Energy studio Jablonec

Energy studio Jablonec

Žádné recenze
Ohodnotit
Nádražní 9 - Lékařský dům Gartner, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
Energy studio Jablonec
Energy studio Jablonec
Žádné recenze

Informace

  • 876 návštěv profilu

Energy studio Jablonec najdete v klidnější části centra Jablonce nad Nisou. Dostanete se k nám pohodlně hromadnou dopravou i vlastním vozem. Do studia je to jen několik minut pěšky z autobusové zastávky u Balvanu nebo tramvajové zastávky Tyršovy sady. V okolí najdete i dostatek parkovacích míst.

Vítejte na profilu Energy studia Jablonec. Pečovat tu o vás bude majitelka studia a zkušená masérka specializující se na manuální lymfodrenáže Marie Anna Uhlířová.

Kromě lymfodrenáží provádíme také nejrůznější masáže - mobilizační, relaxační, aroma masáže, masáž hlavy, medovou masáž Bowenovu terapii nebo tejpování - lymfotaping a kinesiotaping. Zaměřujeme se i na mezoterapii, zaštíhlení (zábaly i další procedury), vacupress atd. a provozujeme i výživovou poradnu. Kromě vhodné stravy doporučíme i ideální výživové doplňky přímo pro vás.

Zaručujeme profesionalitu a mnohaleté zkušenosti v oboru, kterému se věnujeme už 18 let. Prioritou je pro nás zejména maximální spokojenost klientů.

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí našeho studia, které disponuje moderním vybavení a celkové je zařízené tak, abyste se u nás cítili co nejlépe. Snažíme se, abyste si u nás pokaždé maximálně odpočinuli a odcházeli v pohodové náladě a nabití energií. Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo emailem. Obraťte se na nás i v případě, že zvažujete návštěvu studia a předtím se potřebujete na cokoli zeptat. Otevřeno je od pondělí do čtvrtka.

Pokud se k nám nemůžete nějakou dobu dovolat, zanechte nám vzkaz nebo pošlete SMS, ozveme se vám co nejdříve zpět.

Nově provádíme například anticelulitní masáže.

Ve studiu můžete také zakoupit potravinové doplňky Ketodiet. Vytvoříme vám jídelníček přímo na míru a zajistíme profesionální osobní tréninky.

Našimi dlouhodobými partnery jsou například Lékařionline.cz nebo Klub pevného zdraví.

Sledovat nás můžete i na Facebooku, kde najdete nejen nejrůznější aktuality a akce, ale například i pozitivní recenze studia.

První návštěva zdarma:

  • Ano

Obrázky (1)

Požádejte: Energy studio Jablonec o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!