WB - Aesthetics s.r.o.

WB - Aesthetics s.r.o.

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Bezdružická 274, Planá u M.Lázní, Plzeňský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
WB - Aesthetics s.r.o.
WB - Aesthetics s.r.o.
(1 Recenze)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

WB-Aesthetics je klinika plastické chirurgie v Plané u Mariánských Lázní působící na trhu již od roku 2013. Tým kliniky se však estetickým zákrokům věnuje ještě delší dobu, od roku 2010. WB-Aesthetics má dispozici nejen tým odborníků s mnoha zkušenostmi a moderně vybavenými operačními sály, ale též pohodlnou lůžkovou částí, aby mohla poskytovat služby toho nejvyššího standardu. Tým lékařů dbá především na vstřícnost a ochotu vůči pacientovi, ale i absolutní diskrétnost, což zajišťuje důvěru ve vztahu pacient-lékař.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Klinika WB-Aesthetics nabízí plastické operace v oblasti obličeje, prsou i těla. Mezi zákroky prováděných na obličeji patří rhinoplastika (plastická operace nosu), blefaroplastika (plastická operace očních víček) a otoplastika (operace odstátých boltců). Dále zde můžete podstoupit několik metod liftingu obličeje, například Silhouette-lift za pomoci závěsných nití, facelift či miniinvazivní niťový lifting s názvem Artlift. Mezi zákroky v oblasti prsou patří klasická augmentace, modelace prsou, ale i zmenšení prsou. Ze zákroků prováděných v ostatních oblastech těla je možno zmínit abdominoplastiku, plastickou operaci paží nebo liposukci.

Naše ordinace

Na klinice WB-Aesthetics působý tým erudovaných lékařů, kteří se účastní stáží i pracovních pobytů v zahraničí, aby mohli svým zákazníkům nabízet moderní zákroky, které jdou se světovými trendy. Mezi specialisty plastické chirurgie patří:

  • MUDr. Miloš Križko
  • MUDr. Martin Šimkanin
  • MUDr. Csaba Tóth
  • MUDr. Miroslav Dolejš

Personál kliniky WB-Aesthetics dále zahrnuje zkušené anesteziology a tým zdravotních sester.

Lokalita

Klinika WB-Aesthetics se nachází v Plané u Mariánských Lázní v budově SWISS MED CLINIC. Recepci naleznete ve druhém patře a na nezávaznou konzultaci se můžete objednat přes formulář na webových stránkách společnosti, ale i telefonicky či e-mailem. Klinika SWISS MED CLINIC disponuje akreditací dle SAK a certifikátem ISO 9001. Mimo to získala opakovaně druhé místo v pořadí nejlepších nemocnic vyhodnocených pacienty v České republice.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

jan75

Spolupracuje s

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.