MUDr. Tomáš Beneš

MUDr. Tomáš Beneš

(18 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Jeseniova 30, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1160257176
MUDr. Tomáš Beneš
MUDr. Tomáš Beneš
(18 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Tomáš Beneš

MUDr. Tomáš Beneš je plastickým chirurgem na klinice FORMÉ Clinic. Narodil se 22. května 1976 v Košicích na Slovensku.  

Praxe a vzdělání

V roce 2000 MUDr. Tomáš Beneš úspěšně promoval na Lékařské fakultě Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. V roce 2003 získal atestaci I. stupně a roku 2007 složil evropskou atestaci z plastické chirurgie. V roce 2008 začal pracovat v replantačním centru plastické chirurgie na Univerzitní nemocnici ve slovenských Košicích. Zabývá se převážně mikrochirurgií. Roku 2009 se přesunul na privátní kliniku plastické chirurgie do slovenského Prešova. V roce 2000 začal působit na Klinice plastické chirurgie Univerzitní nemocnice v Košicích. A v roce 2013 se pak stal odborným garantem plastické chirurgie na pražské klinice Formé.  

Domluví se slovensky, anglicky a maďarsky.  

MUDr. Tomáš Beneš je oblíbený pro svoji rychlou a přesnou práci, díky které se zkracuje doba, při níž musí být pacienti v narkóze. Zaměřuje se na aplikaci kyseliny hyaluronové či aplikaci botulotoxinu, na plastické operace prsou, na abdominoplastiku (plastiku břicha) nebo na operaci hýždí (liposukce, tvarování implantáty) i na různé kombinované plastické operace, které se vždy snaží provést v rámci jedné narkózy. Oblíbila si ho jak česká, tak zahraniční klientela. Pozitivně hodnotí nejen jeho zkušenosti a precizní práci, ale i lidský a individuální přístup.

Pokud jde o konkrétní zákroky, jen u plastiky prsou je MUDr. Tomáš Beneš odborníkem na několik různých typů operací. Provádí modelaci prsou, zvětšení prsou vlastním tukem nebo jejich zmenšení. Zaměřuje se i na tvarování nebo pozvednutí prsou. 

Kliniku Formé Clinic, na které Tomáš Beneš působí, najdete téměř v centru Prahy, jen několik minut tramvají od Hlavního nádraží. Přijet můžete také autem, klinika má vlastní garáže.

 Osobní život a koníčky

MUDr. Tomáš Beneš Hraje je členem dvou hudebních skupin, ve kterých hraje na bicí. Co se týká žánru, jeho parketou je fusion jazz. Velmi rád také cestuje. Miluje i zimní sporty a horskou turistiku. 

 

   

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (18)

4.9
18 Recenzí · 100 % doporučuje

Perfektní péče pana doktora, vše vysvětlí srozumitelně a péče o klienta byla na jedničku. V mém případě provedl krásnou práci.

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):
Augmentace prsou společně s modelací
Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (11)

Korekce liposukce - absolutní symetrie

Nejlepsi lekar na svete! Jsem velice narocna pacientka zamerena na detaily a pan doktor benes naprosto splnil moje ocekavani! venoval se mi s maximalni peci dokud me kriticke oko nebude spokojene se vsemi detaily ohledne symetricnosti. jednalo...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (30)

Videa (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (27)

Obřízka u syna - částečná
Odpověď odborníka · 10. 5. 2023
Dobrý den. Doporučuji dodržet pokyny lékaře, aplikovat mast 6-8 týdnů, přetahovat. Zřejmě je potřeba vydržet. Každý operativní zákrok vyžaduje čas v léčení, otoky potupně ustupují. Držíme pěsti a hezký den přejeme! Formé clinic.
Liposukce kolen a stehen
Odpověď odborníka · 13. 10. 2021

Dobrý den. Lze provést liposukci kolen. Zadní část stehen se neodsává, takže křečová žíla by nemusela být kontraindikací. Je nutné osobně konzultovat....

Číst dál
Liposukce kolen a stehen Liposukce kolen a stehen Liposukce kolen a stehen
Řízení auta po miniabdominoplastice
Odpověď odborníka · 13. 10. 2021
Dobrý den. Přepokládám, že po 14 dnech budete schopna se pomalu zapojit do lehké kancelářské práce a i řídit automobil. Vše ale nenásilně a dle pocitu. Přeji hezký den. MUDr. Tomáš Beneš, FORMÉ clinic.
Hojení po labioplastice
Odpověď odborníka · 30. 8. 2021
Dobrý den. Pokračujte s Betadine mastí a navštivte svého lékaře. Osobní kontrola je vždy nejlepší. Hezký den přeji. MUDr.Tomáš Beneš, Formé clinic, Praha
Zobrazit další zodpovězené otázky

Kliniky

FORMÉ Clinic

FORMÉ Clinic

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.