Santé s. r. o.

Santé s. r. o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Pštrossova 24, Praha, Praha (kraj)
Santé s. r. o.
Santé s. r. o.
Žádné recenze

Informace

Společnost Santé s.r.o. je tu pro Vás již od roku 1994. Jsme síť soukormých zdravotnických zařízení, která poskytuje péči ve všech lékařských oblastech.

Individuální preventivní a léčebnou péči poskytujeme v příjemném prostředí našich ordinací v Praze, či přímo u Vás doma nebo na Vašem pracovišti. Zároveň poskytujeme komplexní servis zaměstnavatelům v oblasti závodní preventivní péče. Služby zajišťujeme také prostřednictvím smluvní sítě pracovišť v celé ČR.

Santé nabízí průřez všemi medicínskými obory od praktického či interního lékařství přes stomatologii až k obezitologii nebo revmatologii.

Naši klienti mohou v Praze využít služeb fyzioterapeuta nebo maséra v rámci Rehabilitačního centra Santé.

Celý systém péče o zdraví je v Santé založen na základě 24 hodinové LINKY SANTÉ. Ta umožňuje našim klientům co nejsnazší přístup ke všem službám prakticky jedním telefonním hovorem.

Naším cílem jsou spokojení klienti zbavení stresu před návštěvou lékaře, šetření času pacienta a přátelský, lidský přístup ke klientům.

Desatero společnosti Santé
 • Spokojenost
 • Čas

 • Informace

 • Dostupnost

 • Svoboda

 • Volba

 • Organizace

 • Diskrétnost

 • Odbornost

 • Vstřícnost

Stomatologická péče

Poskytuje kompletní stomatologickou péči pro dospělé a děti. Nabízíme služby v oblastech estetické a záchovné stomatologie, strojové endodoncie, celokeramické náhrady zubů na počkání zhotovené pomocí CAD/CAM systému CEREC, bílé výplně všech druhů, ošetření přístrojem Ozonytron X, ošetření dentální hygienistkou včetně bělení zubů. Připravili jsme pro Vás možnost ortodontické terapie a implantologie.

LINKA SANTÉ

LINKA SANTÉVám zajistí a zorganizuje všechny aspekty zdravotní péče.

Individuální péče o klienty

Důkladnou preventivní péčí Vám zaručíme, že Vaše zdraví bude pevnější a choroby se Vám budou více vyhýbat. A pokud přesto budete potřebovat lékařskou péči, nabízíme Vám ji v nejvyšší kvalitě a pohodlí.

Chcete se stát klientem Santé?

Firemní klientela: D. Kocourková DiS.,

Individuální klientela: Bc. M. Eliášová,

Již od roku 1994 je tu pro Vás společnost Santé s.r.o. – soukromá zdravotnická síť pro poskytování vysoce kvalifikované zdravotnické péče všech medicínských oborů, a to nejen v Praze, ale i po celé ČR, s důrazem kladeným na profesionalitu, individuální péči a respektování všech přání klienta.

Individuální preventivní a léčebnou péči poskytujeme v příjemném prostředí našich ordinací v Praze, či přímo u Vás doma nebo na vašem pracovišti. Zároveň poskytujeme komplexní servis zaměstnavatelům v oblasti závodní preventivní péče. Vysoce kvalitní služby zajišťujeme také prostřednictvím smluvní sítě zdravotnických zařízení v celé České republice.

Santé nabízí průřez všemi medicínskými obory od praktického či interního lékařství přes stomatologii až k obezitologii nebo revmatologii. V našem týmu najdete řadu dalších specialistů, kteří jsou připraveni pohotově reagovat v případě, že si to Vaše zdraví vyžádá.

Kromě špičkové zdravotní péče mohou naši klienti v Praze využít služeb fyzioterapeuta nebo maséra v rámci Rehabilitačního centra Santé.

Celý systém péče o zdraví je v Santé založen na působení 24 hodinové LINKY SANTÉ 1212. Tato nezastupitelná organizační součást systému umožňuje našim klientům co nejsnazší přístup ke všem našim službám prakticky jedním telefonním hovorem.

Naším cílem jsou spokojení klienti zbavení stresu před návštěvou lékaře, šetření času pacienta a v neposlední řadě přátelský a lidský přístup lékaře ke klientovi a nastolení rovnocennosti a důvěry mezi nimi.

Naši klienti se denně přesvědčují o kvalitě a spolehlivosti našich služeb po celé České republice.

Přijďte se přesvědčit i Vy.

Desatero společnosti Santé
 • Spokojenost - Hlavní prioritou Santé je spokojený klient.

 • Čas - Klient nemá čas čekat.

 • Informace - Klient má právo na pravdivé a včasné informace.

 • Dostupnost - Klientovi jsou veškeré služby k dispozici 24 hodin denně 365 dní v roce.

 • Svoboda - Klient má právo svobodně rozhodnout o doporučeném postupu péče nebo nesouhlasit s navrženými postupy.

 • Volba - Klient má právo si vybrat rodinného lékaře.

 • Organizace - Klient má právo přenechat organizaci péče odborníkům v Santé.

 • Diskrétnost - Klient má právo na maximální diskrétnost.

 • Odbornost - Klient má nárok na špičkovou odbornou úroveň péče.

 • Vstřícnost - Personál je připraven naslouchat Vašim problémům a vstřícně je řešit.

Stomatologická péče v Santé

Poskytuje kompletní stomatologickou péči pro dospělé a děti ve velmi komfortním prostředí. Nabízíme služby v oblastech estetické a záchovné stomatologie, strojové endodoncie, celokeramické náhrady zubů na počkání zhotovené pomocí CAD/CAM systému CEREC, bílé výplně všech druhů, ošetření přístrojem Ozonytron X, ošetření dentální hygienistkou včetně bělení zubů. Připravili jsme pro Vás možnost ortodontické terapie a implantologie.

CEREC

Slovo Cerec vzniklo složením počátečních písmen Chairside Economical Restoration of Esthetic Ceramics, což lze volně přeložit jako ekonomická výroba estetických keramických náhrad, přičemž hlavní předností Cerecu je možnost vyrobit zubní náhradu během jedné návštěvy pacienta.

Ošetření Cerecem má pro pacienta hned několik výhod:

 • úspora času, jelikož náhrady je možné zhotovit během jedné návštěvy pacienta v ordinaci a není proto nutné docházet vícekrát;

 • náhrady vyrobené z Cerecu jsou zhotoveny z keramických bloků špičkových vlastností, jak estetických, tak fyzikálních;

 • jelikož při práci s Cerecem jsou používány keramické materiály, jsou náhrady biokompatibilní a nehrozí tak negativní reakce organismu vůči použitým materiálům;

 • nejnovější postupy při výrobě bloků pro Cerec zajišťují vynikající estetické vlastnosti bloků a díky tomu přirozený vzhled náhrad;

 • dlouholeté zkušenosti a klinické studie zajišťují dlouhou trvanlivost zubních náhrad z Cerecu.

LINKA SANTÉ

Systém péče o zdraví je založen na působení 24hodinové LINKY SANTÉ, která se stará o pohodlí a čas našich klientů. Mimo jiné organizuje návštěvy u lékařů, sleduje termíny preventivní péče a očkování, umožňuje konzultace s lékařem a zdravotní sestrou po telefonu, zajišťuje návštěvní lékařskou službu na pracoviště či do domácnosti.

Tato nezastupitelná organizační součást systému umožňuje našim klientům co nejsnazší přístup ke všem našim službám prakticky jedním telefonním hovorem.

LINKA SANTÉ Vám zajistí a zorganizuje všechny aspekty zdravotní péče.

Ve dne v noci, 365 dní v roce – je stále po ruce ve všech otázkách péče o Vaše zdraví.

Individuální péče o klienty

Santé nemůže zabránit existenci nemocí. Můžeme Vám ale důkladnou preventivní péčí zaručit, že Vaše zdraví bude pevnější a choroby se Vám budou více vyhýbat. A pokud přesto budete potřebovat lékařskou péči, nabízíme Vám ji v nejvyšší kvalitě a pohodlí, prostřednictvím vlastních zdravotnických zařízení v Praze a ostatních smluvních zařízeních po celé ČR.

Chcete se stát klientem Santé?

Firemní klientela: Kocourková Dagmar DiS.,

Individuální klientela: Bc. Markéta Eliášová,

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Obrázky (12)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.