MUDr. Vladimír Čan

MUDr. Vladimír Čan

Žádné recenze
Ohodnotit
Náměstí Svobody 15, Brno, Jihomoravský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Vladimír Čan
MUDr. Vladimír Čan
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Mudr. Vladimír Čan je pracovníkem na klinice YES VISAGE YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie. Jeho specializací jsou laserové liposukční techniky a konturace těla. Mudr. Vladimír Čan je členem České lékařské komory, České chirurgické společnosti JEP a Sekce mladých chirurgů ČCHS JEP. Vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně, kde také atestoval. Po studiu zde pokračuje v doktorandském studiu a pracuje jako asistent pregraduální a postgraduální výuky.

Dosavadní pracovní zkušenosti získal na chirurgickém oddělení Fakultní nemocnice Brno a také na zahraničních stážích, například na chirurgickém oddělení nemocnice Royal Surrey County ve Velké Británii či na chirurgickém oddělení Univerzitní nemocnice na Taiwanu.Své znalosti v oblasti estetické medicíny si nadále rozšiřuje aktivním účastněním na tuzemských i zahraničních seminářích, workshopech a kongresech.

V současné době Mudr. Vladimír Čan působí jako vyhledávaný specialista se širokou základnou spokojených klientů na laserové liposukce na Klinice YES VISAGE- klinika estetické medicíny a plastické chirurgie. Mezi své nabízené zákroky patří liposukce, lipofilling, laserová liposukce, laserová liposukce - SlimLipoaultrazvuková liposukce.

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie se nachází v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Jedná se o jednu z největších a nejnavštěvovanějších klinik nabízející zákroky plastické chirurgie a estetické medicíny v Čechách a na Slovensku. Ročně YES VISAGE navštíví více jak 30 000 klientů. Klinika je velmi oblíbená a vyhledávaná i mezi známými osobnostmi a celebritami. Mezi nejčastěji prováděné zákroky patří zvětšení prsou pomocí prsních implantátů, modelace a zmenšení prsou, rhinoplastika, liposukce, abdominoplastika, odstranění vrásek, zvětšení rtů, blefaroplastika, aplikace injekčních výplní a mnoho dalších.

Veškerý personál kliniky vám bude od první konzultace až po dobu pooperační péče plně k dispozici a zodpoví vám jakékoli otázky a pochybnosti.

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.