Chemický peeling Hradec Králové

Estetický dermatolog na ošetření chemickým peelingem Hradec Králové

Chemický peeling je neinvazivní metoda vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev, omlazení pleti, odstranění pigmentových skvrn a rozšířených pórů. Ošetření provádí estetický dermatolog. Opravdový specialista má s ošetřením zkušenosti. Ví, pro koho je ošetření vhodné, jak dlouho může nechat chemický peeling působit a jakou koncentraci látky volit pro váš problém. Nejčastějším prostředkem používaným pro chemický peeling je kyselina glykolová. Buďte trpěliví. Výsledek je viditelný po hojící fázi, tedy po několika dnech, kdy ustoupí zarudnutí, případné stroupky. K zákroku chemický peeling Hradec Králové máme 0 recenzí, bohužel zatím žádný pacient neuvedl cenu. Buďte první, pomozte ostatním s rozhodováním.

ESTELA s.r.o.
Hradec Králové
Reakce: 100%, do 1 dne
Cena od
800 Kč
Cena do
1 000 Kč
Derma Medical Clinic
Praha, Hradec Králové, Ostrava, České Budějovice, Plzeň, Brno, Liberec, Karlovy Vary, Ústí nad Labem
Reakce: 100%, do 1 dne
Cena od
1 500 Kč
Následují výsledky pro zákrok z okolí města Hradec Králové
MUDr. Miloslava Moskalyková
Dermatovenerologie –  90 km  Praha
19 let praxe
Reakce: 100%, do 1 dne
3.7
3 recenzí
Cena od
1 200 Kč
Cena do
2 000 Kč
MEDICOM Clinic
 101 km  Praha, Brno, Ústí nad Labem, Jihlava
Reakce: 100%, do 1 dne
4.9
616 recenzí
Cena od
1 100 Kč
Cena do
1 700 Kč
Amaryllis Centrum Praha
 99 km  Praha
Reakce: 100%, do 1 dne
5.0
42 recenzí
Cena od
1 200 Kč
Cena do
1 500 Kč
MUDr. Tereza Gabryšová
Dermatovenerologie –  100 km  Praha, Brno
23 let praxe
Reakce: 100%, do 1 dne
4.9
31 recenzí
Cena od
2 100 Kč

Chemický peeling odstraní vrásky

Chemický peeling je vhodný pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti narušené sluncem. Ve vyšší koncentraci se používá místo laseru k vyhlazování jizviček po akné či vrásek na obličeji. Estetičtí dermatologové mohou používat chemický peeling, který má vyšší koncentraci, než používají kosmetičky. Chemický peeling je jednou z mála metod, které lze doporučit k odstranění akné i u mladistvých. Pokud si vyberete zkušeného odborníka, je chemický peeling zcela nebolestivý a znecitlivění není nutné. Chemický peeling nedokáže nahradit chirurgické postupy.

Chemický peeling Hradec Králové

Ošetření chemickým peelingem se dle stavu a problému pokožky obvykle provádí v několika sezeních přibližně 4-6x s frekvencí po 1-2 týdnech. S ohledem na nutnost opakování ošetření je tedy výhodné, pokud bydlíte v Hradec Králové, vybírat estetického dermatologa pro chemický peeling Hradec Králové a okolí. Cena by neměla být hlavním hodnotícím kritériem při výběru plastického chirurga. V případě, že nemůžete zákrok uhradit najednou, zvolte chemický peeling na splátky.

Doktor ve Vašem okolí   
Podobné estetické zákroky a metody