Informace o ceně: Nechirurgická korekce nosu

8.493 Kč
průměr
14
odborníků

Nechirurgická korekce nosu je neinvazivní bezoperační metoda, jejímž cílem je zlepšit tvar nosu, aby se tak dosáhlo lepší harmonie tváře. Průměrná cena nechirurgické korekce nosu je 8.493 Kč. Nos je dominantou obličeje a jeho nepravidelný tvar negativně ovlivňuje celkový dojem, jaký člověk vyvolává na své okolí. Tento problém lze napravit nechirurgickou korekcí nosu, během které dochází k aplikaci dermálních výplní do podkoží nosu, jež snadno, bez skalpelu a dlouhé rekonvalescence upraví nosní asymetrii.

Nechirurgická korekce nosu Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě České Budějovice 6.300 Kč 6.300 Kč 6.300 Kč
Ceny ve městě Praha 3.400 Kč 3.400 Kč 3.400 Kč
Ceny ve městě Chotoviny 4.000 Kč 4.000 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 4.000 Kč 5.000 Kč 6.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 2.000 Kč 2.000 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Poděbrady 5.000 Kč 5.000 Kč 5.000 Kč
Ceny ve městě Ostrov 40.000 Kč 40.000 Kč 40.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 2000 - 6.368 Kč
4 Příběhy
Průměrná cena 6.369 Kč - 10.616 Kč
4 Příběhy
Nejvyšší cena 10.617 Kč - 15.900 Kč
4 Příběhy

Co je zahrnuto v ceně nechirurgické korekce nosu?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se zákrok podstupuje. V konečné ceně zákroku je obecně zahrnuto následující:

  • Úvodní konzultace s dermatologem: samotné nechirurgické korekci nosu předchází počáteční odborná konzultace. Během této konzultace dermatolog vyhodnotí zdravotní stav nosu pacienta, vhodnost dané korekce nosu, rozsah zákroku a zodpoví všechny potřebné otázky.
  • Anestezie: nechirurgická korekce se na rozdíl od běžné plastické operace nosu provádí ambulantně v lokální anestezii. Ke znecitlivění oblasti nosu dochází za použití speciálního krému.
  • Použitý materiál: dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové
  • Samotný zákrok: nechirurgická korekce nosu trvá přibližně 30 minut a pacient může ihned po zákroku odejít do domácí péče.

Co může zvýšit cenu nechirurgické korekce nosu?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Lékař provádějící korekci nosu, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, na které nechirurgická korekce nosu probíhá.
  • Pacient, jeho zdravotní stav nosu a individuální potřeby.
  • Složitost a rozsah zákroku, atd.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě nechirurgické korekce nosu, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 5 000 Kč, existují i jiné zákroky ke korekci oblasti nosu.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny chirurgických zákroků ke korekci estetických i funkčních nedostatků nosu:

  • Rhinoplastika (operace nosu): cca 20 000 Kč
  • Reoperace nosu: cca 25 000 Kč

Hradí nechirurgickou korekci nosu pojišťovna?

Ne, nechirurgická korekce nosu se provádí z ryze estetických důvodů, pacient na ni nemá ze zdravotního hlediska nárok, a proto také není proplácena ze zdravotního pojištění.

Naopak funkční nedostatky nosu řeší chirurgický zákrok – rhinoplastika, na kterou má pacient nárok, podstupuje-li ji kvůli funkční poruše, po úrazu nebo trpí-li vrozenou deformací nosu.

Existuje možnost financování nechirurgické korekce nosu?

Ano, některé kliniky nabízí svým klientům možnost financování jednotlivých zákroků – a to včetně nechirurgické korekce nosu. V případě pacientova zájmu o tuto možnost je vhodné kontaktovat přímo danou kliniku, která se na korekce nosu specializuje a vyžádat si bližší informace.

Obecná doporučení

Pacienti by při volbě vhodné kliniky měli kromě ceny brát zřetel i na konkrétního lékaře, který nechirurgickou korekci nosu odborně provede, řídit se jeho profesními zkušenostmi a výsledky. Dále je třeba zvážit recenze jednotlivých pacientů, kteří korekci nosu na dané klinice již prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Korekcia nosa niťami Janette · Dnes

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je už niekde v SR, ČR dostupná metóda korekcie nosa niťami. Ďakujem

Dobrý den, Ano, u nás na klinice tuto metodu provádíme, ale indikace je poměrně úzká. Je možná i kombinace nití a kyseliny hyaluronové, nicméně zde je třeba říci, že operační rhinoplastiku tato metoda samozřejmě (zatím) nenahrazuje. Určitě bych doporučil konzultaci s odborníkem, na naší klinice Vám navíc můžeme, v rámci nezávazné konzultace, nabí ... číst dál

2 odpovědi číst dál
ladyee

Chci se zeptat, jaký druh kyseliny hyaluronové byste doporučili k výplním nosu? Jaká značka nejdéle vydrží atd. Děkuji

Dobrý den, na bezoperační rhinoplastiku používáme pouze kvalitní výplně značek Teosyal a Juvederm (mají i delší výdrž při porovnání s méně kvalitními preparáty). Používáme více zasíťované materiály, aby byl efekt co nejlepší. Tento výkon u nás provádí vedoucí lékařka dermatologie MUDr. Jana Votrubová. Přejeme Vám hezký den, tým Premier Clin ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Dobry den, chcela sa spytat, ci je u vas mozne podstupit nechirurgicku upravu nosa. Na nose ma trapi len hrb, nechcela by som menit jeho vzhlad a dopocula som sa, ze tento problem sa da riesit pomocou vstrekovania vyplne do nosa. Ak sa tento proces da u vas podstupit v akej cenovej relacii sa pohybuje ? Dakujem

Dobrý den, přesně tak. Nechirurgická korekce nosu se provádí pomocí výplní kyselinou hyaluronovu. Lze tímto redukovat určité potíže a nerovnosti na nose. Obecně se cena za 1ml pohybuje přibližně kolem 10.000,- Kč. Množství látky však bez fotografie, či osobní konzultace nelze určit. Stejně tak, jako nelze určit, zda jste pro tento typ ošetření vho ... číst dál

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU NECHIRURGICKÁ KOREKCE NOSU

Korekce nosu bez operace
Dobrý den. Někde jsem četla, že je možná korekce nosu i bez operace. Je o tom na internetu dost článků, ale...
Bessi
Poslední komentář: 6. 8. 2019 ·
10

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Nechirurgická korekce nosu. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Nikdy jsem nečekala takovýto výsledek, naprostá spokojenost. Skvěla cena, přístup i prostředí!

Cena 5.000 Kč

Vždy mě trápil tvar mého nosu a bála jsem se operace. Ale paní doktorka Zborovská mi řekla, že nemusím jít na operacím, a že mi udělá nos, po kterém toužím. Udělala mi krásné rty a cítím se v jejich rukou velice dobře. Proto jsem se nebála a do korekce nosu jsem šla bez váhání a výsledek je úžasný. Dr. Zborovská je hvězda! Cítila jsem se s ním velice příjemně a těším se na další návštěvu.

Cena 8.000 Kč