Informace o ceně transplantace vlasů

9 438 Kč
průměr
33
odborníků
Transplantace vlasů Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Ústí nad Labem 45 000 Kč 45 000 Kč 45 000 Kč
Cena v Praha 2 200 Kč 9 189 Kč 25 000 Kč
Cena v Zlín 1 990 Kč 9 063 Kč 23 000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 1900 - 7 077 Kč
+10 Zkušenosti
Průměrná cena 7 078 Kč - 11 797 Kč
3 Zkušenosti
Nejvyšší cena 11 798 Kč - 45 000 Kč
1 Zkušenost

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Podstoupil jsem před dvěma měsíci transplantaci vlasů, ale transplantované vlasy mi začaly vypadávat, jak tomu mohu zabránit?

Výsledek transplantace se dá hodnotit do jednoho roku, respektive od 6 do 12 měsíců od operace. V době po transplantaci vlasů můžou drobné vlásky vypadávat a je to zcela přirozené. Druhé vlasy jsou již pevné a trvalé. Vlas z vlasového kořínku vyroste a trvá rok, než se celý proces projeví. Samozřejmě se může stát, že se v pooperačním období vlas vy ... číst dál

1 odpověď číst dál
Kouty u ženy Homolkova · 14 úno 2020

Dobry den, Mohu vedet zda jse u me provést transplantace vlasů do koutu? Kolik by případný zákrok stal a jak dlouho vytrva operace a rekonvalescence? Jsem zena 40let.

MUDr. Šín Petr Ph.D.

Nejlepší odpověď

Dobry den transplantace koutu u zeny je mozna. Dle prilozenych fotografii je rozsah cca 400 az 600 vlasovych stepu. Cena za step je 90 kc. Pred zakrokem je dulezita osobni konzultace. Pekny den MUDr Petr Sin

4 odpovědi číst dál
Vyrovnání vlasové linie Nikki542869 · 30 čec 2017

Dobrý den, už delší dobu mne trápí kouty u vlasové linie a ráda bych se svého problému zbavila jednou pro vždy. Chtěla bych se tedy zeptat, kolik by podle Vás na danou oblast bylo potřeba štěpů při transplantaci vlasů? V přiložené fotografii jsem se pokusila naznačit, jak bych si představovala svou ideální vlasovou linii. Problematická oblast má zhruba 9-10 cm2 na každé straně, tudíž dohromady 18-20cm2. Měla bych zájem pouze o zákroky provedené GHO-FM metodou. Děkuji

MUDr. David Tomášek

Nejlepší odpověď

U žen je řešení s vlasy složitější. Zkuste se objednat u specialistů na vlasy. Jedním z nich je Dr. Hajduk, tuším v Husitské ulici v Praze 3. Najdete to na netu. Metodiku nechte na operatérovi, kterého si vyberete... Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg, Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

1 odpověď číst dál

Dobrý den, je mi 18 let a už od začátku puberty se mi vytvořily kouty, od té doby je stav stejný a nedošlo ke zhoršení. Můj problém umocňuje vysoké čelo, které mám. Přál bych si kouty vyplnit hlavně kvůli psychickému pohodlí a navrácení sebedůvěry. Moje otázka zní, jestli je možné absolvovat transplantaci vlasů v takovém věku, případně do kdy mám čekat. Léky neberu žádné, protože myslím že to není nutné. Vzhledem k tomu, že se mi stav od té doby nezhoršil. Ještě bych se chtěl zeptat, kolik štěpů se tak přibližně dává do vlasových koutů od těch nejmenších až po ty největší. Děkuji Vám za odpověď.

MUDr. Šín Petr Ph.D.

Nejlepší odpověď

U mužů i žen se transplantace vlasů provádí, pokud je stav stabilizovaný, tedy např. po ukončení puberty. Pracuje se vždy ve spolupráci s dermatology. Transplantace vlasy přidává, a zlepší tak estetický vjem problematické oblasti, ale nezamezí jejich dalšímu vypadávání. Počet štěpů je individuální, v podobných případech se pohybuje mezi 500 a 1000 ... číst dál

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O TRANSPLANTACE VLASŮ

Rizika a cena transplantace obočí
Dobrý den, chtela bych se zeptat na transplantaci obočí.Uz od malicka mám světlé obočí a aby toho nebylo...
mandy89
Poslední komentář: 25 pro 2009 ·
0
Začínající pleš - co pomůže?
Dobrý den je mi 33 let a před dvěmi měsíce jsem si všimla na hlavě kolečka no moc rada jsem s toho nebyla...
majicek
Poslední komentář: 10 čen 2014 ·
1

Nabídky týkající se Transplantace vlasů

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Transplantace vlasů. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Transplantace vlasů. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Zákrok na klinice proběhl vemi dobrě. Čekal mně příjemný a skvělý přístup personálu, na všechny otázky jsem dostal odpovědi. Děkuji klinice a personálu za transplantace vlasú. Teším se na výsledek. Jiří

Cena 72 000 Kč

Mam opravdu smutnou zkušenost s tímto doktorem.Uplne neprofesionální přístup. Už při prvním kontaktu jsem chtěl tuto kliniku opustit před operací. Ukázal jsem panu doktorovi oblast na hlavě, kterou bych chtěl nejvíce zahustit, připadalo mi, že mne vůbec neposlouchá a chce po mne phed penize! Nevede opis zdravotní dokumentace, a taky smlouvu s pacientem (počet transplantovanych vlasu a oblast na hlave), za zakonem musi to nachystat a predat jeste pred operace. Během operace jsem cítil, že mi vlasové kořínky vsazuje úplně jinde, než chci. Proto jsem požádal o zrcadlo, že to ukáži znovu, přesně. Odpovědí bylo, že žádné zrcadlo nemají a že se mám vyfotit na svůj telefon.. tak musel jsem se tedy vyfotit a znovu jim oblast, kterou chci zahustit, ukázat, to ale mne uz uplne naštvalo. Na všech normalnich klinikách dávají po operaci na hlavu bandáž, čelenku, jinou ochranu, aby do míst transplantovaných vlasů nepronikly sluneční paprsky, aby se zabránilo případné infekci, znečištění. Taky následující den mi měla být asistenty šetrně umyta hlava, a poradit typy šamponu, lotionu a peče na pooperačni period, ale k ničemu takto nedošlo. Poslali mne nasledujici den hned domů, kdy jsem cestoval nijak omytý a nijak chráněný až do Brna, kdy celou dobu pálilo slunce. Pět dnů jsem se cítil extrémně nekomfortně s opuchlou hlavou. Už mám po operaci rok a žádný výsledek nepozoruji. Byl jsem znovu na konzultaci, misto omluvy, nejake kompenzace, nebo opakovat sve prace zdarma - on se mne dela ze mam paranoji, a vsechno v poradku... marne vyhozeni peníze! nedoporučuji!

Cena 75 000 Kč

Ve svých 45 letech po 5-letém pozvolném vypadávání vlasů jsem se rozhodl objednat ke konzultaci a následné transplantaci. Vzhledem k předchozím ne vždy pozitivním reakcím z okolí jsem se dlouho odhodlával k návštěvě odborníků. Ještě před objednáním jsem si prostudoval různé metody transplantací a z důvodu popisovaných výhod robotické transplantace jsem zvolil konzultaci na klinice Clinical Hair and Health. Již při první návštěvě jsem byl nesmírně rád, že jsem zvolil právě toto pracoviště s velmi milým personálem s lidským a naprosto profesionálním přístupem, což mohu jako lékař dobře posoudit. Samotná transplantace probíhala v příjemné atmosféře s ohledem na maximální pohodlí a potřeby klienta. Hojení probíhalo přesně podle plánu. Po návratu do zaměstnání po 14 dnech mé neinformované okolí nic nepoznalo. Po 4 měsících od zákroku mi začaly růst nové vlasy, což mě nesmírně potěšilo. Rovněž se podařilo díky přípravkům doporučeným personálem zažehnat nepříjemné příznaky dermatitidy, která mě trápila před návštěvou kliniky. Zpětně musím zhodnotit, že veškeré podané informace, které jsem získal z internetových stránek kliniky, ale i z osobního kontaktu, 100% odpovídaly skutečnosti. Tuto kliniku mohu všem, kteří řeší problémy s vypadáváním vlasů, jednoznačně doporučit.

Cena 150 000 Kč

Neverte v zazraky. Mozete mat na stenach neviem kolko diplomov, cela transplantacia je jeden velky podvod ako z ludi tahat peniaze. Sam som ju absolvoval 7krat po 500 stepov, takze na hlave by som mal mat 3500 novych vlasov. Vysledok? 200, mozno 300. Je to jeden veljy podfuk.

Cena 350 000 Kč