MUDr. Eva Harapátová - MEDICOM Clinic

(15 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Spálená 14, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 5136005166
MUDr. Eva Harapátová - MEDICOM Clinic
(15 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Eva Harapátová Vzdělání

MUDr. Eva Harapátová absolvovala v roce 1991 I. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. O čtyři roky později, v roce 1995, úspěšně složila atestační zkoušku I. stupně z oboru dermatovenerologie. V roce 1999 získala v tomto oboru také atestaci II. stupně. Ve stejném roce pak obdržela od České lékařské komory licenci. Je držitelkou certifikátu pro aplikaci kožních výplňových materiálů, botulotoxinu a certifikátu pro výkon chemického peelingu. Pravidelně navštěvuje kongresy a jiné vzdělávací akce, které se orientují na estetickou medicínu. 

Pracovní zkušenosti

Po promocích nastoupila na Kožní kliniku na Karlově náměstí v Praze, kde zůstala až do roku 1996. Od roku 1996 do roku 1999 působila v Okresním ústavu národního zdraví a ve Sdruženém ambulantním zařízení v Praze. Od roku 1999 provozuje vlastní soukromou praxi Medika Praha, kde se kromě estetické medicíny zabývá i problematikou lymfatického systému lidského těla (lymfologií).

Na soukromé klinice MEDICOM CLINIC působí paní doktorka od r. 2012 jako korektivní dermatoložka, a to jak v Praze, tak v Ústí nad Labem.

Zahraniční praxe

MUDr. Eva Harapátová absolvovala také několik zahraničních stáží. V roce 1994 navštívila Ženevu ve Švýcarsku, kde se v soukromé dermatologické praxi zabývala zejména korektivní dermatologií. O rok později, v roce 1995, navštívila Toronto v Kanadě. Zde pracovala na dermatovenerologickém lůžkovém oddělení ve státní nemocnici. A v letech 2004 a 2005 působila v Lyonu ve Francii, kde se v tamější státní nemocnici věnovala oblasti lymfologie a korektivní dermatologie. 

Odborná školení

Lékařka má za sebou odborná školení z oblasti laserové terapie, korektivní dermatologie, také lymfoterapie (manuální lymfodrenáž) a permanentního make-upu. Je držitelkou certifikátu pro aplikaci botulotoxinu a dalších výplňových materiálů.                                                                                                                                                            

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • Jiné

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Hlavní zákroky

Dermatologie

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Plastická chirurgie

Recenze (15)

5.0
15 Recenzí · 100 % doporučuje

Opravdu jen samá superlativa! Děkuji za vše.

Byla jsem velmi spokojena s přístupem paní doktorky a nyní jsem spokojena i s výsledkem. Mohu jen doporučit.

Skvely servis, od zacatku do konce - podpora celeho procesu, objasneni, upresneni, odpovedi na dotazy. Velice mily personal, skvela lekarka.

Botulotoxin

Skvělý přístup při odstranění vrásek

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (6)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (4)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (6)

Otok pod očima po aplikaci Dysportu do čela
Odpověď odborníka · 24. 2. 2014
Dobrý den, otok dolních víček není možný po aplikaci Dysportu do oblasti čela.Domnívám se, že se jedná o otok po probdělých nocích.Měla byste absolvovat kontrolu u aplikujícího lékaře. S pozdravem Harapátová Eva
Špatně udělaný makeup obočí
Odpověď odborníka · 28. 7. 2008
Dobrý den, opravdu je mi líto,ale nelze jednoznačně poradit,když to nevidím.Počkejte ještě tak 14 dní,mohlo by ještě něco odpadnout.Pěkný den.MUDr.Harapátová-Praha
Bradavice na chodidle
Odpověď odborníka · 23. 6. 2008
Dobrý den,bradavice je možné odstranit několika způsoby-dle lokality,typu bradavice.Takže na tento dotaz není zcela jednoznačná odpověď.Je ale možné se objednat ke kontrole. Pěkný den Dr.Harapátová
Botox na celý obličej-cena
Odpověď odborníka · 23. 6. 2008
Dobrý den,botox lze aplikovat na celý obličej,ale cena se odvíjí od hloubky a délky vrásek.Tudíž od množství botoxu.Toto lze definitivně určit až po konzultaci. Pěkný den. Dr.Harapátová

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.