Informace o ceně: Zvětšení hýždí

65.688 Kč
průměr
25
odborníků

Přáli jste si někdy větší zadek? Pro řadu žen nedostatek objemu nebo pokles hýždí představuje stejný problém jako například nedokonalý tvar poprsí. Operace hýždí však není tak častá jako právě operace prsou. Přitom zvětšení a modelace zadečku s sebou přináší velmi efektivní a také trvalé řešení pro úpravu tvaru a velikosti hýždí. Zvětšení lze dosáhnout buď použitím implantátů, nebo přenosem stávajícího tuku, nebo někdy kombinací obou. Váš chirurg si může vybrat mezi různými technikami řezání. Průměrná cena zvětšení hýždí je 65.688 Kč.

Zvětšení hýždí Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 44.000 Kč 65.237 Kč 85.000 Kč
Ceny ve městě Brno 80.000 Kč 80.000 Kč 80.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 44000 - 49.265 Kč
5 Příběhů
Průměrná cena 49.266 Kč - 82.110 Kč
3 Příběhy
Nejvyšší cena 82.111 Kč - 85.000 Kč
4 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Cena zvětšení hýždí

Cena zvětšení hýždí se v České republice pohybuje mezi 65.688 Kč. Teprve konzultace s plastickým chirurgem nám prozradí, zda je problémem spíše nedostatek objemu nebo pokles hýždí. Na základě toho lze vybrat vhodný postup a stanovit tak cenu zákroku. Před zákrokem je nutné vyšetření, které stojí okolo 500 Kč až 2 000 Kč a bývá započtené v konečné ceně zákroku. Příprava operačního sálu se pohybuje v cenovém rozmezí 3 000 až 5 000 Kč. Zákrok je vždy prováděn v celkové anestezii, která se cenově pohybuje v rozmezí 4 000 Kč až 10 000 Kč. Cenu ovlivňuje i kvalita a velikost hýžďových implantátů. Po zákroku je nutná dvoudenní hospitalizace. Cena hospitalizace se pohybuje mezi 1 500 a 5 000 Kč. Po zákroku je nutný nosit speciální návlek, jehož cena se pohybuje v rozmezí 500 Kč až 2 000 Kč. Některé kliniky do ceny zákroku kompresní návlek zahrnují. Po 3 až 5 dnech následuje kontrola lékařem. Tato kontrola bývá započítána v kompletní ceně zákroku. Důležitou položkou, která cenu zákroku ovlivňuje, je samotný chirurg a celý jeho tým. Cena se liší dle ohodnocení odborníka a vámi zvoleného pracoviště.

Co je zahrnuto v ceně zvětšení hýždí?

V ceně je většinou zahrnuta konzultace, předoperační vyšetření, celková anestezie, výkon lékaře a pooperační kontroly. V ceně může být zahrnut i kompresní návlek. Konečnou cenu zákroku je vždy třeba konzultovat s lékařem.

Co může zvýšit cenu zvětšení hýždí?

Cenu zvětšení hýždí určuje mnoho faktorů. Cenou hýbe výběr a velikost implantátu. Cenu mění i případný přenos tuku. Dalším faktorem je prestiž daného pracoviště a samotného specialisty, reference od ostatních odborníků, praktická zkušenost v chirurgii a také kvalifikace daného lékaře.

Ceny zvětšení hýždí v České republice

Stejně jako je tomu při jiných zákrocích, cena modelace hýždí se může lišit. Závisí na volbě implantátů a technice, která tvar hýždí přivede k dokonalosti. Osobní konzultace s lékařem pro kalkulaci zákroku je proto nezbytná. Průměrná cena klinik provádějících zvětšení hýždí v České republice je kolem 65.688 Kč. Cena se může lišit i ubikací a kvalitou kliniky.

Je zvětšení hýždí hrazeno pojišťovnou?

Jelikož se jedná o estetický zákrok a estetické zákroky nejsou z prostředků veřejného zdravotního pojištění hrazeny, pacient si tak hradí tento zákrok sám, a to v plné výši.

Je možné zvětšení hýždí na splátky?

Kliniky v České republice umožňují svým klientům platbu zákroků ve formě splátek. Podmínky je nutné s vybranou klinikou konzultovat osobně.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
mamina1

dobry den, Zajimalo by me, kolik stoji zvetseni hyzdi implantaty? Nevite kdo by mi to udelal do 50tisic? Dekuji

Dobry den, Spise nez resit cenu, vzdy navrhuju klientkam u operaci, jenz nejsou u nas zcela bezne, zjistit si jestli je nekdo standardne provadi... Po pravde moc nas neni... tuto operaci, podobne jako zvetseni hyzdi pomoci vlastniho tuku, povazju v nasich zemepisnych sirkach, indikovanou ve velice malem % pripadu a to s ohledem na typ postavy a i ... číst dál

1 odpověď číst dál
nikol1234567665965

Dobrý den, našla jsem, že spousta klinik dokáže tuk přenést do hýždí, ale bohužel nikde jsem nenašla fotografie, nejspíše proto, že zákrok není tak obvyklý. Proto bych se chtela zeptat jestli by byla mozna uprava jako na prilozenem obrazku a jaka by byla cena ?

Premier Clinic

Premier Clinic

Nejlepší odpověď

Dobrý den, fat transfer je možné provést, ale je potřeboval bych Vás vidět nejlépe osobně nebo alespoň kdybyste mi poslala Vaše současné fotografie celé postavy, jinak je hodnocení problematické. Přenos tuku provádím poměrně často, ale je pravda, že se v některých případech musí zopakovat, protože se část tuku vstřebá. Důležité je především, abys ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, ráda bych věděla zda existuje nějaký zákrok, který by trvale odstranil tzv. “Hip dips”? Aby boky byly zakulacené a ne s tou jamkou, vím, že je to dané konstrukcí kostí, ale dá se s tím něco dělat? Děkuji za odpovědi.

Vážená slečno, s touto problematikou nemám zkušenosti. Zkusím poradit - oblast by se asi dala doplnit lipotransferem, tedy přenesením zpracovaných tukových buněk do podkoží oblasti. Pravděpodobně jste štíhlá. Pak případný budoucí operatér musí rozhodnout, z jaké anatomické oblasti odběr provést /je -li to vůbec možné/, aby Vás tou liposukcí přípa ... číst dál

1 odpověď číst dál
Hýžďový implantát - bolest petrasvobodova18192 · Dnes

Dobrý den, absolvovala jsem operaci hýžďový implantát do svalu. Nyní po roce mám brnění nohou, necitlivé lýtko, různé bolesti v nohou, hýždích. Co mám prosím dělat? Doktor tvrdí, že je vše v pořádku. Kam se obrátit?

Zatím žádné odpovědi

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Zvětšení hýždí. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Rozhodla jsem se zvednout si sebevědomí a také své pozadí.Podařilo se.Zákrok trval asi 40 minut.Nepříjemné byly jen znecilivující injekce ,ale pak už to šlo vše v pohodě.Měla jsem trochu strach,ale vše dopadlo dobře.Mám zadeček zase o pár čísel výš,v slimkových kalhotech je to hooodně vidět.Také jsem zaregistrovala více otáčejících se mužů...Takže nelituji.Ještě nosím speciální zvedací kalhotky,ty jsou po zákroku nutné asi po dobu pěti týdnů .Pak už zase budu moct cvičit a všechny ostatní aktivity.Lifting hýždí můžu všem doporučit.Je fajn cítit se sexy...

Cena 37.000 Kč

Ač jsem klientka mladšího věku a důvod mého zákroku byl spíše chtíč “dokonalosti”, než-li přicházející stáří, byla jsem i tak velmi příjemně překvapená z výsledku. Moc děkuji doktorům i sestřičkám za perfektní přístup a hlavně trpělivost s mým snad nejvyšším prahem bolesti, který tam, myslím si, dosud zažili. Ráda se vrátím, až zase bude potřeba.

Cena 54.000 Kč