Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!
barty

Abdominoplastika stále volná kůže

Barty · Vytvořeno: 17. 3. 2021 · Aktualizováno: 24. 3. 2021

Dobrý den jsem 4týdny po plastice břicha. V předklonu je kůže volná, skrabatělá jak dlouho po operaci bude břicho ve finálním tvaru? A “přilepí” se mi ještě nebo bude volná? Můj dr mi řekl že neví. děkuji za informace

3 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
 • MUDr. Matúš Baran MBA

  MUDr. Matúš Baran MBA

  24. 3. 2021 ·

  14 odpovědí

  Dobrý deň.
  Koža ani po abdominoplastike nemusí byť v určitých polohách úplne vypnutá. Počkajte na finálny výsledok ešte niekoľko mesiacov. Potom sa možte poradiť s lekárom.
  Pekný deň prajem.
  Mudr. Matúš Baran, MBA

 • Dobrý den,
  souhlasím. Abdominoplastika odstraňuje přebytečnou povolenou kůži a kožní převisy. Kůže v některých polohách nemusí být zcela vypnutá.

  S pozdravem
  MUDr. Martin Molitor

 • MUDr. Helena Singerová

  MUDr. Helena Singerová

  23. 3. 2021 ·

  169 odpovědí

  Dobrý den,
  kůže po abdominoplastice nemůže být vypnutá v každé poloze, vypnutá je pokud stojíte, pak se samozřejmě trochu zkrabatí a přizpůsobí poloze těla.
  Tako operace je prováděna, aby byl odstraněn nadbytek kůže, kůže se vypíná tak, aby se jizva mohla zahojit, pokud by byla jizva pod přílišným tlakem, mohla by se otevřít
  S pozdravem
  MUDr. Helena Singerová
  Plastický chirurg, Praha

Najít další otázky

Podobné dotazy

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.