MUDr. Jitka Vrtišková

MUDr. Jitka Vrtišková

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Janovského 48, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jitka Vrtišková
MUDr. Jitka Vrtišková
(6 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Publikační činnost

MUDr. Jitka Vrtišková je autorkou četných odborných prací a přednášek.

Lékařský dům vydává časopis nejen o estetické medicíně Charme podívejte se.

leden 2011

leden 2012

leden 2013

MUDr. Jitka Vrtišková pracuje přes 20 let na Klinice plastické chirurgie v Praze. Je jedním z největších specialistů na rozštěpové vady rtů a patra.

Při své praxi se také věnuje stážím. Má za sebou konference a stáže v USA, Německu, Finsku, Velké Británii a Brazílii, včetně stáže u profesora Pitanguyiho. Na jedné konferenci v USA se potkala s americkými lékaři, kteří jí nabídli, aby si poslala životopis a účastnila se tak výběru kandidátů na humanitární mise. A ačkoliv běžně chirurgy z jiných zemí nevybírají, MUDr. Jitka Vrtišková s nimi na humanitární cesty do Peru a Bolivie odjela.

Vzdělání a praxe
  • Absolventka FVL UK

  • Atestace ze všeobecné chirurgie a plastické chirurgie

  • 4 roky praxe na všeobecné chirurgii

Členství v odborných společnostech

MUDr. Jitka Vrtišková je členkou České lékařské komory, dále je Certifikovaným členem Společnosti estetické chirurgie JEP, členem Společnosti plastické chirurgie JEP, členem Chirurgické společnosti JEP, členem Mezinárodní společnosti plastické a rekonstrukční chirurgie – IPRAS.

Také se stala českou národní reprezentantkou programů EUROCLEFT a EUROCRAN.

MUDr. Jitka Vrtišková se prosadila v plastické chirurgii nejen v Čechách, ale také v zahraničí. Na techniky řešící rozštěp patra a rtu se zaměřila od samého počátku. Kromě běžné praxe se věnovala i výzkumným programům, které se zabívaly rozštěpy patra a rtů.

Na Oddělení plastické chirurgie nastoupila po mateřské a ihned se specializovala na řešení rozštěpů patra a rtů. Svou praxi získala pod vedením profesora Fáry a docentky Jaroslavy Hrivnákové.

Plastická chirurgie v Lékařském domě nabízí špičkové operatéry. Klientům nabízí komplexní péči a služby. Ke každému pacientovi přistupují individuálně a s maximální péčí. Důležitým posláním je, aby každý pacient odcházel s spokojený s výsledkem.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Platební metody:

  • PayPal

Recenze (6)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Operace rozštěpu patra

52 let blefaroplastika horních a dolních víček

Kompletní příběh (Operace očních víček):

Velké diky pani doktorce Jitce Vrtiškové z kliniky Veramedica za krásně provedenou blefaroplastiku.Jsem 10dni po vykonu, bez modřin, otoků a jizvičky jsou jen velmi málo patrné.Paní doktorka byla velice příjemná, všechno mi vysvětlila, poučila o poop...Číst dál

Operace dolních víček, Praha

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.