doc. MUDr. Libor Paša Ph.D.

doc. MUDr. Libor Paša Ph.D.

Žádné recenze
Ohodnotit
Viniční 235, Brno, Jihomoravský kraj
doc. MUDr. Libor Paša Ph.D.
doc. MUDr. Libor Paša Ph.D.
Žádné recenze

Informace

MUDR. Libor paša získal vzdělání na Lékařské fakultě J.E.Purkyně v Brně. Studoval zde roku 1978 až 1984 a za tu dobu dvakrát reprezentoval republiku ve vědeckých tématech. Atestace prvního stupně složil 3 roky po promoci a druhý stupen atestace z chirurgie splnil roku 1992. Také má atestaci z traumatologie z roku 1996. Má licence od České Lékařské komory v oboru chirurgie a traumatologie. Odbornou praxi má velice rozsáhlou. Začínal jako lékař na chirurgickém oddělení Nemocnice s poliklinikou Ivančice, kde byl té doby primář MUDr. Richard Kania. Poté se stal vedoucím lékařem traumatologie v Úrazové nemocnice v Brně. Byl také primář na traumatologii Lékařské fakulty MU v Úrazové nemocnici, kde je nyní přednosta. Pět let byl lékařem basketbalového klubu mužů také v Brně. Roku 2005 až 2009 byl lékařem basketbalové reprezentace žen v České republice. Stal se jednatelem soukromého zařízení Sport.medica, s.r.o. Je také lékař basketbalistek v Brně s názvem týmu Žabiny. Co se týče praxe v jeho oboru začínal jako asistent na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Na prestižních celosvětových akcích vyučoval v kurzech artroskopické operace. Vyučoval lékaře v oboru traumatologie a vzdělává je jak správně ošetřovat úrazy v tomto oboru. Měl spoustu přednášek na kongresech po celém světě. Také organizuje kongresy a kurzy. Doposud získal také spousta ocenění jako například Cenu Jacques Duparca v Helsinkách roku 2003. V zahraničí měl za své působení několik stáží. Roku 1991 vyjel do Německa na Univerzitu Kiel, poté roku 1996 navštívil Unfallchirurgie AKH ve Vídni v Rakousku a roku 2003 Orthopedic Dep., Univerzita Ghent v Belgii. Je také velice aktivní na přednáškách a kongresech po celém světě. MUDR.

Libor paša se specializuje na traumatologii a chirurgii. Důležité jsou jeho nové zavedené metody jako například nestabilita kolenního kloubu artroskopicky prováděnou plastikou vazů pomocí allogenních štěpů. Řeší problémy jako jsou Allotransplantace menisku, léčí hluboké defekty chrupavek pomocí autologní transplantace chondrocytů a zabývá se mnoho podobnými případy. Také zavedl nové operační metody jako jsou rtroskopické rekonstrukční operace velkých kloubů a miniinvazivní stabilizace periartikulárních zlomenin. Dále také přidal ruku k dílu při zavedení artroskopie kyčelního kloubu, artroskopicky asistované stabilizace zlomenin patní kosti. Transplantace allogenního štěpu amenisku. Aplikuje kultivovaný chondrocyt u defektů chrupavek a artroskopicky asistovaná repozice a stabilizace zlomenin tibiálního plata.

Klub Sport.medica, s.r.o. vznikla v roce 2004. Hlavní důvod vzniku byl, aby se ošetřilo co nejvíce pacientů které trápí zdravotní problémy a státní zařízení pro ně nemá kapacitu. Cílem všech našich zaměstnanců je více osobní komunikace. Samozřejmostí je vysoká úroveň péče o pacienta. TÝM doc. MUDr. Libora Paši, Ph.D. se skládá z odborníků jako je primář MUDr. Tomáš Kočiš, traumatologové MUDr. Ján Kužma, MUDr. Tomáš Pavlacký, MUDr. Jan Trávník, MUDr. Vladimír Krass, Ph.D., chirurg MUDr. Mario Bertoli, ortopedi MUDr. Radim Herůfek, MUDr. Josef Prokeš, MUDr. Zdeněk Brodecký, anesteziologové MUDr. Helena Ondrášková PhD., MUDr. Lukáš Vyorálek, Bc. Michal Indruch a fyzioterapeutové Mgr. Radka Pašová, Bc. Iva Suková, Kateřina Bazalová, Mgr. et Bc. Michaela Žváčková a další.

Od června 2014 máme vybudovány ambulance v prvním patře v poliklinice Viniční 235 v Brně v Židenicích. Domluvit vše potřebné lze na telefonním čísle +420 702 091 639. A nebo napište přímo panu doktorovi na email libor.pasa@sport-medica.cz.

MUDR. Libor paša je členem v České chirurgické společnosti ČLS JEP, České lékařské komoře a člen ve vědeckých společnostech jako jsou Česká společnost úrazové chirurgie, Česká společnost pro ortopedii a traumatologii, Společnost pro sportovní traumatologii a artroskopii a dalších.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.