MUDr. Tomáš Rozvadovský

MUDr. Tomáš Rozvadovský

Žádné recenze
Ohodnotit
Rudoleckého 8 (ambulance), Znojmo, Jihomoravský kraj
MUDr. Tomáš Rozvadovský
MUDr. Tomáš Rozvadovský
Žádné recenze

Informace

MUDr. Tomáš Rozvadovský se narodil v roce 1967 v Karviné. V roce 1985 absolvoval gymnázium v Bohumíně a poté se přihlásil na Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kde v roce 1992 úspěšně dokončil studium oboru všeobecného lékařství. Po promoci nastoupil na chirurgické oddělení nemocnice ve Znojmě, kde působil jako sekundární lékař až do roku 2003. Mezitím v roce 1996 zdárně složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie, v roce 2001 pak v tomto oboru složil také atestaci II. stupně. Od roku 1996 do roku 2003 se účastnil stáží, na kterých se zaměřoval na laparoskopické operace dutiny břišní. V roce 2003 si otevřel soukromou chirurgickou praxi se specializací na onemocnění žil, tlustého střeva i konečníku. O rok později, v roce 2004, založil laserové centrum, které se zabývá kosmetologií a kosmetickou chirurgií za využití laseru. V roce 2006 získal pro toto laserové pracoviště akreditaci: „Akreditované pracoviště společnosti pro využití laserů v medicíně J. E. Purkyně.“

MUDr. Tomáš Rozvadovský se v současné době specializuje na oblast chirurgie, kde vykonává zákroky spojené s léčbou křečových žil, konečníku či tlustého střeva. Rovněž se zaměřuje na laserovou chirurgii a estetickou laserovou medicínu. Je držitelem několika cerifikátů, například v aplikaci botulotoxinu, karboxyterapie nebo výplňových materiálů, dále v provádění laserových operací křečových žil, operací hemeroidů či v používání několika laserových systémů.

Chirurgická a estetická ambulance MUDr. Tomáše Rozvadovského poskytuje komplexní chirurgickou péči a rovněž se specializuje na kosmetické zákroky, například na léčbu akné, jizev, trvalou redukci ochlupení či ošetření viditelných žilek. K léčbě i jiným výkonům se zde hojně využívají laserové metody. Zdravotnické zařízení nabízí příjemné prostředí, klid, je plně klimatizováno a kromě standardních zákroků a chirurgických ošetření je možné podstoupit také vysoce specializované zákroky za použití laserů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Obrázky (15)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.