Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

18. 10. 2017 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Přirozené čtyřky :-)

Stojí to za to
Průměrná cena: 60.700 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Přirozené čtyřky :-)

U pana doktora jsem podstoupila zvětšení prsou (augmentaci). Rozhodovala jsem se asi 14 dní, protože nejsem čtenář internetových diskuzí a jsem zastáncem hesla "Co se má stát, tak se stane". Nakonec jsem ale hrozně ráda, že mi osud do cesty připletl kontakt na pana doktora Procházku. Velmi vstřícný, osobní a příjemný přístup během konzultací, takže ve výsledku jsem si více bála, když mi trhali osmičky. Čtyřky byly v pohodě:-))))). Pan doktor je velký profesionál, výborný člověk - s lidským chováním, žádný "Zentiva" doktor, který Vám vnucuje zaručené produkty, aby byl pak na semináři v Emirátech (mazejte olejíčkem nebo sádlem). Výsledný efekt je velmi přirozený a jsem strašně spokojená. Moc doporučuji a jabadadúúúúúúúúúúúú pushupky jsou v koši.

2

Komentáře (2)

Ahoj. Nepřidala by jsi fotku? Kolik jsi si nechala dát ml a jaký typ implantátu?
Odpovědět
Ahoj.Prosim, jak dlouho trvalo objednání od zavolání na konzultaci a potom na operaci?Dekuji
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Výsledek vypadá přirozeně

Před cca třemi týdny jsem absolvovala zvětšení prsou aquafillingem. Je mně 52 let a moje prsa byly po dlouhou řadu let mým handicapem, který jsem však nedokázala nikterak řešit. Pak jsem však na webových stránkách objevila tuto metodu a odhodlala...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.