MUDr. Dagmar Větěchová
MUDr. Dagmar Větěchová

MUDr. Dagmar Větěchová

Premium
(16 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
tř. T. G. Masaryka 602, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Dagmar Větěchová
MUDr. Dagmar Větěchová Premium
(16 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 14441 návštěv profilu

Tři pilíře péče o kůži budujeme již od roku 1995, a to dle pokroku ve vědě a přístrojovém vybavení. Kromě léčby kožních nemocí, hrazených zdravotními pojišťovnami, nabízíme komplexní kosmetickou péči o pleť a tělo včetně odstranění vrásek, chloupků a žilek.

1. Zdraví a krása - péče o pokožku nemocnou (viz služby hrazené ZP) i zdravou (viz služby nehrazené ZP)

2. Mladost a vitalita - lékařská kosmetika, péče o pokožku a podkoží

3. Ladné tvary - péče o podkoží a tukovou vrstvu

Dermacentrumplus bylo otevřeno v roce 1995, a to jako Kožní denní sanatorium a Kožní ambulance, kde se věnujeme nemocím kůže (lupénka, akné, ekzémy atd.). Tyto služby jsou hrazeny prostřednictvím zdravotních pojišťoven.

Následně byla založena poradna, která se specializuje na lymfatický systém a onemocnění žil. Zde se zaměřujeme zejména na léčbu lymfatických otoků, křečových žil a bércových vředů.

Součástí centra je i poradna zabývající se pigmentovými névy, která je vybavena také operačním sálky.

V další etapě se naše zařízení rozšířilo o lékařskou kosmetiku. Jedná se o pracoviště, jehož služby nejsou hrazeny ZP a které pečuje o Vaši pokožku s využitím nejmodernějších technologií a špičkové kosmetiky (napářka, přístrojový peeling, čištění, masáže, masky včetne gelové laserové masky, laseru a modrého světla, barvení a úprava řas, obočí, depilace voskem a další).

Všechny zákroky pod kůži jsou prováděny přímo lékařem (botox, fillery, perm. make-up, odstranění neškodných mat. znamének a kožních výrustků, atd).

Protože stav kůže není dán jen stavem povrché vrstvy pokožky, ale i kvalitou podkoží a stavem tukové vrstvy, zřídili jsme PRVNÍ CENTRUM NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE NA SEVERNÍ MORAVĚ, kde jsme za půldruhého roku jeho existence úspěšně pomohli řadě klientů s redukcí tukové vrstvy.

Jako další krok plánujeme zakoupení přístroje pro vypínání povolené kůže (jak po neinvazivní liposukci, tak vlivem stárnutí kůže), rozhodně půjde rovněž o neinvazivní metodu a věříme, že po důkladném průzkumu trhu se nám pro Vás podaří získat to nejúčinnější.

Důkladným zmapováním trhu se nám podařilo získat i přístroj Anthelia, který se pyšní řadou ocenění na světových výstavách a vlastnící celosvětový patent pro trvalé odstranění nežádoucího ochlupení - dokonce chloupků světlých a šedivých!

Přístroj dále slouží hlavně pro odstranění rozšířených žilek, drobných křečových žil, bělení i hlubokých pigmentací a intensivní rejuvenaci, tedy omlazení pokožky. Jedná se o neinvazivní metodu zasahující až do podkoží a lze ji využít i k odstranění strií (pajizévek) a úpravu jizev.

MUDr. Dagmar Větěchová

1980 - promoce na LF UP Olomouc, směr všeobecné lékařství

1980 - nastupuje jako lékařka v nemocnici v Třinci, kde po zaškolení na interním a chirurgickém oddělení je jí přidělen obor dermatovenerologie

1984 - 1. atestace v oboru dermatovenerologie

jaro 1989 - 2. atestace z oboru dermatovenerologie

podzim 1989 - v konkurzním řízení získává funkci primářky okresního kožního oddělení v nemocnici v Třinci

1993 - zakládá při kožním oddělení nemocnice KOŽNÍ DENNÍ STACIONÁŘ jako 3. zařízení tohoto typu v ČR

1995 - zakládá ve Frýdku Místku soukromé KOŽNÍ DENNÍ SANATORIUM a KOŽNÍ AMBULANCI, které supluje chybějící lůžkové zařízení v okresním městě. Zde začíná pracovat nejprve na částečný, později plný úvazek.

Další vzdělání:

1990 - kurs komplementármí medicíny

1991 - kurs akupunktury

1992 - vyškolena v lékařské kosmetice a estetické péči

1994 - škola manuální a přístrojové lymfodrenáže

V rámci dalšího vzdělávání se průběžně účastníme kongresů, symposií a školení se zaměřením na dermatologii, kosmetologii, dermatochirurgii, dermatoskopii a problematiku pigmentových nevů, lymfologii i flebologii.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Recenze (16)

4.9
16 Recenzí · 100 % doporučuje
Odstranění znamének

Před dvěma týdny jsem byla u paní doktorky na odstranění znamének a výrůstků na obličeji,jsem velmi spokojená,bylo to rychlé a bezbolestné,paní doktorka je velmi milá a moc hodná a navíc sama od sebe mne prohlédla všechny znaménka na těle a našla mi...Číst dál

Hodně příjemný přístup sestřičky a paní doktorky. Moc si vážím jejich pomoci a velice rád je navštěvuji.

Super prace pani doktorky

Paní Dr. je opravdu profesionál, odstranění kožního výrustku proběhlo bez problémů, milejší sestřičky jsem ještě nepotkala.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Dagmar Větěchová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (14)

Vanquish - ošetření břicha a boků

Paní MUDr. Dagmar Větěchová je úžasně milá dáma a velmi pečlivá lékařka. Upozornila mě na problém, který nebyl předmětem mé návštěvy a jsem jí za tento přístup vděčná. Ohledně Vanquishe jsem doufala v o něco lepší výsledek, ale možná jsem sama...

Číst dál
Jsou vidět pozitivní výsledky

Poslednich par let jsem bojovala dost neuspesne s acne, proto jsem se rozhodla pro chemicky peeling. Cely proces a 'post' pece Dr. Vetechove byl vysoce profesionalni. Jsem spokojena a momentalne ve faze hojeni po zakroku. Uz jsou videt pozitivni...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (48)

Požádejte: MUDr. Dagmar Větěchová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Články (2)

Omlazení rukou pomocí Radiesse

Omlazení rukou pomocí Radiesse

Málokterá část našeho těla je v takové míře vystavena nežádoucím zevním vlivům jako ruce. Sluneční záření, mráz, vítr, práce se saponáty, dokonce...
5. 12. 2021
Požádejte: MUDr. Dagmar Větěchová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!