MUDr. CSc. Jitka Lovečková

MUDr. CSc. Jitka Lovečková

Žádné recenze
Ohodnotit
Havelkova 337, Loštice, Olomoucký kraj
MUDr. CSc. Jitka Lovečková
MUDr. CSc. Jitka Lovečková
Žádné recenze

Informace

MUDr. CSc. Jitka Lovečková vystudovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Palackého v Olomouci. Zde promovala již v roce 1967. Na stejné univerzitě také absolvovala postgraduální studium, které úspěšně ukončila v roce 1992 (získala tak titul CSc.). Kromě toho vlastní také atestaci z chirurgie, a to jak I., tak II. stupně. První atestaci získala již v roce 1971, druhou pak v roce 1977.

Zároveň je členkou několika odborných společností. Mezi ně patří Česká lékařská komora, Sdružení privátních ambulantních chirurgů a Svaz ambulantních specialistů.

Nutno zmínit, že se tato lékařka věnuje také publikační a přednáškové činnosti. Je autorkou či spoluautorkou již 28 přednášek či posterů na mezinárodních kongresech a sympoziích. Kromě toho je autorkou či spoluautorkou 17 publikací.

Ordinace chirurgie CHIREX Olomouc, ve které MUDr. CSc. Jitka Lovečková působí, nabízí široké spektrum služeb. Ty jsou zaměřené na všeobecnou chirurgii, dále pak na proktochirurgii (léčba onemocnění konečníku), cévní chirurgii a chirurgii zažívacího traktu.

Služby nehrazené zdravotními pojišťovnami

Společnost CHIREX nabízí řadu zákroků, které nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami, pacienti si je tedy musejí zaplatit sami. Mezi ně patří například odstranění kožního výrůstku z kosmetických důvodů, aplikace náušnic, ošetření hemoroidálních uzlů miniinvazivní metodou Hemoron či histologické vyšetření excize. Ceník jednotlivých úkonů je zveřejněn na webových stránkách zařízení.

Ambulantní léčba hemoroidů

Centrum se zaměřuje také na léčbu hemoroidů – problému, který trápí více než 50 % populace. Při léčbě v centrum CHIREX je využíván například unipolární nízkovoltážní proud. Jedná se o moderní způsob léčby, který je bezbolestný. Tímto způsobem lze léčit hemoroidy 1. až 3. stupně.

Kromě MUDr. Jitky Lovečkové, CSc. působí v centru CHIREX ještě další lékař – MUDr. Martin Loveček, PhD., který se kromě všeobecné chirurgie věnuje i dalším chirurgickým oborům. I on vlastní atestaci I. stupně ve všeobecné chirurgii. Je členem České lékařské komory, České chirurgické společnosti či Českého pankreatologického klubu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.