Soukromé odborné zdravotnické zařízení

Soukromé odborné zdravotnické zařízení

Žádné recenze
Ohodnotit
České družiny 13, Praha, Praha (kraj)
Soukromé odborné zdravotnické zařízení
Soukromé odborné zdravotnické zařízení
Žádné recenze

Informace

O zařízení

Lékaři
  • MUDr. Pavel Korynta - odborný lékař se zaměřením na ortopedii
  • Prim. MUDr. Růžena Koryntová - odborná lékařka vnitřních nemocí (interní lékařství)
Soukromé odborné zařízení nabízí svým klientům následující služby:
Ortopedie pro děti a dospělé

Zařízení poskytuje komplexní ambulantní zdravotní péči z oblasti ortopedie, také traumatologie.

Lékař se zaměřuje na prevenci, celkové vyšetření pohybového aparátu a ambulantní léčbu poúrazových stavů, problémů s vazy, klouby či svaly. Výjimkou není ani léčba poruch a bolestí v oblasti páteře, také řešení korekcí vrozených či získaných vad nohou (deformity).

Pracoviště se blíže specializuje rovněž na myoskeletální medicínu, které se zabývá poruchami a následnou léčbou funkcí kloubů a páteře. Dokáže odhalit určité blokády, které následně odstraní jemnými mobilizačními a manipulačnímu technikami.

Potřebné operační výkony jsou zde prováděny ambulantní formou, tedy bez nutnosti hospitalizace a příliš dlouhé doby rekonvalescence.

Odborné zdravotnické zařízení blízce spolupracuje s nemocničním oddělením, tudíž je možné řešit kloubní náhrady či větší operace touto cestou.

Podologie

Součástí zdravotnického zařízení je také podologická poradna, které se specializuje na péči o nohy. V zásadě jde o pedikérskou odbornost, která je však prováděna na velmi vysoké úrovni.

Lékař nabízí základní ošetření nohou, poradenství ve výběru správné obuvi, rovněž ortopedických vložek či vyrovnávání zarostlých nehtů aj.

Léčba osteoporózy

Výjimkou není ani poradna zaměřující se na onemocnění osteoporózou (řídnutí kostí), které zvyšuje pravděpodobnost výskytu zlomenin.

Masáž

Odborné zdravotnické zařízení nabízí svým klientům také možnost různých terapií masáží, které uvolňují tělo, zmírňují bolesti a léčí zranění.

Interní vyšetření

Zpravidla je prováděno za účelem diagnostiky problému. Jde tedy o komplexní zhodnocení zdravotního stavu organismu, na jehož základě se lékař rozhoduje o dalšímu postupu léčby.

Metoda sklerotizace

Jde o metodu, která se využívá k odstranění metličkových varixů. Funguje na principu slepení žilních stěn speciálním roztokem.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Obrázky (12)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.