MUDr. Igor Janík Ph.D

MUDr. Igor Janík Ph.D

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Velká 17, Ostrava, Moravskoslezský kraj
MUDr. Igor Janík Ph.D
MUDr. Igor Janík Ph.D
(6 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Profesní životopis MUDr. Igora Janíka, Ph.D.:

MUDr. Igor Janík, Ph.D. vystudoval lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Během svého působení zdárně složil atestační zkoušku v oboru všeobecná chirurgie. Úspěšně dokončil také postgraduální studium věnované chirurgii hlavy a krku a získal akademický titul Ph.D.

Lékař vlastní licenci udělenou Českou lékařskou komorou v oboru chirurgie, rovněž je držitelem licence pro všeobecnou chirurgii a laserovou estetickou chirurgii.

MUDr. Igor Janík, Ph.D. působil do roku 1996 jako lékař na chirurgickém oddělení ve Vítkovické nemocnici (Ostrava - Vítkovice).

V roce 1995 se zařadil do přípravy ke složení specializační atestační zkoušky v oboru plastická a rekonstrukční chirurgie.

Aktivně se účastní spousty konferencí a seminářů v rámci České republiky i zahraničí, jejichž návštěvu zpravidla spojuje s ukázkou výsledků z Kliniky LLC. Rovněž se podílí na schválení nových léků využívaných v medicíně, také nových technologií či přístrojů.

MUDr. Igor Janík, Ph. D. je členem hned několika odborných medicínských organizací, jako je například Společnost plastické chirurgie, Česká flebologická společnost, Česká lékařská společnost pro využití laserů v medicíně, Společnost laserové estetické chirurgie, Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně, Americká laserová asociace a také Evropská laserová asociace.

Lékaře v rámci působení na Klinice LLC je možné najít na dvou pracovištích:

Laserové léčebné centrum Olomouc

Litovelská 26779 00 Olomouc - Šibeník

Ordinační doba:

 • Pondělí: 8.00 hod. - 18.00 hod.
 • Úterý: 8.00 hod. - 18.00 hod.
 • Středa: 8.00 hod. - 18.00 hod.
 • Čtvrtek: 8.00 hod. - 18.00 hod.
 • Pátek: 8.00 hod. - 18.00 hod.

Laserové léčebné centrum Opava

Sady Svobody 4746 01 Opava

Ordinační doba:

 • Pondělí: 9.00 hod. - 18.00 hod.
 • Úterý: 9.00 hod. - 18.00 hod.
 • Středa: 9.00 hod. - 18.00 hod.
 • Čtvrtek: 9.00 hod. - 18.00 hod.
 • Pátek: 9.00 hod. - 18.00 hod.

MUDr. Igor Janík, Ph.D. je váženým chirurgem a specialistou na žilní chirurgii, estetickou chirurgii a laserovou medicínu.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Recenze (6)

5.0
6 Recenzí · 100 % doporučuje

Úžasný pan doktor, velmi ochotný, milý a profesionální. Jen lituji toho, že jsem kvůli svému studu nešla na zákrok o 13 let dříve, protože výsledek předčil očekávání. Ještě jednou moc děkuji.

MUDr. Janík - sympaticky, vtipny, profesional

Liposukce

Po liposukci obléknu menší šaty

Kompletní příběh (Liposukce):

Nedávno jsem na klinice LLC podstoupila liposukci problémových a partií a jsem neskutečně spokojená s výsledkem a šťastná, že jsem na tento zákrok šla. Chování pana doktora je skvělé, není to žádný frajer, který si ještě něco musí dokazovat, je to pr...Číst dál

Rychlé hojení po operaci horních víček

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (5)

Labioplastika s rejuvenaci

Zdravím, včera jsem na klinice v Ostravě podstoupila labioplastiku s rejuvenaci. Musím rict,že již teď jsem velice spokojená z výsledku:). Sice jsem cela opuchlá a fakt docela bolavá, ale až se zahojí bude to proste bomba :). Holky kdo váháte...

Číst dál
permalip

Dobrý den, poptávám efektivní techniku zvětšení rtu jinak než vstřebatelnými výplněmi. Vyzkoušela jsem za poměrně velké peníze již 3 druhy běžně doporučované a používané, nezávisle u jiných lékařů a každý materiál se mi do měsíce (alespoň dle...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (4)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.