Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění podbradku a volné kůže skalpelem

Laurinka13
18. 4. 2021 · Poslední odpověď: 26. 4. 2021

Dobrý den, je možné odstranit podbradek a volnou kůži na krku zároveň? Liposukcí či vyříznout skalpelem? Je u někoho možná online konzultace a zároveň objednání na zákrok? Děkuji za pomoc.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Petr Jan Vašek
Praha . 21. 4. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den.
Odstranit přebytečnou kůži lze, - Neckliftingem, pokud je potřeba s kombinací liposukce. Nejlépe je však přijít na osobní konzultaci.
MUDr. Petr Jan Vašek, Formé Clinic, Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
ABClinic Art & Beauty
Praha . 26. 4. 2021
Dobrý den,
u povoleného podbradku s tukovou vrstvou je nutné provést jednak liposukci a jednak lift krku tzv. necklift. Často je tento zákrok kombinován i s frontálním liftingem, aby se dosáhlo lepší kontury.
Více informací Vám ráda sdělím během osobní konzultace, které mám v pondělí odpoledne nebo ve středu mezi 11. a 17. hodinou.
Budu se těšit na Vaši návštěvu.
Zdravím,
MUDr. Věra Šatánková
Plastický chirurg
ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 20. 4. 2021
Dobrý den,
ano, on line konzultace je také možná přes whats up.
typ výkonu záleží na místním nálezu
S pozdravem MUDr. Helena Singerová
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 20. 4. 2021
Dobrý den,
mnoho procedur podbradek jen redukují, ale laserové odstranění tukového ložiska technologií SlimLipo Vás jej dokáže zbavit úplně. Skutečně odstraní tukovou tkáň a zpět vypne povolenou kůži. To vše bez narkózy, bez modřin a bez vyřazení z běžného života. Doporučuji osobní konzultaci a vyšetření.

S pozdravem
MUDr. Tomáš Paduch
Klinika YES VISAGE

Související dotazy

Úprava úhlu mezi bradou a krkem

allegra0302
30. 3. 2015 · Poslední odpověď: 30. 9. 2016

Dobry den,

nelibi se mne muj profil, hlavne uhel mezi bradou a krkem. Nejedna se podle mne primo o podbradek. Prosim o informaci, jaky zakrok by prichazel v uvahu a kolik by priblizne tato operace stala. Dekuji a srdecne zdravim. Novakova

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 30. 9. 2016
Doporučil bych zákrok QuickLift - mini facelifting s liftingem krku.
Cena je 45 000 Kč
MUDr.Ventruba Arte Cinic Brno

Odstranění podbradku

martakal
martakal
8. 6. 2020 · Poslední odpověď: 24. 11. 2020

Dobrý den,měla bych na vás otazku a radu.Je mi 43 let a trápí me podbradek,sice není nějak extremne velky,ale je. Už jednou jsem to řešila a šla na jedno ošetřeni injekční lipolýzou. Ale učinek žadny,vím že bych mela jit tak na 3 ošetřeni,ale dos mě to bolelo. A na radu jedné kliniky,mi doporučila neinvazívní radiofrekvenční lipolyzu. Mohu se poradit i s vámi,jakou metodou bych toto mohla řešit? Moc dekuji za odpověd Martina

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 24. 11. 2020
Dobrý den, injekčnílipolýza je dobrá metoda, bohužel opravdu bolí. Nicméně pokud by vás trápila okamžitá bolest po aplikaci (která je asi nejvíce nepříjemná), je možné oblast umrtvit. S pozdravem MUdr. Radek Poláček, IP Beauty s.r.o.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi