MUDr. Tomáš Beneš
MUDr. Tomáš Beneš

MUDr. Tomáš Beneš Premium

(18 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Jeseniova 30, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1160257176
MUDr. Tomáš Beneš
MUDr. Tomáš Beneš Premium
(18 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 3789 návštěv profilu
MUDr. Tomáš Beneš

MUDr. Tomáš Beneš je plastickým chirurgem na klinice FORMÉ Clinic. Narodil se 22. května 1976 v Košicích na Slovensku.  

Praxe a vzdělání

V roce 2000 MUDr. Tomáš Beneš úspěšně promoval na Lékařské fakultě Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. V roce 2003 získal atestaci I. stupně a roku 2007 složil evropskou atestaci z plastické chirurgie. V roce 2008 začal pracovat v replantačním centru plastické chirurgie na Univerzitní nemocnici ve slovenských Košicích. Zabývá se převážně mikrochirurgií. Roku 2009 se přesunul na privátní kliniku plastické chirurgie do slovenského Prešova. V roce 2000 začal působit na Klinice plastické chirurgie Univerzitní nemocnice v Košicích. A v roce 2013 se pak stal odborným garantem plastické chirurgie na pražské klinice Formé.  

Domluví se slovensky, anglicky a maďarsky.  

MUDr. Tomáš Beneš je oblíbený pro svoji rychlou a přesnou práci, díky které se zkracuje doba, při níž musí být pacienti v narkóze. Zaměřuje se na aplikaci kyseliny hyaluronové či aplikaci botulotoxinu, na plastické operace prsou, na abdominoplastiku (plastiku břicha) nebo na operaci hýždí (liposukce, tvarování implantáty) i na různé kombinované plastické operace, které se vždy snaží provést v rámci jedné narkózy. Oblíbila si ho jak česká, tak zahraniční klientela. Pozitivně hodnotí nejen jeho zkušenosti a precizní práci, ale i lidský a individuální přístup.

Pokud jde o konkrétní zákroky, jen u plastiky prsou je MUDr. Tomáš Beneš odborníkem na několik různých typů operací. Provádí modelaci prsou, zvětšení prsou vlastním tukem nebo jejich zmenšení. Zaměřuje se i na tvarování nebo pozvednutí prsou. 

Kliniku Formé Clinic, na které Tomáš Beneš působí, najdete téměř v centru Prahy, jen několik minut tramvají od Hlavního nádraží. Přijet můžete také autem, klinika má vlastní garáže.

 Osobní život a koníčky

MUDr. Tomáš Beneš Hraje je členem dvou hudebních skupin, ve kterých hraje na bicí. Co se týká žánru, jeho parketou je fusion jazz. Velmi rád také cestuje. Miluje i zimní sporty a horskou turistiku. 

 

   

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2007

První návštěva zdarma:

  • Ano

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (18)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Perfektní péče pana doktora, vše vysvětlí srozumitelně a péče o klienta byla na jedničku. V mém případě provedl krásnou práci.

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):
Augmentace prsou společně s modelací
Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Tomáš Beneš o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (11)

Korekce liposukce - absolutní symetrie

Nejlepsi lekar na svete! Jsem velice narocna pacientka zamerena na detaily a pan doktor benes naprosto splnil moje ocekavani! venoval se mi s maximalni peci dokud me kriticke oko nebude spokojene se vsemi detaily ohledne symetricnosti. jednalo...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (30)

Videa (2)

Požádejte: MUDr. Tomáš Beneš o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (26)

Liposukce kolen a stehen
Odpověď odborníka · 13. 10. 2021

Dobrý den. Lze provést liposukci kolen. Zadní část stehen se neodsává, takže křečová žíla by nemusela být kontraindikací. Je nutné osobně konzultovat....

Číst dál
Liposukce kolen a stehen Liposukce kolen a stehen Liposukce kolen a stehen
Řízení auta po miniabdominoplastice
Odpověď odborníka · 13. 10. 2021
Dobrý den. Přepokládám, že po 14 dnech budete schopna se pomalu zapojit do lehké kancelářské práce a i řídit automobil. Vše ale nenásilně a dle pocitu. Přeji hezký den. MUDr. Tomáš Beneš, FORMÉ clinic.
Hojení po labioplastice
Odpověď odborníka · 30. 8. 2021
Dobrý den. Pokračujte s Betadine mastí a navštivte svého lékaře. Osobní kontrola je vždy nejlepší. Hezký den přeji. MUDr.Tomáš Beneš, Formé clinic, Praha
Nepravidelnost prsu po mammaplastice
Odpověď odborníka · 30. 8. 2021

Dobrý den. V případě prsou ve velikosti, jakou udáváte, není potřeba vložit implantát. Prsa se dají krásně zredukovat a vytvarovat. Pokud by jste ale nadále hubla, je možné, že prsa změní částečně tvar. Hezký den přeji, Tomáš Beneš, Formé clinic,...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Kliniky

Požádejte: MUDr. Tomáš Beneš o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!