Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Zuzana Poláková MUDr. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Zuzana Poláková MUDr.

Uvítání

MUDr. Zuzana Poláková v současnosti působí ve své estetické ordinaci, která se nachází v Hradci Králové. Již v roce 1998 promovala tato lékařka na Lékařské fakultě Univerzity Hradec Králové. O 3 roky později, tedy v roce 2001, pak získala atestaci I.stupně z anestezie, resuscitace a intenzivní medicíny. Později získala atestaci a specializovanou způsobilost z oblasti všeobecného lékařství. Vlastní však například i licencni z urgentní medicíny.

Tato zkušená lékařka se pravidelně účastní odborných kurzů, na nichž si zvyšuje svou kvalifikaci. Zůčastnila se také několika stáží, včetně těch zahraničních. Jako příklad můžeme uvést stáž v nemocnici v Cuzco, ambulance prakt. lékaře v Pilcopata a Nauta, Peru či stáž v Sihanouk Hospital Centre of Hope, Kambodža.

Naše ordinace

Ordinace estetické medicíny nabízí svým klientkám i klientům komplexní služby v oblasti estetické medicíny. Cílem centra je spokojený klient, který se do zařízení rád vrací. Z tohoto důvodu se snažíme neustále zdokonalovat a vzdělávat. Zároveň pracujeme s těmi nejnovějšími technologiemi – svým klientům zkrátka chceme poskytnout jen ty nejlepší služby!

Radiesse

Jedná se o moderní výplňový materiál, který zvyšuje produkci kolagenu a elastinu v pokožce, zároveň však působí jako tekutý lifting. Pomocí aplikace této výplňové tekutiny dochází k omlazení krku, dekoltu či rukou, zároveň pomocí ní dokážeme upravit například objem v lícní oblasti. Radiesse navíc umí odstranit i jemné vrásky v obličeji, které kyselina hyaluronová neodstraní.

Lipolýza

Trápí vás tukové polštáře, které se vám i přes zdravé stravování a dostatek pohybu nedaří odstranit? Pak pro vás máme řešení! Chemická injekční lipolýza je moderní metoda, která dokáže zbavit tělo přebytečného tuku. Je využívaná především pro odstranění malých tukových zásob – například v oblasti podbradku, boků či vnitřní strany stehen. Ošetření probíhá ambulantní formou, zákrok je navíc téměř bezbolestný. Dlouhá rekonvalescence není vyžadována. Pro maximální efekt je vhodné ošetření opakovat.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Niťový lifting
   Niťový lifting APTOS

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Mánesova 646
500 02 Hradec Králové
Česká republika

Jste Zuzana Poláková? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com