MUDr. Michaela Večeřová

MUDr. Michaela Večeřová

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Šrobárova 1150/50, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Michaela Večeřová
MUDr. Michaela Večeřová
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Michaela Večeřová v roce 1997 úspěšně absolvovala studium všeobecného lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. O tři roky později, v roce 2000, zdárně složila atestační zkoušku I. stupně v oboru všeobecná chirurgie. Za dalších pět let, v roce 2005, složila také specializační atestační zkoušku v oboru plastická chirurgie.

Záhy po promocích, ve stejném roce, nastoupila na chirurgické oddělení do Městské nemocnice v Neratovicích, kde zůstala do roku 2000. Od roku 2000 do roku 2001 působila na Klinice popáleninové medicíny ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. V letech 2001 až 2008 zde pracovala také na Klinice plastické chirurgie, kam se v roce 2013 vrátila a působí zde až do dnešní doby. V současnosti je také součástí týmu lékařů na Prémiové klinice plastické chirurgie Premier Clinic a rovněž na Klinice estetické a plastické chirurgie Be Elite Clinic v Praze.

Během svého působení absolvovala několik odborných zahraničních stáží. Již v prosinci roku 2003 se zúčastnila studijního pobytu na oddělení plastické chirurgie v New York University Hospital, kam se opět vrátila v dubnu roku 2008 a zůstala do května téhož roku. O rok později, v dubnu roku 2009, absolvovala odbornou stáž na oddělení plastické chirurgie Columbia University Hospital v New Yorku.

Lékařka je členkou Společnosti plastické chirurgie a samozřejmě také České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně.

MUDr. Michaela Večeřová je mezinárodně uznávaným a atestovaným plastickým chirurgem s více než dvacetiletou praxí v oboru a působností u nás v České republice i v zahraničí (převážně USA).

Ve své praxi se zaměřuje především na oblast plastické chirurgie, ale i estetické medicíny. Mezi nejčastěji prováděné zákroky se řadí například šetrné liposukce Apolex, Bodyjet a MicroAire, abdominoplastiky (plastické operace břicha), operace prsou (zvětšení, zmenšení a modelace) či výkony prováděné v oblasti obličeje.

MUDr. Michaela Večeřová se aktivně věnuje přednáškové, ale i publikační činnosti v odborné literatuře.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje

S lepším přístupem lékaře jsem se nikdy nesetkala. Příjemná, hodná a profesionální. Jsem naprosto spokojená a nevolila bych jinak.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.