Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
 • 38 odpovědí
 • 1 Like

doc. MUDr. Libor Paša Ph.D.

Traumatologie Brno
 • 100% do 1 dne 1
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
  doporučení
  od kolegů

Napište nám

Recenze (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás doc. MUDr. Libor Paša Ph.D. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


doc. MUDr. Libor Paša Ph.D. již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 2.3.2012
Spokojený/á     

Zákrok som nepodstúpila nakoľko bývam v Slovenskej republike, ale odpoveď na moju otázku bola postačujúca, rýchla a pomohla mi pri ďalšej liečbe môjho syna po úraze. Ešte raz ďakujem a prajem veľa spokojných pacientov.

Anonym

Anonymous 3.2.2012
Spokojený/á     

Byla jsem velice spokojena s odpovedi na muj dotaz ohledne kolena,take me udivila rychlost odpovedi na muj banalni dotaz,jeste jednou vrele dekuji.Hrubesova Marie

Doporučení kolegů

Profil - doc. MUDr. Libor Paša Ph.D. - Traumatologie Brno

Motto:

mnoho zdravotních problémů je řešitelných...

Více o lékaři

Doc. MUDr. Libor Paša, Ph.D.

Doc. MUDr. Libor Paša, Ph.D. patří mezi vysoce hodnocené odborníky v dané problematice.

Se svým týmem Kliniky traumatologie Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Úrazové nemocnici v Brně, ale i v privátní praxi Sport.medica, s.r.o., řeší často velmi složité případy pacientů s akutními úrazy ...

Vědecká činnost

Hlavní řešitel projektu "Řešení nestabilit kolenního kloubu artroskopicky prováděnou plastikou vazů pomocí allogenních štěpů“. Grant IGA MZ ČR, 3928-3. Závěrečná zpráva str. 1-41, 3/2000. V současné době je tato metodika propracována a je používána na mnoha pracovištích v ČR, Slovensku i dalších zemích.
Hlavní řešitel projektu „Allotransplantace menisku“. Grant IGA MZ NR 8190-3, Závěrečná zpráva str. 1-89. V současné době je Klinika traumatologie LF MU v Brně jediným pracovištěm v ČR, kde je tato metoda zpracována a úspěšně ve větší míře realizována.
Spoluřešitel projektu „Léčba hlubokých defektů chrupavky kolene a hlezna pomocí autologní transplantace chondrocytů“. Grant IGA, 3461–3. Závěrečná zpráva s. 1–48, 1999.
Spoluřešitel projektu „Řešení hlubokých chondrálních defektů kolena kombinací mozaikové plastiky a autologně kultivovaných chondrocytů na nosiči – prospektivní studie“. Grant IGA MZ ČR 5972-3. Závěrečná zpráva s. 1-57, 2003. Metodika aplikace kultivovaných chondrocytů je používána u rozsáhlých defektů chrupavky nosných kloubů (nad 3-4cm2), kde není možné používat jinou metodu.
Spoluřešitel projektu „Nitrodřeňová osteosyntéza zlomenin distálního femuru retrográdním hřebem“. Grant IGA MZ ČR 3927-3. Závěrečná zpráva str. 1 - 44, 3/2000
Spoluřešitel projektu „Diferencovaný přístup ošetřování akutních ruptur předního zkříženého vazu.“ Grant IGA MZ ČR ND 6061/3. Závěrečná zpráva 2003.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Dupuytrenova kontraktura
Léčba křečových žil (varixů)
Odstranění ganglionu
Syndrom karpálního tunelu

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Traumatologie Brno
Adresa
Viniční 235
1. patro polikliniky
615 00 Brno
Česká republika