Informace o ceně chemický peeling

1.247 Kč
průměr
123
odborníků

Metoda ošetření pleti chemickým peelingem regeneruje pokožku a minimalizuje známky stárnutí v obličeji, na rukách, krku i dekoltu. Celý proces spočívá v odstranění svrchních „starých“ kožních buněk, což vede k tvorbě nových buněk kůže. Tohoto účinku je dosaženo působením speciálního chemického roztoku, jehož aktivní složky způsobují odlupování svrchní vrstvy pokožky. Výsledkem je obnova pokožky poškozené přirozeným stárnutím nebo vnějšími vlivy, jako je sluneční záření, smog či stres.

Chemický peeling Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Ústí nad Labem 1.300 Kč 1.300 Kč 1.300 Kč
Cena v Praha 1.000 Kč 1.284 Kč 1.500 Kč
Cena v Olomouc 1.000 Kč 1.166 Kč 1.500 Kč
Cena v Brno 1.000 Kč 1.155 Kč 1.400 Kč
Cena v Karlovy Vary 1.100 Kč 1.300 Kč 1.500 Kč
Cena v Pardubice 1.190 Kč 1.190 Kč 1.190 Kč
Cena v Frýdlant nad Ostravicí 1.500 Kč 1.500 Kč 1.500 Kč
Cena v Plzeň 1.000 Kč 1.250 Kč 1.500 Kč
Cena v Frýdek-Místek 1.200 Kč 1.200 Kč 1.200 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 1000 - 934 Kč
3 Příběhy
Průměrná cena 935 Kč - 1.558 Kč
8 Příběhů
Nejvyšší cena 1.559 Kč - 1.500 Kč
4 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Co je zahrnuto v ceně chemického peelingu?

Cena se liší v závislosti na značce použitého chemického roztoku. V ceně ošetření pleti chemickým peelingem je obecně zahrnuto následující:
Ošetření pokožky před zákrokem: důkladné odlíčení a umytí pleti před samotným chemickým peelingem.
Příslušný chemický materiál: na trhu existují různé značky chemického peelingu, které se cenově liší.
Samotné dermatologické ošetření: nanášení chemického roztoku na obličej pomocí štětečku.
Případné kontroly po ošetření.

Co může zvýšit cenu chemického peelingu?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:
  • Lékař provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, na které čištění pleti probíhá.
  • Pacient, stav jeho pleti a jeho individuální potřeby.
  • Složitost a rozsah zákroku, atd.
V ceně obvykle nebývá zahrnuta:
Odborná dermatologická konzultace: dermatologickému ošetření chemickým peelingem předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav pleti pacienta, rozsah zákroku a potřebný počet opakování.

Ceny podobných metod ošetření pleti v České republice

Kromě chemického peelingu existují i jiné metody regenerace pokožky obličeje a dalších částí těla.
Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných zákroků k omlazení pleti:
  • Mezoterapie: cca 2 500 Kč.
  • Výplně kyselinou hyaluronovou: 4 000 – 8 000 Kč.
  • Plazmalifting: cca 5 000 Kč.
  • Laserový peeling: cca 8 000 Kč.

Hradí chemický peeling pojišťovna?

Nikoliv, ošetření pleti pomocí chemického peelingu se obecně považuje za estetickou chirurgii. Jeho provedení tudíž zdravotní pojišťovny neproplácí a pacient si jednotlivá sezení plně hradí sám. V případě nejasností je vhodné kontaktovat přímo zdravotní pojišťovnu.

Existuje možnost financování ošetření pleti pomocí chemického peelingu?

Určité kliniky nabízí svým klientům možnost financování jednotlivých zákroků. Také existují kliniky, které svým klientům nabízejí slevy na určité zákroky. Pro více informací je výhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která financování zákroků a slevy nabízí.

Obecná doporučení

Volba vhodné kliniky, která odborně provede chemický peeling, by se měla odvíjet nejen od ceny, ale také v závislosti na konkrétním lékaři, jeho zkušenostech i výsledcích a na základě recenzí či pocitů jednotlivých pacientů, kteří proceduru prodělali.
Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
nataly316785
Alergická reakce na TCA peel nataly316785 · 11. 1. 2018

Dobrý den, mám velikou prosbu. Dnes je to třetí den co jsem po TCA peelingu, koncetrace 15%. Bylo mi řečeno smýt ho vodou z obličeje po 4-6 hodinách. Obličej jsem měla bez vetších problemu duvod byla nesoumerná vrstva pokozky okolí brady, v posledních dvou mesících jsem měla problém s pletí a tak jsem chtěla pokožku obnovit. Nicméne po aplikaci když jsem se uviděla v zrcadle mi bylo docela zřejmé, proč se na mě lidé z aut otačeli, měla jsem opravdu zarudlý obličej ( což je normalní), ale také celý flekatý. Večer plet byla zarudlá, ale byla jsem obeznamena s tím, že na druhý den maximálně vše bude v pořádku. Na druhý den jsem se probudila s nateklým obličejem, zarudlými fleky všude po něm, a poté se přidalo mokvání, puchýřky atp... další den se to slilo ve vetsi plochy puchyru atd.. dnes mi bylo doktorkou sděleno, že vlastně o nic nejde, a že u mě nastala asi - alergická reakce na samotnou latku nebo jinou látku kterou TCA peel. obsahoval, bohužel ja jsem z toho velice rozhořčena a nějak se mi to celé nezdá,... Kdybych veděla jak dopadnu nikdy bych na tuto proceduru nešla, obličej jsem měla čistý možna s jedním fličkem po akne, jen porovity... prosím o radu, jestli souhlasíte, dostala jsem dnes Fucidin, ale obličej je slitý pochyrkama a flickama, jinak mi bylo sděleno, že na druhý den mužu do práce, ( jsem doma, protože nemužu pořádně ani mluvit, díky strupum v obličeji.) Budu Vám velice vděčna, za jakekoliv reakce. Děkuji

Dobrý den , alergická reakce bývá bohužel nepředvídatelnou reakcí .Váš lékař zvolil TCA , která má velmi hezký efekt na zlepšení reliéfu pokožky. Zarudnutí je naprosto normální jev , může být i otok ošetřené oblasti. V případě svědní a vzniklých puchýřků , bych aplikovala obklady Jarischovým roztokem ( seženete v lé ... číst dál

3 odpovědi číst dál
annak913817

Dobrý den, naprosto neuváženě jsem si pomocí videí na YT aplikovala kyselinu TCA 30 %, nechala působit asi 7 minut poté neutralizovala. V první aplikaci jsem byla nadšená, nicméně jsem se pokoušela sama odstranit i hlubší pigmentace po akné a na tváři, kde jsem měla poškozenou kůži se mi udělal velmi tmavý flek. Nyní je to jen druhý den po aplikaci TCA, nicméně i na čele i na tváři, kde jsem si dovolila nechat kyselinu déle, pleť do tmava zhnědla. Obávám se, že jsem si kůži popálila kyselinou a nyní nevím, jak dále pokračovat :( Je možné, že se po odlupování pleť částečně vybledne? Za jakoukoliv radu budu velmi vděčná !

Dobrý den, Jak jste popsali, spálili jste kůži. Je velmi důležité vyhodnotit stupeň popálení a provést správná měření, aby nedošlo k zánětlivé hyperpigmentaci. Pokud potřebujete pomoc, můžete mi napsat nebo navštívit mě v mé kanceláři. info@drberts.com

3 odpovědi číst dál
zuzana_7436986

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné TCA chemický peeling použít na odstranění/zesvětlení permanentního make-upu obočí (po oholení chloupků). Na laserovém odstranění jsem byla již 4 x, ale bohužel se nepodařilo starý PM odstranit úplně. Nyní uvažuji o aplikaci TCA peelingu na obličej, tak bych ráda využila i na odstranění PM obočí. Děkuji předem za odpovědi. Zuzka

Dobrý den, s touto metodou nemáme zkušenosti, proto se k tomu nemůžeme vyjádřit. Cena jednoho ošetření obou obočí u nás činí 2450 Kč. S přáním pěkného dne, tým Premier Clinic

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O CHEMICKÝ PEELING

Chemický peeling a mílie
Dobrý den, je vhodné použití chemického peelingu na mílie? Dostala jsem doporučení od kosmetičky...
ellenka
Poslední komentář: 9. 9. 2013 ·
1

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Chemický peeling

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Chemický peeling. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Chemický peeling. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Již jsem absolvovala několik sezení v estetickém salonu v Praze a jsem maximálně spokojená. Efekt je dobře viditelný po takovém třetím sezení. Všichni se tam chovají moc mile a ochotně. Určitě doporučuju.

Cena 990 Kč

Úžasný přístup, výsledky viditelné v podstatě do dvou dnů od zákroku, příjemné prostředí.. už se těším na další návštěvu :)

Cena 700 Kč

Se zákrokem jsem byla naprosto spokojená. Pleť je příjemně hydratovaná a čistá. Póry se mi hezky zatáhly a moje pleť má nyní přijemný nádech. Sestřička mi vše vysvětlila a já jsem si užila přijemnou relaxační půlhodinku. Už jsem objednaná na další ošetření.

Cena 990 Kč

Moc doporučuji ošetření pleti BioRepeel!Je to naprostá bomba! Pleť je krásně vypnutá a vyhlazená. Pan Robert Paulat je opravdu profesionál,který vám doporučí ošetření vhodné přesně pro vás.

Cena 2.500 Kč