MUDr. Jana Bátovská

MUDr. Jana Bátovská

Žádné recenze
Ohodnotit
Tepelská 3a, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Jana Bátovská
MUDr. Jana Bátovská
Žádné recenze

Informace

MUDr. Jana Bátovská je specialistkou v oboru dermatovenerologie. Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni, studium zde úspěšně zakončila promocí v roce 1991 a později pak získala atestaci z dermatovenerologie. Je též držitelkou diplomu celoživotního vzdělávání. V rámci dermatovenerologické ordinace se MUDr. Bátovská věnuje též estetické medicíně.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V rámci dermatologické ordinace se věnuje tato lékařka kromě běžné dermatovenerologické péče i estetické medicíně. Mezi lékařkou nabízená ošetření patří aplikace botulotoxinu k vyhlazení vrásek a léčbě nadměrného pocení, chemický peeling, vyšetření dermatoskopem, ošetření biostimulačním laserem a dále si v ordinaci MUDr. Jany Bátovské můžete nechat odstranit nepříjemné kožní výrůstky.

Naše ordinace

MUDr. Jana Bátovská v současnosti působí v Institutu klinické a estetické medicíny Asklepion, zároveň však pracuje na kožním oddělení Polikliniky Tachov. Mezi specialisty v Insititutu Asklepion z oborů estetické medicíny, plastické chirurgie, dermatologie, stomatologie, kosmetologie, gynekologie, cévní chirurgie, aj. patří:

  • MUDr. Hana Smutková - primářka dermatologie,
  • MUDr. Petr Barták - primář stomatologie
  • doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc. - majitel kliniky a stomatolog
  • MUDr. Miroslav Krejča, Ph. D. - plastický chirurg
  • MUDr. Radek Vyšohlíd - cévní chirurg
  • MUDr. Zoja Čurilová Roháčová - estetický gynekolog

Institut klinické a estetické medicíny Asklepion

Asklepion je multioborové zdravotnické zařízení sídlící v Praze s pobočkami v Karlových Varech, Mariánských Lázních a Českých Budějovicích. Jedná se v současnosti o největší centrum laserové a estetické medicíny v České republice s pěti patry a třemi moderně vybavenými operačními sály v centrále v Praze. Dále disponuje akreditovaným lůžkovým pooperačním oddělením, 25 lasery ke specializovanému využití, nachází se zde 13 ordinací stomatologie, CT a zubní laboratoř. Tým Asklepionu se skládá ze 40 lékařských specialistů a 150 vyškolených pracovníků zdravotnického personálu, kteří každodenně zajišťují profesionální péči toho nejvyššího standardu k dosažení spokojenosti zákazníků.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Obrázky (1)

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.