MUDr. Veronika Flášarová

MUDr. Veronika Flášarová

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Vinohrady 841/8a, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Veronika Flášarová
MUDr. Veronika Flášarová
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Veronika Flášarová v roce 1999 úspěšně odpromovala na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Ihned po promoci nastoupila na I. dermatovenerologickou kliniku Fakultní nemocnice u Svaté Anny v Brně, kde působila jako sekundární lékařka, také lékařka Lymfologické a flebologické ambulance až do roku 2006. Mezitím, v roce 2002, zdráně složila atestaci I. stupně v oboru dermatovenerologie. O tři roky později, v roce 2005, v tomto oboru získala také atestaci II. stupně. Od roku 2007 se věnuje privátní praxi se zaměřením na oblast dermatovenerologie. Od České lékařské komory obdržela licenci pro výkon odborného zástupce, poskytování poradenství a výkon soukromé praxe v oboru dermatovenerologie. Má za sebou řadu různých kurzů, například se zaměřením na léčbu lymfedému, estetickou dermatologii nebo varixy dolních končetin a chronickou žilní nedostatečnost. Aktivně publikuje v odborné literatuře, zaměřuje se i na přednášky. Je držitelkou cerifikátu pro aplikaci chemického peelingu a členkou hned několika odborných organizací.

Dnes zastává MUDr. Veronika Flášarová funkci vedoucí lékařky na DERMI, s.r.o kde se aktuálně specializuje zejména na estetickou dermatologii, korektivní dermatologii, lymfologii, kosmetologii a flebologii.

Dermatologická klinika DERMI, s.r.o. se nachází v Brně. Blíže se zaměřuje na estetickou dermatologii, součástí je také kožní ambulance nebo plastická chirurgie. V těchto směrech poskytuje klinika nepřeberné množství výkonů, zákroků a operací. Estetická dermatologie nabízí omlazení, zpevnění pleti, redukci vrásek, epilaci, odstranění žilek, dále výrůstků, mateřských znamének či pigmentace. Je zde poskytována také péče o problematickou pleť. Kožní ambulance se specializuje přímo na kožní choroby, léčbu žil nebo poruchy lymfatického systému. Plastická chirurgie poskytuje zákroky v obličejové části a liposukci. Součástí je také lékarna. Klinika DERMI je moderní ve všech směrech. Samozřejmostí je zejména individuální přístup ke každému klientovi.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Jizvičky v dekoltu mizí
U paní doktorky Flášarové jsem byla na frakčním CO2 laseru a co musím opravdu pochválit, tak to je velmi příjemné prostředí a přístup celého personálu. Byla jsem mile překvapena. A zákrok stál nakonec méně, než jsem původně očekávala.

Obrázky (6)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.