Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Facelift

Stojí to za to

O lékaři

MUDr. Tomáš Kupka
Karlovy Vary
Hodnocení:
Facelift
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

16 мая 2016 года я была на операции Facelift лица и шеи у врачей Д.Заруба и Т. Купка и врача-анестезиолога В. Щастна в Институте эстетической медицины (UEM) в Карловых Варах. Перед операцией, медсестра которая меня принимала, мне все подробно объяснила. Затем за мной в палату пришла доктор-анестезиолог В. Щастна, которая меня ознакомила с тем, как будет проходить наркоз и очень внимательно ответила на все, заданные мною, вопросы. Операция длилась около 2 часов под общим наркозом. После операции я чувствовал себя хорошо, у меня не было никакой боли или других проблем. В больнице я находилась до утра под наблюдением врача и медсестры. Через 7 дней, я уже былa на работе. Я очень довольна результатом операции и безпроблемным послеоперационным заживанием. Теперь я выгляжу свежее и гораздо моложе. Большое спасибо врачу Т. Купке за очень профессиональный подход. При моем первом посещении UEM, на консультации он мне адекватно объяснил, какое хирургическое вмешательство для меня наиболее подходящее и благодаря этому он помог мне принять правильное решение, потому что правильно решить очень важно. Просто чудесный доктор!! Я также очень благодарна врачам Д. Зарубе и В. Щастнэ, это очень милая дама врач. Не на последнем месте я также хочу поблагодарить замечательных, красивых сестричек за их внимательный и прекрасный уход за пациентами. Результат операции превосходный, так как мне ее сделали высококвалифицированные и опытные специалисты. Oднозначно рекомендую всем Институт эстетической медицины в Карловых Варах. Людмила, 57 летGOOGLE TRANSLATE:  16. května 2016 jsem byl na Facelift operaci obličeje a krku a lékaři D.Zaruba T. Kupka a anesteziolog V. Shchastny v Ústavu estetické medicíny (UEM) v Karlových Varech. Před operací je sestra, která mě vzala, vysvětlil jsem všechno do detailu. Pak následuj mne na oddělení přišel lékař anesteziolog V. Shchastny, že jsem se seznámil s tím, jak bude anestezi a opatrně odpověděl na všechny mi položil otázky. Operace trvá asi 2 hodiny v celkové anestezii. Po operaci jsem se cítil dobře, jsem neměl žádnou bolest nebo jiné problémy. V nemocnici jsem byl až do rána pod dohledem lékaře a zdravotní sestry. Po 7 dnech jsem byl v práci. Jsem velmi spokojen s výsledkem operace a bezproblémového pooperačního hojení. Teď už vypadají mnohem mladší a čerstvější.Děkuji lékaře T. Kupka ve velmi profesionálním přístupem. Na své první návštěvě UEM, řekl mi adekvátně konzultovat vysvětlil, co chirurgie pro mě nejvhodnější a tak to mi pomohlo učinit správné rozhodnutí, protože správné řešení je velmi důležité. Jen skvělý lékař !!Jsem také velmi vděčný doktorům D. a V. Záruba Schastne, jedná se o velmi pěkný dáma lékaře. V neposlední řadě, chci také poděkovat nádherné, nádherné sestry pro jejich pozorné a vynikající péči o pacienty. Výsledkem je vynikající provoz, protože jsem dělal to vysoce kvalifikovaní a zkušení odborníci.Odnoznachno doporučujeme všem Ústav estetické medicíny Karlovy Vary.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Quicklift bez komplikací

Dobrý den. Byla jsem na tomto zákroku u dr. Ventruby. Rozhodla jsem se přes víkend a v neděli večer jsem už měla domluven termín ihned na pondělí. Vše jsem v pohodě zvládla. Pan doktor je velmi příjemný a po celou dobu se mnou komunikoval. Chválím...

Číst dál
Neuvěřitelná profesionalita!!!
Pan doktor Zálešák je vynikající odborník a profesionál, výborný přístup, odborník, ochota a neuvěřitelná profesionalita! Více takovýchto lékařů. Se zákroky a chováním - maximální spokojenost. Více takovýchto doktorů.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.