Na rázové vlně jsem byl teprve 7.3.2017

kofola

Na rázové vlně jsem byl teprve 7.3.2017
takže zatím nevím,jestli to pomohlo.Mám ostruhu patní kosti a nešlo s tím už skoro ani chodit,jak to bolelo.Absolvoval jsem i ultrazvuk,ale bez úspěchu,proto jsem zvolil rázovou vlnu,tak uvidím,za jak dlouho to přestane bolet.

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5
Lucie

Kofolo a po kolika sezeních by to cca mělo zabrat?

Zobrazit odpovědi 4
kofola

Ahoj Luci,doktor říkal,že jen jedno.Mohl bych chodit víckrát a za sezení platit 600kč,ale pak bych zaplatil ve finále víc a výsledek by nemusel být tak účinný.proto jsem zaplatil 2000kč,ale mám klid.Pár týdnů potrvá,než to zmizí a pak uvidím.V dubnu jdu na kontrolu a uvidím,jak na tom budu.

Reakce na kofola
Lucie

tak pak dejte určitě vědět! :-) děkuji

Reakce na Lucie
kofola

Rázovou vlnu jsem podstoupil 7.3.2017 s ostruhou patní kosti.Na kontrolu jsem měl jít 12.4.2017, ale stal se mi 10.4.2017 pracovní úraz na druhé noze a nemohl jsem na kontrolu dojít,tak jsem se přeobjednal.Jinak pata sem tam bolí,ale už né tolik,jako před tím,takže už to asi zabralo.Doufám,že už tam nic nemám.

Reakce na kofola
kofola

na kontrole jsem byl 2.5.2017,protože jsem si dva dny před kontrolou,ktrerá měla být v dubnu udělal na druhé noze zranění a nemohl na kontrolu přijet.Tak jsem se přeobjednal a na kontrole mi dr.Mostera řekl,že už tam témeř nic nemám,že ostruha zmizela a předepsal mě antibiotika na zánět na tu patu.Sem tam ještě cítím malou bolest,ale jen večer,přes den nic.Maximální spokojenost.Děkuju.

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

zdenekspain 18.11.2016
Spokojený/á

Doktor Nedělka neslibuje nemožné,ale při rázové terapii ostruhy na patě mi po třech seancích pomohl,tak že jsem měl na 10 let pokoj.A poradí i jaký typ bot či podpatěnek nosit.Bohužel se mi to ozvalo znovu a tak se na ně... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí