Informace o ceně: Septoplastika

19.630 Kč
průměr
27
odborníků

Pokud se chystáte na septoplastiku, možná vás zajímá, kolik tento zákrok stojí. Náklady na septoplastiku se liší v závislosti na několika faktorech. Odbornost chirurga, poplatky za zařízení nebo geografické umístění klinik může ovlivnit cenu septoplastiky. Někdy může být chirurgický zákrok na přepážce kombinován s rhinoplastikou z kosmetických důvodů, což může zvýšit náklady. Protože nos každého pacienta je jiný, bude se lišit rozsah a složitost samotné operace, tedy i cena. Průměrná cena septoplastiky je 19.630 Kč.

Septoplastika Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 17.000 Kč 19.027 Kč 22.900 Kč
Ceny ve městě Olomouc 20.000 Kč 20.000 Kč 20.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 17000 - 14.721 Kč
3 Příběhy
Průměrná cena 14.722 Kč - 24.537 Kč
2 Příběhy
Nejvyšší cena 24.538 Kč - 25.000 Kč
1 Příběh

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Cena za septoplastiku

Průměrná cena septoplastiky v České republice je kolem 20 000 Kč, záleží však na celé řadě faktorů. Samotnému zákroku předchází řada vyšetření, odborný lékař navrhne nejvhodnější metodu řešení. Vstupní konzultace může být bezplatná, na některých pracovištích je však potřeba ji uhradit. Cena vyšetření a testů se pohybuje v rozmezí 500 až 1 000 Kč. Příprava operačního sálu se pohybuje v cenovém rozmezí 3 000 až 5 000 Kč. Zákrok probíhá většinou v celkové anestezii. Je potřeba uhradit anestetikum, cena záleží na dávce přípravku. Pohybuje se v rozmezí 4 000 až 10 000 Kč. Dávka anestetika bývá stanovena s ohledem na fyzický stav pacienta a jeho hmotnost, spolu s ohledem na koncentraci látky. Výkon chirurga se cenově může lišit, záleží na ocenění chirurga, pohybuje se mezi 3 000 a 10 000 Kč. Šicí materiál a tamponáda či fixovací fólie jsou zaúčtovány v ceně zákroku. Hospitalizace vyjde na 1 500 až 5 000 Kč, záleží na počtu dní, které pacient musí strávit na klinice. Po zákroku je nutná návštěva lékaře, při které jsou odstraněny stehy. Ta bývá zahrnuta v ceně zákroku.

Co je zahrnuto v ceně septoplastiky?

Cena operace nosní přepážky zahrnuje konzultaci, předoperační vyšetření, celkovou anestezii, šicí materiál a výkon lékaře. Po operaci je nutná fixace po obou stranách tamponádou nebo umělohmotnými fóliemi, které jsou v ceně zákroku. Po zákroku je pacient hospitalizován dle individuálních potřeb, cenu hospitalizace některé kliniky účtují zvlášť. Ceny zákroků se na jednotlivých klinikách mohou lišit. Záleží na konkrétním pracovišti. Cena se liší především složitostí operačního výkonu.

Co může zvýšit cenu septoplastiky?

Cena septoplastiky se odvíjí od individuálního stavu pacienta. Pokud je nutné zákrok kombinovat s další úpravou nosu, cena se zvýší. Ceny zákroku záleží na ohodnocení daného pracoviště, praktických zkušenostech v estetické chirurgii a také odborné kvalifikaci daného specialisty. Cenu zákroku také může zvýšit kvalita zdravotnického materiálu a využívaných přístrojů. Také dávka anestetika či samotná ubikace kliniky cenu zákroku ovlivní. Je potřeba cenu dopředu konzultovat s odborníkem s ohledem na individuální stav pacienta.

Ceny septoplastiky v České republice

Cena zákroku se odvíjí od umístění pracoviště a kvalitách lékaře. Je nutná osobní konzultace pro kalkulaci zákroku. Průměrná cena klinik provádějících septoplastiku v České republice je 20 000 Kč.

Je septoplastika hrazena pojišťovnou?

Septoplastika se provádí ze zdravotní indikace, je tedy plně hrazena pojišťovnou. V případě požadavku nejen na septoplastiku, ale i na estetickou úpravu nosu, lze oba zákroky spojit. Estetickou úpravu nosu si hradí pacient sám v plné výši.

Je možná septoplastika na splátky?

Pokud se na vás nevztahuje zdravotní pojištění, kliniky zákroky provádí s možností splátek. Většina klinik v České republice poskytují pacientům platbu ve formě několika splátek a to i splátek bezúročných. Výše splátek se může lišit na základě osobní domluvy s klinikou.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den. Chci se zeptat jak postupovat, když bych chtěla podstoupit plastiku nosu jak z estetických, tak ze zdravotních důvodů. Musím si zajít na ORL, kde mě vyšetří a posoudí, zda mi vybočená přepážka způsobuje zdravotní obtíže? Poté vyhledat kliniku a domluvit se s pojišťovnou? Nebo jaký je postup? Moc děkuji za odpověď.

MUDr. David Tomášek

MUDr. David Tomášek

Nejlepší odpověď

Někdo Vám musí zdravotní důvody odindikovat. Nejlépe na ORL. Estetický nos není ze zdravotních důvodů. Rhinoplastiku Vám na pojišťovnu udělají jen jako nos po úraze - korekci(musíte mít z historie lékařsky dokumentovaný úraz nosu. Jsou pracoviště), kde kombinují obě specialisace, ale chcete-li mít nos hezký, pojišťovna Vám to nepokryje. Zdraví M ... číst dál

3 odpovědi číst dál
Zvednutí špičky nosu BarboraMarkova · Dnes

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možno zvednout špičku nosu pomocí mezonití? Děkuji

Dobrý den, tímto způsobem se špička nosu nezvedne, ale mohla byste podstoupit operaci jen špičky nosu. Výkon se provádí vnitřním způsobem, kdy jizvy jsou uvnitř nosních dírek, takže na kůži nebudou vidět žádné jizvy. Tímto způsobem lze upravit velikost nosních chrupavek špičky nosu a tím i tvar špičky nosu. S pozdravem MUDr. Helena Singerová P ... číst dál

2 odpovědi číst dál
jana823144

syn má apnoe čeká jej srovnání nosni přepažky a vytažení zbytnělé nosní sliznice , je mu 38 let.Už podstoupil zákrok na měkkém patře. Má s tím někdo zkušenosti zda mu to pomohlo. Každé ráno má zahleněný krk a pořád rýmu.

Hezký den, pro řešení lehkého a středního syndromu spánkové apnoe se doporučuje operativně korigovat abnormality horních cest dýchacích, i když nepíšete o závažnosti apnoe, v tomto případě asi korekce prodlouženého měkkého patra, plánovaná korekce vybočené nosní přepážky a "zbytnělé nosní sliznice". To, zda tato řešení byla nebo budou úspěšná, se ... číst dál

2 odpovědi číst dál
nikolkubaskova

Dobrý den,jen bych se ráda zeptala,pokud bych chtěla podstoupit plastiku měkkého nosu v lokální anestezii , je nutné u lokální dělat předoperační vyšetření? ...Děkuji

Záleží na pracovišti. Naše pracoviště toto vyšetření požaduje včetně vyšetření na žloutenka a HIV. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na 607990077, ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU SEPTOPLASTIKA

Operace FESS
Dobrý den pane doktore, chtěla bych Vás moc poprosit o vysvětlení - za týden mám nastoupit na operaci: FESS...
Lenka111281
Poslední komentář: 4. 4. 2013 ·
15
Bolesti zubů po septoplastice
Dobrý den, jsem 9. den po operaci nosu - septoplastice+turbinoplastice. Pooperační bolestivost nosu nebyla...
Subina72
Poslední komentář: 22. 12. 2017 ·
1
Septoplastika- budu na sále nahá?
Dobrý den, příští týden mě čeká operace nosní přepážky kvůli zkřivení. Chtěla bych se zeptat jestli budu...
Nikki189209
Poslední komentář: 4. 2. 2013 ·
20

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Septoplastika. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Dobrý den,zdravím všechny odhodlané lidi,kteří chtějí udělat ve svém životě něco pozitivního.Můj první krok vedl k doktorovi u nás v Hodoníně,jelikož je blíže k mému bydlišti.Ordinaci má malinkou,ale to není žádná vada i v malé ordinaci může pracovat dobrý doktor,nevím jak je schopný operatér,ale psycholog totálně neschopný.Seděl jsem v čekárně cca:1 hodinu i s manželkou a v ordinaci asi 5 minut.Podíval se na mě a první co vyděšeně řekl bylo:Proboha , kdo vám to udělal.A na konec taková milá tečka,kdy po našem strohém rozhovoru pronesl:Když tak to zkuste u dr Války v Brně,a já že se na to asi vykašlu a on:nebo se na to vykašlete.Můžu vám říci,že po tomto rozhovoru jsem byl totálně psychicky zničený.Dva dny jsem měl v hlavě chaos,ale na konec zvítězil rozum a zavolal dr Válkovi.Už to zkrátím,dr Válka je nejen skvělý psycholog,ale hlavně patří mezi špičku ve svém oboru.Mám 1 měsíc po operaci a jsem ŠTASTNÝ ČLOVĚK.Tímto chci panu doktorovi velice poděkovat.Děkuji pane doktore plním slib,který jsem vám dal,když jsem od vás odjížděl.

Cena 32.000 Kč

Septorhinoplastika

to_se_vubec_ne245157

Dobrý den, podstoupila jsem septorhinoplastiku u pana primáře Vřeského. Je to profesionál s lidským přístupem kterého velice obdivuji a doporučuji. Z nemocnice se mi ani nechtělo domů :-). Hospitalizace cca 2,5dne a za týden na přesádrování nosu. Bolesti jsme neměla ani trochu. Proto vřele doporučuje FN Ostrava Poruba oddělení plastické chirurgie a chirurgie ruky. Kuchařová

Cena 23.600 Kč

Dobrý den.Jsem 15tý den po operaci.Vše proběhlo bez problémů a nos se mi dobře hojí.Měla jsem z toho velký strach,ale myslím,že byl celkem zbytečný :-) Po 14 dnech mi pak doktor vytáhl i fólie z nosu a dýchání je super :-) Jsem spokojená i s pooperační péčí a s přístupem sestřiček i pana doktora Vidury.Děkuji.Jana

Cena 22.800 Kč

Dnes je to rok, co mě pan docent Válka reoperoval po hodně nevydařené operaci u nejznámějšího pražského plastického chirurga. Docent Válka nepotřebuje reklamu v médiích, za něj mluví činy. Ale především vysoká profesionalita, skromnost, ochota, velice mírumilovná povaha a příjemné vystupování. Medica Aesthetica neoplývá sice velkým luxusem, ale jsou tu lidé, s kterými Vám bude dobře. Pane docente, každý den na Vás vzpomínám a bude to tak až do mé smrti. Moc Vám děkuji! R.K.

Cena 37.000 Kč