Rajská Clinic
Rajská Clinic

Rajská Clinic Premium

(8 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Českomoravská 2420/15a, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
IČP nebo IČO 179 36 594
Evidenční číslo v ČLK 5155818182
WhatsApp
Rajská Clinic
Rajská Clinic Premium
(8 Recenzí)·100% doporučuje
WhatsApp

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 351 návštěv profilu

Rajská Clinic je klinika, která se specializuje na všeobecnou, preventivní, dětskou, ale i estetickou dermatologii. Svoji ordinaci naleznete v prostorách stomatologické kliniky Czech Swiss Dental Clinic v areálu Galerie Harfa.

V ordinaci Rajská Clinic se o vás postarají lékaři s dlouholetou praxí v oblasti estetické a dermatologické medicíny. Charakteristikou kliniky a cílem veškerého personálu je empatické jednáním, vstřícnost a celková spokojenost klienta.

Na klinice Rajská Clinic je nabízena celá řada estetických zákroků, jako je odstranění vrásek a revitalizace povadlé pleti pomocí botulotoxinu, výplňových materiálů, tekutého liftingu, pomocí bioremodelace, mezoterapie nebo niťového liftingu. 

Na klinice se také můžete objednat na odstranění nejrůznějších kožních obtíží, které jsou v první řadě vždy doprovozeny pečlivou předchozí konzultací s lékařem.

Hlavní, vedoucí lékařkou kliniky Rajská Clinic je MUDr. Lucie Rajská, Ph.D., která se specializuje na všeobecnou dermatologii. V roce 2010 na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně v oboru všeobecného lékařství úspěšně odpromovala. Ihned po promoci v roce 2017 paní doktorka dokončila postgraduální studium a získala titul Ph.D.

MUDr. Barbora Grillová je specialistka na estetickou medicínu a dermatologii. V roce 2017 úspěšně odpromovala na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze v oboru všeobecného lékařství. MUDr. Barbora Grillová je certifikovanou lékařkou pro aplikaci botulotoxinu, dermálních výplní, mezoterapií, plazmaterapie a liftingových nití. Paní doktorka disponuje certifikátem pro práci s různými druhy laserů.

Další zkušenou lékařkou je MUDr. Simona Herczová, která se na klinice Rajská Clinic specializuje na zákroky estetické medicíny a radiologie. MUDr. Simona Herczová v roce 2019 úspěšně odpromovala na 1. LF Univerzity Karlovy v Praze. Aktuálně se již několik let aktivně vzdělává pod vedením českých, ale i zahraničních školitelů v moderních technikách výplňových a biostimulačních materiálů a niťového liftingu.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Asociace a ocenění:

 • Česká lékařská komora
 • Česká dermatovenerologická společnost
 • Společnost estetické a laserové medicíny

Zkušenost:

 • 14 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (8)

5.0
8 Recenzí · 100 % doporučuje
Botulotoxin

Už asi druhým rokem chodím k paní doktorce Rajské. Lucinka je neskutečný profík ale hlavně je super člověk se srdcem na pravém místě. Myslím, že tyto dvě kombinace se jen tak dnes už nevidí. Paní doktorku práce opravdu baví a vždy skvěle poradí. Ješt...Číst dál

Odstranění kožních výrůstků

Naprostá paráda, skvelé zacházení, úžasný výsledek. Děkuji a těším se příště!

Botulotoxin

Chtěla jsem úpravu botulotoxinem a byla jsem s výkonem paní doktorky Herczové nadmíru spokojená a ráda se k ní budu vracet. Musím lékaři věřit a paní doktorka Herczova je fantastická. Dekuji za možnost navštěvovat právě Ji.

Odstranění kožních výrůstků

V dnešnej dobe je vo fake svete ťažké nájst kvalitnú kliniku aj doktora, ktorý Vám zákrok prevedie. Ja som prvýkrát u pani doktorky Herczovej šla na výplň pier kyselinou hyalurónovou. Dokonalosť už 2 roky pomaly , pravidelne chodím raz za 8 mesiacov...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Rajská Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (45)

Videa (9)

Lékaři z pracoviště

Požádejte: Rajská Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!