Informace o ceně chemický peeling

1 239 Kč
průměr
122
odborníků
Chemický peeling Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Ústí nad Labem 1 300 Kč 1 300 Kč 1 300 Kč
Cena v Praha 1 000 Kč 1 272 Kč 1 500 Kč
Cena v Olomouc 1 000 Kč 1 250 Kč 1 500 Kč
Cena v Brno 1 000 Kč 1 155 Kč 1 400 Kč
Cena v Karlovy Vary 1 100 Kč 1 300 Kč 1 500 Kč
Cena v Pardubice 1 190 Kč 1 190 Kč 1 190 Kč
Cena v Frýdlant nad Ostravicí 1 500 Kč 1 500 Kč 1 500 Kč
Cena v Plzeň 1 000 Kč 1 250 Kč 1 500 Kč
Cena v Frýdek-Místek 1 200 Kč 1 200 Kč 1 200 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 1000 - 928 Kč
3 Zkušenosti
Průměrná cena 929 Kč - 1 548 Kč
8 Zkušenosti
Nejvyšší cena 1 549 Kč - 1 500 Kč
4 Zkušenosti

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Alergická reakce na TCA peel nataly316785 · 11 led 2018

Dobrý den, mám velikou prosbu. Dnes je to třetí den co jsem po TCA peelingu, koncetrace 15%. Bylo mi řečeno smýt ho vodou z obličeje po 4-6 hodinách. Obličej jsem měla bez vetších problemu duvod byla nesoumerná vrstva pokozky okolí brady, v posledních dvou mesících jsem měla problém s pletí a tak jsem chtěla pokožku obnovit. Nicméne po aplikaci když jsem se uviděla v zrcadle mi bylo docela zřejmé, proč se na mě lidé z aut otačeli, měla jsem opravdu zarudlý obličej ( což je normalní), ale také celý flekatý. Večer plet byla zarudlá, ale byla jsem obeznamena s tím, že na druhý den maximálně vše bude v pořádku. Na druhý den jsem se probudila s nateklým obličejem, zarudlými fleky všude po něm, a poté se přidalo mokvání, puchýřky atp... další den se to slilo ve vetsi plochy puchyru atd.. dnes mi bylo doktorkou sděleno, že vlastně o nic nejde, a že u mě nastala asi - alergická reakce na samotnou latku nebo jinou látku kterou TCA peel. obsahoval, bohužel ja jsem z toho velice rozhořčena a nějak se mi to celé nezdá,... Kdybych veděla jak dopadnu nikdy bych na tuto proceduru nešla, obličej jsem měla čistý možna s jedním fličkem po akne, jen porovity... prosím o radu, jestli souhlasíte, dostala jsem dnes Fucidin, ale obličej je slitý pochyrkama a flickama, jinak mi bylo sděleno, že na druhý den mužu do práce, ( jsem doma, protože nemužu pořádně ani mluvit, díky strupum v obličeji.) Budu Vám velice vděčna, za jakekoliv reakce. Děkuji

Dobrý den , alergická reakce bývá bohužel nepředvídatelnou reakcí .Váš lékař zvolil TCA , která má velmi hezký efekt na zlepšení reliéfu pokožky. Zarudnutí je naprosto normální jev , může být i otok ošetřené oblasti. V případě svědní a vzniklých puchýřků , bych aplikovala obklady Jarischovým roztokem ( seženete v lé ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, naprosto neuváženě jsem si pomocí videí na YT aplikovala kyselinu TCA 30 %, nechala působit asi 7 minut poté neutralizovala. V první aplikaci jsem byla nadšená, nicméně jsem se pokoušela sama odstranit i hlubší pigmentace po akné a na tváři, kde jsem měla poškozenou kůži se mi udělal velmi tmavý flek. Nyní je to jen druhý den po aplikaci TCA, nicméně i na čele i na tváři, kde jsem si dovolila nechat kyselinu déle, pleť do tmava zhnědla. Obávám se, že jsem si kůži popálila kyselinou a nyní nevím, jak dále pokračovat :( Je možné, že se po odlupování pleť částečně vybledne? Za jakoukoliv radu budu velmi vděčná !

Dobrý den, Jak jste popsali, spálili jste kůži. Je velmi důležité vyhodnotit stupeň popálení a provést správná měření, aby nedošlo k zánětlivé hyperpigmentaci. Pokud potřebujete pomoc, můžete mi napsat nebo navštívit mě v mé kanceláři. info@drberts.com

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné TCA chemický peeling použít na odstranění/zesvětlení permanentního make-upu obočí (po oholení chloupků). Na laserovém odstranění jsem byla již 4 x, ale bohužel se nepodařilo starý PM odstranit úplně. Nyní uvažuji o aplikaci TCA peelingu na obličej, tak bych ráda využila i na odstranění PM obočí. Děkuji předem za odpovědi. Zuzka

Dobrý den, s touto metodou nemáme zkušenosti, proto se k tomu nemůžeme vyjádřit. Cena jednoho ošetření obou obočí u nás činí 2450 Kč. S přáním pěkného dne, tým Premier Clinic

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O CHEMICKÝ PEELING

Chemický peeling a mílie
Dobrý den, je vhodné použití chemického peelingu na mílie? Dostala jsem doporučení od kosmetičky...
ellenka
Poslední komentář: 9 zář 2013 ·
1

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Chemický peeling

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Chemický peeling. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Chemický peeling. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Již jsem absolvovala několik sezení v estetickém salonu v Praze a jsem maximálně spokojená. Efekt je dobře viditelný po takovém třetím sezení. Všichni se tam chovají moc mile a ochotně. Určitě doporučuju.

Cena 990 Kč

Úžasný přístup, výsledky viditelné v podstatě do dvou dnů od zákroku, příjemné prostředí.. už se těším na další návštěvu :)

Cena 700 Kč

Se zákrokem jsem byla naprosto spokojená. Pleť je příjemně hydratovaná a čistá. Póry se mi hezky zatáhly a moje pleť má nyní přijemný nádech. Sestřička mi vše vysvětlila a já jsem si užila přijemnou relaxační půlhodinku. Už jsem objednaná na další ošetření.

Cena 990 Kč

Moc doporučuji ošetření pleti BioRepeel!Je to naprostá bomba! Pleť je krásně vypnutá a vyhlazená. Pan Robert Paulat je opravdu profesionál,který vám doporučí ošetření vhodné přesně pro vás.

Cena 2 500 Kč