasovou mezoterapii provádí, jeho odbornost, praxe a profesní zkušenosti.
  • Klinika zvolená k podstoupení vlasové mezoterapie.
  • Pacient, jeho zdravotní stav vlasů i pokožky hlavy a individuální potřeby.
  • Počet opakování, pacientům je k optimálním výsledkům doporučováno ošetření opakovat. Počet opakování záleží na míře postižení.
  • Složitost a rozsah zákroku, o kterých rozhodne lékař.

V ceně vlasové mezoterapie obvykle nebývá zahrnuta:

  • Úvodní konzultace s dermatologem: vlasové mezoterapii předchází počáteční odborná konzultace, během které dermatolog vyhodnotí zdravotní stav vlasů a vlasové pokožky, rozhodne o vhodnosti dané metody, navrhne možný počet opakování procedury a zodpoví všechny potřebné otázky.

Ceny dalších metod léčby vypadávání a řídnutí vlasů

Kromě vlasové mezoterapie, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 2 900 Kč za jedno ošetření, lze ztrátu vlasů léčit i dalšími metodami. Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

  • Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie: cca 5 200 Kč za jedno ošetření.
  • Transplantace vlasů: cca 9 500 Kč v závislosti na rozsahu transplantace.

Hradí vlasovou mezoterapii pojišťovna?

Ne, vlasová mezoterapie, kterou pacienti podstupují z estetických a nikoliv zdravotních důvodů, nebývá hrazena ze zdravotního pojištění. Pacienti si ji proto hradí v plné výši sami.

Existuje možnost financování vlasové mezoterapie?

Ano, kliniky svým klientům nabízí nejrůznější výhody, jako je právě například možnost financování jednotlivých zákroků nebo slevy a cenově výhodné balíčky na opakovaná ošetření. Pokud má pacient zájem o financování vlasové mezoterapie, měl by se obrátit na kliniku, která se specializuje na daný typ léčby vypadávání vlasů a vyžádat si bližší informace ohledně této možnosti.

Obecná doporučení

Při výběru kvalitní kliniky k podstoupení vlasové mezoterapie by se pacienti kromě ceny za ošetření měli řídit profesními zkušenosti a odborností konkrétního dermatologa a také přihlédnout k recenzím či pocitům jednotlivých pacientů, kteří mezoterapii na dané klinice již prodělali.

Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
cavir

Dobrý den, začínám řešit řídnutí vlasů - pleš ještě ne, ale na temeni a na čele to řídne. Rád bych se zeptal, která z terapií je účinná a jak je kombinovat. Absolvoval jsem trichologické vyšetření - byly mi naordinovány vodičky, zdá se, že účinkují, ale přijde to draze, 4 000 Kč na 3 měsíce. Fungují? Jaký je rozdíl mezi mezoterapií (třeba i s kmenovými buňkami) a plazmaterapií a PRP. Co prosím doporučujete? Děkuji, Martin

ABClinic Art & Beauty

ABClinic Art & Beauty

Nejlepší odpověď

Dobrý den, I prořídnutí vlasů po komplexním zhodnocení v rámci osobní konzultace může vést k indikaci transplantaci vlasu. Metoda DHI jako jediná garantuje maximální přirozený vzhled a maximální životaschopnost transplantovaných vlasů. Farmakologická terapie je u nás pečlivě indikována na základě genetického vyšetření, které individuálně poukazuj ... číst dál

1 odpověď číst dál
faq

Za jak dlouho jsou při léčbě vypadávání vlasů pomocí mezoterapie patrné výsledky?

MUDr. Gabriela Horová

MUDr. Gabriela Horová

Nejlepší odpověď

Zde je důležité rozlišovat příčinu vypadávání vlasů. V některých případech přichází viditelné zlepšení kvality vlasů již po 1-2 mezoterapiích (na kvalitu vlasů rozhodně účinnější než potravinové doplňky), pokud jde o zvýšení hustoty vlasů při androgenní alopecii, je potřeba s postupným viditelným efektem počkat cca půl roku. Velmi důležitý je produ ... číst dál

3 odpovědi číst dál
faq

Jak se účinná látka pro léčbu vypadávání vlasů pomocí mezoterapie aplikuje?

MUDr. Gabriela Horová

MUDr. Gabriela Horová

Nejlepší odpověď

Koktejl aminokyselin, vitamínů, minerálů, kyseliny hyaluronové a dalších látek se aplikuje buď injekčně, nebo pomocí válečku - rolleru. Obě metody mají své výhody i nevýhody - osobně preferuji injekční aplikaci: je méně bolestivá a hlavně více aplikovaného roztoku zůstává přímo v kůži nikoli na povrchu pokožky. U válečku je důležité, aby vždy byla ... číst dál

3 odpovědi číst dál
faq

Jak dlouho mezoterapie trvá a je ošetření bolestivé?

Dobrý den, v případě plazmaterapie (RegenPlazma) samotný zákrok zabere 20 min. Je potřeba jej vždy s odstupem 1 měsíce zopakovat a to celkem 2x. Vzhledem k tomu, že momentálně se jedná o nejúčinnější metodu k obnově růstu vlasů, rozhodně doporučujeme i přes diskomfort, kterou mírná až střední bolestivost představuje! Více najdete na :http:/ ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Vlasová mezoterapie. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Již jsem absolvovala 4. sezení v Amaryllis centru. S ošetřením a celkovým přístupem slečny kosmetičky jsem velmi spokojená. Doporučuji všem.

Cena 4.000 Kč

Pěkné a příjemné prostředí, personál vždy pozitivně naladěný a usměvavý. Do centra docházím s dlouhodobými problémy s lupy a suchou pokožkou hlavy. Mám od přírody velmi kudrnaté vlasy a nerostou do délky. Nejsou pružné a lámou se. Absolvovala jsem 4. sezení, sestřička která se o mě stará je velmi milá.

Cena 10.000 Kč

Vlasy mi už po první aplikaci téměř přestaly padat! Pokožka hlavy je naprosto zdravá a tolik se nemastí, jako předtím. Pan Paulat a jeho tým odvádí naprosto vynikající práci. Prostředí kliniky je velmi klidné, přátelské a pozitivní. Budu se ráda vracet.

Cena 2.500 Kč

Byla mi doporučena mezoterapie, jde o aplikaci aktivních účinných látek do podkoží vlasové pokožky, je to dost nepříjemné, ale musím říct, že již po prvním zákroku vidím rozdíl. :) Určitě doporučuji a těším se na další výsledky. Kdo si neví rady s vlasy a růstem a už vyzkoušel kde co, tak doporučuji mezoterapii.

Cena 500 Kč

Rozhodla jsem se pro zákrok, jelikož mi začali řídnutí vlasy v horní části hlavy. Paní doktorka mi poradila a vše se mnou prokonzultovala. Již jsem byla na pátém zákroku a budu pokračovat dal. Obávala jsem se bolestivosti, ale před každou aplikaci dostávám znecitlivujici mast a poté zákrok nebolí. Doporučuji.

Cena 2.600 Kč