Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vyplnění glabely - mám vůbec šanci?

Ava935983
Ava935983
28. 7. 2021 · Poslední odpověď: 11. 8. 2021

Dobrý den, je mi 43 let, mám za sebou náročné stresové období a bohužel velmi výrazné vrásky (mracivky). Je vůbec šance, je zminimalizovat? Kuzi kolem mám velmi volnou (vytahanou). Předem dekuji za váš čas a rady

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobry den,
zdravim Vas.Jste mladá - a ve Vašem věku je možností ošetření hned několik - kromě klasckého použití minidávek botulotoxinu.
Budete-li mít zájem o ošetření na základě individuální konzultace, můžete se objednat už na tento měsíc.
Srdečně
MUDr Ludvika Záhořová,
Poliklinika Na Národní, Praha 1
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
CAN CLINIC
Praha . 11. 8. 2021
Dobrý den, šance zjemnit vrásku v oblasti glabely samozřejmě je. V kombinaci botulotoxinu, kyseliny hyaluronové či mononití Vám můžeme pomoc. Jaké zákroky bychom zvolili ve vašem případě bychom se rozhodli až po osobní konzultaci, kdy navrhneme nejlepší možnost právě pro Vás, aby jste byla s výsledkem spokojená.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
CAN Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
šance určitě je ideálně kombinace botulotoxinu aby se vráska zmírnila a více neprohlubovala a výplně.

S pozdravem

MM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lenka Ottová
Šumperk . 4. 8. 2021
Dobrý den,
Souhlasím s kolegy a vše návrhy na ošetření jsou výborné. Jsou různé způsoby řešení a který je nejvhodnější pro vás je lépe řešit na osobní konzultaci. Šance je vždy.
s přáním hezkého dne, Ottlens
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 3. 8. 2021
dobrý den, určitě bude možné vrásky ovlivnit. Já bych doporučil nejprve ošetření botulinem, poté po cca 2 měsících přidat výplň kyseliny hyaluronové. Případně pak ještě mezonitě. Uvidíte, že se vráska krásně srovná, ale je to jistý proces, není to ze dne na den (vráska se vytvářela roky a desetiletí a její léčba potrvá několik měsíců) S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 2. 8. 2021
Dobrý den,
výplně na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové by mohly pomoci. Je ovšem nutná osobní konzultace a vyšetření. Na základě vyšetření doporučíme nejvhodnější postup.

S pozdravem
MUDr. Zuzana Macková
Klinika YES VISAGE
Ocino s.r.o.
Žádné recenze
Brno . 29. 7. 2021
Dobrý den, pokud jsou vrásky již v oblasti glabely výraznější, botox samotný nebude stačit, lepšího výsledku se dosáhne v kombinaci s vyplní - kyselinou hyaluronovou.
Nedokážu posoudit vámi popsané vytahání kůže, zde lze v určitém stupni pomoci níťovým liftingem.
S pozdravem Jana Matušová
Ocino s.r.o.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Výplně vrásek při rosacee

Hned
Hned
9. 3. 2020 · Poslední odpověď: 12. 3. 2020

Dobrý den, trpím lehkou rosaceou. Chtěla bych vyplnit tváře.Možná i mini lifting.Zdravotně jsem na tom velmi dobře a žádnými alergiemi netrpím.Ztratila jsem pevnost spodní části obličeje, mám propadlé tváře po ztrátě hmotnosti.Děkuji

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
asi vás nepřekvapí, že vám všichni budeme psát, že vás chceme vidět...záleží totiž na stavu vaší pleti a vašem očekávání. Lehká rosacea není kontraindikací k zákrokům, která požadujete.Důležité bude jejich pořadí, aby efekt byl ten, který očekáváte a na který se těšíte. Proto vás potřebujeme vidět, abychom probrali vaše priority.
Na ztrátu pevnosti spodní části obličeje existuje více metod, dají se i kombinovat - k umocnění efektu, propadlé tváře se také dají doplnit...
V případě zájmu nás kontaktujte.
S pozdravem
MUDr. Milena Vojtíšková
**********
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 2. 2013
Korekce jizev
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 11. 2017
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 8. 2009
Botulotoxin
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 1. 2024
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 11. 2019
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi