Villa Clinic

Villa Clinic

(3 Recenze) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Mánesova 272, Domažlice, Plzeňský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Villa Clinic
Villa Clinic
(3 Recenze) ·100% doporučuje

Informace

  • 2107 návštěv profilu

Péče o zachování mladistvého vzhledu se stává běžnou součástí našich životů a díky nejmodernějším technologiím je stale více dostupná. Naší maximální snahou je Vaše spokojenost.

Individuálním přístupem, odborností a kvalitou se snažíme vycházet maximálně vstříc Vašim přáním.

Villa Clinic

navazuje na činnost předchozí kliniky estetické medicíny. V krásných prostorech prvorepublikové vily na Mánesově ulici v Domažlicích poskytuje komplexní péči zaměřenou na oblast korektivní dermatologie, estetické medicíny, laserové dermatologie a přístrojové kosmetiky.

Pro zařízení je charakteristické nejmodernější technologické vybavení, stejně jako používání kvalitní lékařské dermokosmetiky. Díky tomu je možné mnoho problémů vyřešit neinvazivní cestou.

O klienty pečuje zkušený lékařský tým: MUDr. Tereza Lodrová, MUDr. Milan Kuneš a MUDr. Miloš Ondruš. Mnohá ošetření provádějí také naše usměvavé sestřičky a dermatokosmetičky.

Mezi problémy, které pomáháme klientům řešit patří např. povislá oční víčka, kožní znaménka a výrůstky, nadměrná pigmentace a mnohé další.

Naším cílem je péče k zachování Vašeho mladistvého vzhledu díky našim zkušeným odborníkům, s použitím těch nejmodernějších technologií. To vše v příjemném prostředí a s individuálním přístupem.

Vycházíme vstříc Vašim přáním.

Podle Vašeho požadavku, proběhne první konzultace s některým z našich lékařů nebo členů odborného personálu. Sdělte nám Vaše přání a předchozí zkušenosti a společně pak nastavíme cestu za Vaším novým, krásnějším JÁ.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (3)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Spokojenost ve všech směrech 👍 děkuji za pomoc

39let, mikrojehličková radiofrekvence

Požádejte: Villa Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (1)

Laserová epilace Amaryllis Domažlice
Paní Veronika, je skvělá. Její milé vystupování a lidský přístup je současně velmi profesionální. Jsem moc ráda, že jsem v její péči. Klinika má také velmi příjemnou paní recepční. Prostředí je čisté a pěkné.

Obrázky (7)

Požádejte: Villa Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!