MUDr. Jitka Vrtišková

MUDr. Jitka Vrtišková

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Janovského 48, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Jitka Vrtišková
MUDr. Jitka Vrtišková
(6 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Publikační činnost

MUDr. Jitka Vrtišková je autorkou četných odborných prací a přednášek.

Lékařský dům vydává časopis nejen o estetické medicíně Charme podívejte se.

leden 2011

leden 2012

leden 2013

MUDr. Jitka Vrtišková pracuje přes 20 let na Klinice plastické chirurgie v Praze. Je jedním z největších specialistů na rozštěpové vady rtů a patra.

Při své praxi se také věnuje stážím. Má za sebou konference a stáže v USA, Německu, Finsku, Velké Británii a Brazílii, včetně stáže u profesora Pitanguyiho. Na jedné konferenci v USA se potkala s americkými lékaři, kteří jí nabídli, aby si poslala životopis a účastnila se tak výběru kandidátů na humanitární mise. A ačkoliv běžně chirurgy z jiných zemí nevybírají, MUDr. Jitka Vrtišková s nimi na humanitární cesty do Peru a Bolivie odjela.

Vzdělání a praxe
  • Absolventka FVL UK

  • Atestace ze všeobecné chirurgie a plastické chirurgie

  • 4 roky praxe na všeobecné chirurgii

Členství v odborných společnostech

MUDr. Jitka Vrtišková je členkou České lékařské komory, dále je Certifikovaným členem Společnosti estetické chirurgie JEP, členem Společnosti plastické chirurgie JEP, členem Chirurgické společnosti JEP, členem Mezinárodní společnosti plastické a rekonstrukční chirurgie – IPRAS.

Také se stala českou národní reprezentantkou programů EUROCLEFT a EUROCRAN.

MUDr. Jitka Vrtišková se prosadila v plastické chirurgii nejen v Čechách, ale také v zahraničí. Na techniky řešící rozštěp patra a rtu se zaměřila od samého počátku. Kromě běžné praxe se věnovala i výzkumným programům, které se zabívaly rozštěpy patra a rtů.

Na Oddělení plastické chirurgie nastoupila po mateřské a ihned se specializovala na řešení rozštěpů patra a rtů. Svou praxi získala pod vedením profesora Fáry a docentky Jaroslavy Hrivnákové.

Plastická chirurgie v Lékařském domě nabízí špičkové operatéry. Klientům nabízí komplexní péči a služby. Ke každému pacientovi přistupují individuálně a s maximální péčí. Důležitým posláním je, aby každý pacient odcházel s spokojený s výsledkem.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • Jiné

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Recenze (6)

5.0
6 Recenzí · 100 % doporučuje

Operace rozštěpu patra

Operace očních víček

52 let blefaroplastika horních a dolních víček

Kompletní příběh (Operace očních víček):

Velké diky pani doktorce Jitce Vrtiškové z kliniky Veramedica za krásně provedenou blefaroplastiku.Jsem 10dni po vykonu, bez modřin, otoků a jizvičky jsou jen velmi málo patrné.Paní doktorka byla velice příjemná, všechno mi vysvětlila, poučila o poop...Číst dál

Operace očních víček

Operace dolních víček, Praha

Abdominoplastika

abdominoplastika s paní doktorkou Vrtiškovou

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (3)

Korekce jizev

Dlouho jsem hladala lekare,ktery mi pomuze s korekci jizev.Jestli mohu doporucit,tak Fakultni nemocnici Kralovske Vinohrady MUDR.Jitka Vrtiskova.Je to lekar na pravym miste a uz se tesim na dalsi konzultaci.Letos v lednu jsem podstoupila prvni...

Číst dál
Odmítnutí operace nosu

Toto je poprvé, co hodnotím kohokoliv na internetu negativně. Byla velmi nespokojena s přístupem paní doktorky/kliniky. Byla jsem na konzultaci ohledně zmenšení nosu, paní doktorka nesdílela můj názor a odmítla operaci provést se slovy, ze by...

Číst dál

Obrázky (6)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.