Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení hýždí: ceny

75.000 Kč
průměr
41
podle
lékařů

Přáli jste si někdy větší zadek? Pro řadu žen nedostatek objemu nebo pokles hýždí představuje stejný problém jako například nedokonalý tvar poprsí. Operace hýždí však není tak častá jako právě operace prsou. Přitom zvětšení a modelace zadečku s sebou přináší velmi efektivní a také trvalé řešení pro úpravu tvaru a velikosti hýždí. Zvětšení lze dosáhnout buď použitím implantátů, nebo přenosem stávajícího tuku, nebo někdy kombinací obou. Váš chirurg si může vybrat mezi různými technikami řezání. Průměrná cena zvětšení hýždí je 60.000 Kč.

Zvětšení hýždí: ceny
Zvětšení hýždí Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 30.000 Kč 60.000 Kč 90.000 Kč
Ceny ve městě Brno 60.000 Kč 80.000 Kč 100.000 Kč
Ceny ve městě Hluboká nad Vltavou 60.000 Kč 80.000 Kč 100.000 Kč
Ceny ve městě Kuřim 60.000 Kč 80.000 Kč 100.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Cena zvětšení hýždí

Cena zvětšení hýždí se v České republice pohybuje mezi 60.000 Kč. Teprve konzultace s plastickým chirurgem nám prozradí, zda je problémem spíše nedostatek objemu nebo pokles hýždí. Na základě toho lze vybrat vhodný postup a stanovit tak cenu zákroku. Před zákrokem je nutné vyšetření, které stojí okolo 500 Kč až 2 000 Kč a bývá započtené v konečné ceně zákroku. Příprava operačního sálu se pohybuje v cenovém rozmezí 3 000 až 5 000 Kč. Zákrok je vždy prováděn v celkové anestezii, která se cenově pohybuje v rozmezí 4 000 Kč až 10 000 Kč. Cenu ovlivňuje i kvalita a velikost hýžďových implantátů. Po zákroku je nutná dvoudenní hospitalizace. Cena hospitalizace se pohybuje mezi 1 500 a 5 000 Kč. Po zákroku je nutný nosit speciální návlek, jehož cena se pohybuje v rozmezí 500 Kč až 2 000 Kč. Některé kliniky do ceny zákroku kompresní návlek zahrnují. Po 3 až 5 dnech následuje kontrola lékařem. Tato kontrola bývá započítána v kompletní ceně zákroku. Důležitou položkou, která cenu zákroku ovlivňuje, je samotný chirurg a celý jeho tým. Cena se liší dle ohodnocení odborníka a vámi zvoleného pracoviště.

Co je zahrnuto v ceně zvětšení hýždí?

V ceně je většinou zahrnuta konzultace, předoperační vyšetření, celková anestezie, výkon lékaře a pooperační kontroly. V ceně může být zahrnut i kompresní návlek. Konečnou cenu zákroku je vždy třeba konzultovat s lékařem.

Co může zvýšit cenu zvětšení hýždí?

Cenu zvětšení hýždí určuje mnoho faktorů. Cenou hýbe výběr a velikost implantátu. Cenu mění i případný přenos tuku. Dalším faktorem je prestiž daného pracoviště a samotného specialisty, reference od ostatních odborníků, praktická zkušenost v chirurgii a také kvalifikace daného lékaře.

Ceny zvětšení hýždí v České republice

Stejně jako je tomu při jiných zákrocích, cena modelace hýždí se může lišit. Závisí na volbě implantátů a technice, která tvar hýždí přivede k dokonalosti. Osobní konzultace s lékařem pro kalkulaci zákroku je proto nezbytná. Průměrná cena klinik provádějících zvětšení hýždí v České republice je kolem 60.000 Kč. Cena se může lišit i ubikací a kvalitou kliniky.

Je zvětšení hýždí hrazeno pojišťovnou?

Jelikož se jedná o estetický zákrok a estetické zákroky nejsou z prostředků veřejného zdravotního pojištění hrazeny, pacient si tak hradí tento zákrok sám, a to v plné výši.

Je možné zvětšení hýždí na splátky?

Kliniky v České republice umožňují svým klientům platbu zákroků ve formě splátek. Podmínky je nutné s vybranou klinikou konzultovat osobně.

Nabídky pro zákrok Zvětšení hýždí

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Zvětšení hýždí. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
Zobrazit nabídky