MUDr. Zuzana Poláková

MUDr. Zuzana Poláková

(7 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Střelecká 574/13, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
MUDr. Zuzana Poláková
MUDr. Zuzana Poláková
(7 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Zuzana Poláková je vedoucí lékařkou Kliniky preventivní a estetické medicíny MUDr. Polákové a je specialistkou na odborné zákroky a poradenství.

Vzdělání

Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kterou zakončila v roce 1998. O tři roky později získala atestaci I. stupně z anestezie, resuscitace a intenzivní medicíny. V roce 2009 získala atestaci, licenci a specializovanou způsobilost ze všeobecného praktického lékařství.

Od roku 2011, kdy převzala praxi MUDr. Krejčího a absolvovala Kurz estetické medicíny IPVZ, se věnuje estetické medicíně. Absolvovala množství kurzů, školení a kongresů v tomto oboru.

V Londýně absolvovala školitelské zkoušky Train the Trainers I. (2015) a Train the Trainers II. (2016). Je tak mezinárodní certifikovanou školitelkou s certifikátem od firmy Merz pro aplikaci kyseliny hyaluronové, Radiesse a botulotoxinu.

Odborné stáže, kurzy a kongresy

Paní doktorka podstoupila odborné stáže v zahraničí, konkrétně v Peru (nemocnice v Cuzco, ambulance praktického lékaře v Pilcopata a Nauta) a Kambodži (nemocnice Sihanouk Hospital Centre of Hope).

Na svém kontě má řadu odborných kurzů na aplikaci botulotoxinu (klinika Esthesia, 2013), o rok později podstoupila další kurz na aplikaci botulotoxinu a výplňových materiálů (lektor MUDr. Karolina Kykalová), aplikace kyseliny hyaluronové a Radiesse do obličeje, rukou a krku (2015), aplikace výplňových materiálů Belotero a Radiesse (2015), peelingy a kosmetické výrobky firmy RRS, Skin Tech (2015).

Pravidelně se účastní také kongresů. Roku 2015 se MUDr. Zuzana Poláková zúčastnila kongresu Estetické medicíny – výplňové materiály, toxin, laser, peeling, (Permon, Slovensko) a kongresu estetické medicíny pod vedením MUDr. Feix a MUDr. Kavkové (Bratislava). V roce 2016 se aktivně zúčastnila kongresu RRS mesoterapie (Praha) a také kongresu hluboký fenolový peeling Skin Tech (Praha), o rok později vystoupila jako přednášející na kongresu Trendy v Estetice (Permon, Slovensko).

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V ordinaci MUDr. Zuzany Polákové lze podstoupit různé druhy estetických ošetření. Patří mezi ně aplikace výplňových materiálů (kyselina hyaluronová, Radiesse), odstranění vrásek a nadměrného pocení aplikací botulotoxinu, odstranění celulitidy a zeštíhlení obličeje přípravkem Cellutrix, redukce otoků a váčků pod očima produktem RSS Eyes, ošetření chemickým peelingem pro odstranění pigmentací, redukci jizev po akné či minimalizaci projevů stárnutí pokožky.

Odstranění tuku a celulitidy je v ordinaci možné provést metodou chemické lipolýzy přípravkem Cellutrix.

Pro hloubkovou hydrataci pokožky lze využít metodu Skinbooster, která nejen hydratuje, ale též zlepšuje strukturu pleti za použití zasíťované kyseliny hyaluronové.

V rámci dermatokosmetiky nabízí MUDr. Poláková např. mezoterapii, při které dochází ke zvýšení cirkulace krve a lymfy, čímž se zároveň zvyšuje schopnost regenerace buněk pokožky. Jedná se o postup, při kterém se nejprve nanese anestetický krém a posléze se do střední vrstvy kůže aplikují speciální léčivé roztoky s vitamíny, aminokyselinami a koenzymy.

Naše pracoviště

Klinika preventivní a estetické medicíny MUDr. Polákové v Hradci Králové poskytuje komplexní péči v oblasti estetické medicíny ženám i mužům. Cílem jejího centra je spokojený, vracející se klient.

MUDr. Poláková se neustále se snaží zdokonalovat a vzdělávat a zároveň pracuje s nejnovějšími technologiemi a produkty. Mezi ně patří například Radiesse, RSS, Restylane či značka Merz.

Při ošetření klade důraz na individuální přístup ke každému pacientovi a na pečlivé vysvětlení každého zákroku tak, aby jim každý porozuměl.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Druh činnosti:

  • Estetické centrum

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

  • Ano

Pracoviště:

  • Klinika preventivní a estetické medicíny

Centrum/Lékař se specializuje na:

  • Komplexní služby v oblasti estetické medicíny jak pro ženy, tak pro muže.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (7)

5.0
7 Recenzí · 100 % doporučuje
Neinvazivní lifting obličeje

Pro zákrok jsem se rozhodla po aplikaci na nejmenované klinice. S výsledkem jsem nebyla spokojená, tak jsem požadala paní doktorku zda by byla ochotná napravit minulý zákrok. Velmi příjemné jednání a výsledek mě velice překvapil.

MUDr. Zuzana Poláková
MUDr. Zuzana Poláková · 11. 8. 2023

Paní Zlámalová děkuji za důvěru a milé hodnocení. Budu se těšit na příště.
Dr Poláková

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Paní doktorka je milá, ochotná a úsměvavá. S výsledkem zvětšení rtů jsem moc spokojená a určitě se k ní budu ráda vracet. Doporučuji všem!

MUDr. Zuzana Poláková
MUDr. Zuzana Poláková · 20. 2. 2022

Děkuji za milou, pozitivní zpětnou vazbu, obzvláště brzy dělám moc ráda. Budu se těšit na příště.
Z.Poláková

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

U paní doktorky Polákové jsem si nechala zvětšit rty. Po první aplikaci se mi vytvořila lehká asymetrie, ale paní doktorka mi vysvětlila, jak mám rty masírovat a materiál mi do rtu na jedné straně doplnila. Je velmi vstřícná a vyhověla všem mým požad...Číst dál

MUDr. Zuzana Poláková
MUDr. Zuzana Poláková · 6. 9. 2021

Dobrý den, moc mě těší Vaše spokojenost, děkuji za recenzi. Těším se na Vás i příště,

Dr.Poláková

Přeji pěkný den všem. Po několika nevydařených zákrocích ve vyhlášené pražské klinice jsem konečně objevila paní doktorku Zuzanu Polákovou v Hradci Králové. Ta mi dokázala krásně opravit, co se jinde nepovedlo a od té doby ji čas od času navštívím na...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Vylepšení Dysportem v Hradci Králové

U paní doktorky jsem podstoupila vylepšení Dysportem(čelo a glabela) Paní doktorka je nejen svělá odbornice,ale i velmi empatická a vstřícná! Jsem nadšená! Mám již jednu špatnou zkušenost na jiné klinice v HK,proto jsem váhala,zda zkusit znovu...

Číst dál

Obrázky (22)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Článek (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.