MUDr. Eva Kaplanová

MUDr. Eva Kaplanová

Žádné recenze
Ohodnotit
Zámecký vrch 34, Karlovy Vary, Karlovarský kraj
MUDr. Eva Kaplanová
MUDr. Eva Kaplanová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Eva Kaplanová je zkušenou lékařkou, která v současnosti působí v Institutu klinické a estetické medicíny Asklepion (pobočka Karlovy Vary). Její specializací je oblast dermatovenerologie (v daném oboru získala atestaci). Vystudovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy.

Vlastní také celou řadu certifikátů pro výkony v dermatologii a kosmetice – mezi tyto činnosti patří například práce s lasery či aplikace výplňových materiálů).

Je také členkou Česká lékařská společnosti Jana Evangelisty Purkyně, z. s. a Československé dermatovenerologické společnosti, EADV.

Nejoblíbenější částí práce je pro tuto lékařku poznávání nových lidí, léčebných postupů a kosmetických výrobků. Na své práci má ráda rozmanitost.

Omlazení krevní plazmou – plazmaterapie

Toužíte po omlazení pleti, ale zároveň máte obavy z vpravování umělých látek do těla? Pak pro vás máme řešení!
Tím je omlazení pleti za pomoci krevní plazmy. Tato látka je tělu vlastní a zároveň na pleť působí velmi blahodárně – regeneruje pleť, urychlí hojení ran či nastartuje produkci kolagenu. Dokáže také výrazně zpomalit proces stárnutí. Nežádoucích účinků ani alergické reakce se navíc bát opravdu nemusíte.

Za pomoci této metody je možné ošetřit různé oblasti těla – jako příklad lze uvést obličej, krk či dekolt.
Stejně tak se však krevní plazma využívá i k revitalizaci vlasových kořínků. Mimo to má daná metoda využití i v ortopedii či očním lékařství.

Zvětšení rtů pomocí kyseliny hyaluronové

Toužíte po plnějších rtech, které však vypadají přirozeně? Řešením pro vás může být kyselina hyaluronová. Právě díky aplikaci této látky totiž můžete snadno získat plnější rty. Při ošetření používáme jen kvalitní materiály značek Juvéderm, Restylane a Stylage.

Zákrok nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu a efekt je znatelný po dobu zhruba 8 měsíců – během této doby se výplňová látka ve rtech vstřebává. Po uplynutí této doby je možné ošetření zopakovat. Celé ošetření probíhá pouze v lokální, nikoli celkové anestezii.

Oddělení korektivní dermatologie Institutu Asklepion je moderně vybaveným pracovištěm, na kterém zároveň působí špičkoví lékaři. Samozřejmostí je zde také individuální přístup. Podívejte se na příklad služeb, které toto oddělení nabízí!

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Obrázky (2)

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.