Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

13. 3. 2017 · Aktualizováno: 1. 10. 2023

Na rázové vlně jsem byl teprve 7.3.2017

Stojí to za to
Průměrná cena: 2.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Na rázové vlně jsem byl teprve 7.3.2017

Na rázové vlně jsem byl teprve 7.3.2017 takže zatím nevím,jestli to pomohlo.Mám ostruhu patní kosti a nešlo s tím už skoro ani chodit,jak to bolelo.Absolvoval jsem i ultrazvuk,ale bez úspěchu,proto jsem zvolil rázovou vlnu,tak uvidím,za jak dlouho to přestane bolet.

5

Komentářů (5)

Kofolo a po kolika sezeních by to cca mělo zabrat?
Odpovědět
Ahoj Luci,doktor říkal,že jen jedno.Mohl bych chodit víckrát a za sezení platit 600kč,ale pak bych zaplatil ve finále víc a výsledek by nemusel být tak účinný.proto jsem zaplatil 2000kč,ale mám klid.Pár týdnů potrvá,než to zmizí a pak uvidím.V dubnu jdu na kontrolu a uvidím,jak na tom budu.
Odpovědět
tak pak dejte určitě vědět! :-) děkuji
Odpovědět
Rázovou vlnu jsem podstoupil 7.3.2017 s ostruhou patní kosti.Na kontrolu jsem měl jít 12.4.2017, ale stal se mi 10.4.2017 pracovní úraz na druhé noze a nemohl jsem na kontrolu dojít,tak jsem se přeobjednal.Jinak pata sem tam bolí,ale už né tolik,jako před tím,takže už to asi zabralo.Doufám,že už tam nic nemám.
Odpovědět
na kontrole jsem byl 2.5.2017,protože jsem si dva dny před kontrolou,ktrerá měla být v dubnu udělal na druhé noze zranění a nemohl na kontrolu přijet.Tak jsem se přeobjednal a na kontrole mi dr.Mostera řekl,že už tam témeř nic nemám,že ostruha zmizela a předepsal mě antibiotika na zánět na tu patu.Sem tam ještě cítím malou bolest,ale jen večer,přes den nic.Maximální spokojenost.Děkuju.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
43 let, Estetická rázová vlna na celulitidu

V průběhu ledna, února a začátku března jsem podstoupila ošetření estetickou rázovou vlnou, a to na stehnech, hýždích (6 terapií) a břichu (4 terapie). Paní doktorka Šochová je velice příjemná a vstřícná, opravdový profesionál, ochotně mi zodpověděla...

Číst dál
Rázová vlna místo dovolené

I když jsem veliká sportovkyně, snažím se jíst vhodně a pít dostatečně, tak mě trápí celulitida, která je bohužel u mě dědičná. Jediné, co mi na to pomohlo, byla rázová vlna. Moc se mi líbilo, že po každém ošetření "zbíječkou" se nohy mohly...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.