MUDr. Blanka Žuffová-Kunčová - RVmedCentrum

MUDr. Blanka Žuffová-Kunčová - RVmedCentrum

Žádné recenze
Ohodnotit
Horní lán 1310/10A, Olomouc, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Blanka Žuffová-Kunčová - RVmedCentrum
MUDr. Blanka Žuffová-Kunčová - RVmedCentrum
Žádné recenze

Informace

  • 491 návštěv profilu

MUDr. Blanka Žuffová–Kunčová ukončila studium všeobecného lékařství na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně v roce 1994. Od roku 1994 až do roku 2009 pracovala jako kožní lékařka na dermatovenerologickém oddělení Vojenské nemocnice v Olomouci. Od roku 2009 až dosud působí jako ambulantní specialistka v dermatovenerologické ambulanci polikliniky Agel v Olomouci. Od roku 2012 souběžně pracuje na soukromé klinice RVmedCentrum v Olomouci, kde se specializuje zejména na práci s ablačními a dermatologickými lasery.

Lékařka je členkou hned několika odborných společností, a to České lékařské komory, České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, České společnosti pro dermatovenerologii, České akademie dermatovenerologie a Evropské akademie dermatovenerologie.

MUDr. Blanka Žuffová-Kunčová je v oboru dermatologie kvalifikovanou specialistkou s mnohaletou praxí. V RVmedCentru se věnuje především korektivní dermatologii, a zejména práci s moderními lasery.

Blíže se specializuje především na odstranění znamének pomocí laseru, také laserové odstranění bradavic, laserové odstranění žilek či na provádění lékařského chemického peelingu.

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. se snaží svým klientům poskytnout špičkovou zdravotní péči prostřednictvím vysoko erudovaného týmu odborníků a nejmodernějších medicínských postupů.

Klinika nabízí péči z oblasti estetické dermatologie, plastické chirurgie, otorinolaryngologie (ORL) a laserové medicíny. Součástí je také beauty centrum - BARBOR BEAUTY SPA Olomouc.

Vzdělání a atestace:

MUDr. Blanka Žuffová-Kunčová úspěšně složila atestační zkoušku I. stupně z oboru dermatovenerologie. Rovněž získala specializovanou způsobilost pro výkon v oboru dermatovenerologie.

Stáže:

Lékařka během svého působení absolvovala několik studijních pobytů. Zúčastnila se odborné stáže ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze, také ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně a na Dermatovenerologické klinice Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví v Praze.

Kurzy:
  • kurz kosmetologie, péče o pleť a líčení
  • kurz venerologie
  • kurz dermatohistopatologie

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 300

Zákroky

Dermatologie

Kosmetická ošetření

Estetická medicína

Obrázky (1)

Požádejte: MUDr. Blanka Žuffová-Kunčová - RVmedCentrum o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!