Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 111 odpovědí
  • 1 Like

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Dr Samer Asad a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Dr Samer Asad

Uvítání

MUDr. Samer Asad je zkušeným lékařem, který se věnuje oboru gynekologie a porodnictví. V současnosti působí ve vlastní gynekologické ambulanci. Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého. Vlastní také licenci, která ho opravňuje k výkonu samostatné praxe a postu odborného zástupce v oboru gynekologie. Získal i specializovanou způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví a neplodnost.

Je členem hned několika odborných společností. Mezi ně patří Česká gynekologicko-porodnická společnost (ČGPS), Sekce asistované reprodukce ČGPS, Česká lékařská společnost JEP a ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology).

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Samer Asad je odborným lékařem v oboru gynekologie a porodnictví, specializuje se na asistovanou reprodukci.

Naše ordinace

Ve své soukromé ambulanci nabízí tento lékař širokou škálu služeb. Svým pacientkám nabízí jak komplexní gynekologicko-porodnickou ambulantní péči, tak diagnostiku a následnou léčbu neplodnosti, nabízí však i další služby. Mezi ty patří laserová gynekologie, léčba endokrinologických onemocnění či řešení ženské inkontinence.

Tato ambulance se nachází na Praze 4. Nedaleko budovy najdeme autobusovou zastávku, takže se sem snadno dopravíte i za pomoci MHD.

Terapie laserem a plazmou

Mezi novinky v této ambulanci patří nabídka terapie laserem a plazmou. Za použití těchto metod je možné léčit například stresovou inkontinenci, chronické záněty genitálu či vaginální atrofii. Tato ošetření působí pozitivně i při řešení komplikací po porodu a v období menopauzy.

IVF – In Vitro Fertilizace

Řeč je o v současnosti nejvíce užívané metodě mimotělního oplodnění. IVF řeší problém neprůchodnosti vejcovodů, endometriózy či nedostatečné schopnosti vaječníků produkovat vajíčka.

Při přípravě ženy jsou využívány stimulační látky, které podporují nárůst většího počtu folikulů ve vaječnících. Samotný odběr vajíček pak trvá jen několik minut a pokud nenastanou komplikace, již zhruba po 2 hodinách může odejít v doprovodu domů. Ve stejném dni dochází i k odevzdání vzorku spermatu. Oplození vajíčka pak probíhá v inkubátorech.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Branická 479/21
14700 Praha
Praha 4
Česká republika