Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

3 komentáře

Abdominoplastika u prim. Velikého

Pacient: Zlucie

Praha

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Zlucie. 98% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

27. 10. 2020 · Aktualizováno: 10. 9. 2023

Pro operaci jsem se rozhodla po velkém úbytku hmotnosti.Kliniku jsem vybírala dlouho a byla na několika konzultacích.Nakonec vybrala pana primáře Velikého a na operaci šla na kliniku Mediestik.Byla to nejlepší volba kterou jsem mohla udělat.Pan primář je profesionál jeho práce je perfektní a bříško je nádherné.Na klinice jsou všichni moc hodný a ochotný.Péče byla stoprocentní.Moc děkuji panu primáři a celému kolektivu.

3

Komentáře (3)

Dobrý den Zlucie, vítejte mezi námi!! 🥳
děkujeme, že jste se s námi podělila o své zkušenosti a hlavně za doporučení pana doktora 😊
Jak dlouho jste po operaci??
Odpovědět
Jsem 14 dní po operaci a opravdu pana doktora Velikého a kliniku Mediestik doporučuji
Odpovědět
Ahoj Zlucie,
nechtěla byste přihodit fotku? Už máte jizvy zahojené, je to tak?
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Skvělý přístup

V pondělí jsem podstoupila na klinice na Hluboké zvětšení prsou - výsledek nemůžu ještě přesně zhodnotit, ale co můžu zhodnotit a to pouze kladně je přístup jak pana doktora Mudr. Kuriala, tak celého personálu, který je naprosto úžasný. Cítila...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína