Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. CSc. Jitka Lovečková

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. CSc. Jitka Lovečková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. CSc. Jitka Lovečková

Uvítání

MUDr. CSc. Jitka Lovečková vystudovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Palackého v Olomouci. Zde promovala již v roce 1967. Na stejné univerzitě také absolvovala postgraduální studium, které úspěšně ukončila v roce 1992 (získala tak titul CSc.). Kromě toho vlastní také atestaci z chirurgie, a to jak I., tak II. stupně. První atestaci získala již v roce 1971, druhou pak v roce 1977.

Zároveň je členkou několika odborných společností. Mezi ně patří Česká lékařská komora, Sdružení privátních ambulantních chirurgů a Svaz ambulantních specialistů.

Nutno zmínit, že se tato lékařka věnuje také publikační a přednáškové činnosti. Je autorkou či spoluautorkou již 28 přednášek či posterů na mezinárodních kongresech a sympoziích. Kromě toho je autorkou či spoluautorkou 17 publikací.

Naše ordinace

Ordinace chirurgie CHIREX Olomouc, ve které MUDr. CSc. Jitka Lovečková působí, nabízí široké spektrum služeb. Ty jsou zaměřené na všeobecnou chirurgii, dále pak na proktochirurgii (léčba onemocnění konečníku), cévní chirurgii a chirurgii zažívacího traktu.

Služby nehrazené zdravotními pojišťovnami

Společnost CHIREX nabízí řadu zákroků, které nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami, pacienti si je tedy musejí zaplatit sami. Mezi ně patří například odstranění kožního výrůstku z kosmetických důvodů, aplikace náušnic, ošetření hemoroidálních uzlů miniinvazivní metodou Hemoron či histologické vyšetření excize. Ceník jednotlivých úkonů je zveřejněn na webových stránkách zařízení.

Ambulantní léčba hemoroidů

Centrum se zaměřuje také na léčbu hemoroidů – problému, který trápí více než 50 % populace. Při léčbě v centrum CHIREX je využíván například unipolární nízkovoltážní proud. Jedná se o moderní způsob léčby, který je bezbolestný. Tímto způsobem lze léčit hemoroidy 1. až 3. stupně.

Kromě MUDr. Jitky Lovečkové, CSc. působí v centru CHIREX ještě další lékař – MUDr. Martin Loveček, PhD., který se kromě všeobecné chirurgie věnuje i dalším chirurgickým oborům. I on vlastní atestaci I. stupně ve všeobecné chirurgii. Je členem České lékařské komory, České chirurgické společnosti či Českého pankreatologického klubu.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Havelkova 337
789 83 Loštice
Česká republika

Jste Jitka Lovečková? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com